Sizce kasımda antalya balayı için nasıl

asyaelif

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
810
1
38
Kısmetse kasımda düğünüm
balayı için antalyayı düşünüyorum
sizce kasımda antalya balayı için nasıl önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

antalya her mevsim güzel...kasımda da hava güzel olur ...tabii yağmura denk gelmezsen...bi de denize giremeyebilirsin ...çok güzel güneşli hava da olabilir yağmurlu bir havada olabilir...artık senin şansına kalmış bişey tatlım...şimdiden tebrikler...:kahve:

antalya her mevsim güzel...kasımda da hava güzel olur ...tabii yağmura denk gelmezsen...bi de denize giremeyebilirsin ...çok güzel güneşli hava da olabilir yağmurlu bir havada olabilir...artık senin şansına kalmış bişey tatlım...şimdiden tebrikler...:kahve:

canım benim şansıma kaldıysa garanti kar yağar :)))) çok saol canımm

Tatlım ben ekim ayının ilk haftasında gitmiştim süperdi..
ama kasımda çok yaz gibi bir hava olmayabilir..Fakat kasım ayında gidilecek tek yer orası..
Şansına ne çıkarsa...

çok çok iyi olur,hani hava koşulları açısındanda gidilebilecek en iyi yer bence ,
ortalama 21,22 derece gibi ılık bir hava oluyor,tavsiye ederim...

inşallah şansıma hava güsel olur şöle ılıktan bi rüzgar çok sıcak olmasınada gerek yok hangi otelleri tavsiye edersiniz gittiniz şöle memnun kaldığınız balayı oteli antalyada :)

cnm önce Allah tamamına erdirsin.. benim nişalım antalyalı oyüzden sık sık giderim. şubat ayında bile okadar güzel bi hawa wardıki buranın (karadeniz) mayıs ayı gibiydi. mont bile giymeden pikniklere gittik. kasım ayı dahada güzel olur hiç merak etme..
eger merkezde kalıcaz we fiyat sorun değil diosan Titanic otel war gerçekten çok şık bi otel, zaten mimarisi yetio insana, netten araştırırsan görürsün. Alanya da kalıcam diosanda bi arkadaşım Alaiye otele gitmişti çokta memnun kalmıştı. Belek olabilirsin diosan, yine bi arkadaşım balayı için Voyage club gitmişti, we süper bi yer tam aile oteli demişti..
bildiklerim bunlar cnm şimdiden mutluluklar :))

cnm önce Allah tamamına erdirsin.. benim nişalım antalyalı oyüzden sık sık giderim. şubat ayında bile okadar güzel bi hawa wardıki buranın (karadeniz) mayıs ayı gibiydi. mont bile giymeden pikniklere gittik. kasım ayı dahada güzel olur hiç merak etme..
eger merkezde kalıcaz we fiyat sorun değil diosan Titanic otel war gerçekten çok şık bi otel, zaten mimarisi yetio insana, netten araştırırsan görürsün. Alanya da kalıcam diosanda bi arkadaşım Alaiye otele gitmişti çokta memnun kalmıştı. Belek olabilirsin diosan, yine bi arkadaşım balayı için Voyage club gitmişti, we süper bi yer tam aile oteli demişti..
bildiklerim bunlar cnm şimdiden mutluluklar :))

çok mersi canım yorumun için araştıracammm

Side ve alanya sonbahar aylarında daha sıcak oluyormuş cnm
bende ekimin 2. haftası gidicem kısmet olursa balayına

limak grubunun otelleri çok güzel,hepside beş yıldızlı,
ben limraya gitmiştim,ama daha yeni bir oteli açılıyordu,onu anlata anlata bitiremiyorlardı.tavsiye ederim...

kızlar bide şöyle bi sorum var otellerin bi çoğunda sezon 31 ekim bitiyo

limak grubunun otelleri çok güzel,hepside beş yıldızlı,
ben limraya gitmiştim,ama daha yeni bir oteli açılıyordu,onu anlata anlata bitiremiyorlardı.tavsiye ederim...

evet canım onu araştırmıştım nişanlınm sölemişti am bana biraz pahalı geldi :s

canim tek dezavantaji hava erken karariyo:))buda baska bir acidan avantaj aslinda:)) ama sezon olmadigi icin sessiz sakin bence ideal..

antalya kasımda çok sıcak oluyor..güzel yer ama o tarihlerde kalabalık olmas biras durgun olur..sesiz biyer istiyorsanız süper zamanlama:)

X