sizce kac haftalik hamileyim ?

scarabe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
214
4
38
slm kizlar bu benim ilk hamileligim benim kan testedimde beta degeri 1456 cikti sizce kac haftalik hamileyim ultrason randevum ocak ayinda ben ocak ayina kadar catlarim meraktan yaaaa karnimda bayagi bi belli ve buyudu doktor 2,5-3 haftalik dedi internetten baktim 5 haftalik cikti bide size soruyom sizce bu degere gore kac haftalik hamileyim ?
aranizda bu kanuda tecrubeli olan vardir diye dusundum...

tesekkur ederim canim allah olmayanlara da versin .

en son adet tarihim 22 ekim de idi. 1 hafta gecikmeyle geldi ve 2 gun surdu

canım doktora gittiğinde keseni görerek bu soruyu cevaplayacaktır sana.benimde hamile kalmadan önceki ay adetim gecikmeli olmuştu.benim son adet tarihim 16 ekim.adetimin ilk günü yaptığımda 42.55 çıkmıştı.5-6 gün sonra 1350 ye yükseldi.kaydirigubbakcemile2suan 6+1 im.daha keseyi görmeye gitmedim.kısmetse haftaya çarşamba gidicem.doktorum öyle dedi.erken gidipte moralimi bozmak istemiyorum.görüceksem tam göreyim ikisini birden belki kalp atışlarınıda görürüz:ecrin_bebek:eek:puyorumnanaktan

Ben yeni kan testi yaptırdım 750 civarıçıktı 4 haftaya denk geliyor. EDlimdeki çizergeye göre seninki 5 haftalık canım. Zaten son adet tarihinden itibaren say aynısı olur. Tebrikler:sm_cool:

ikizdir belkı ,

hıc tecrubem yok tamamen salladım :)

içime oyle dogdu opuyorumnanaktan

Son adet tarihine göre; şu anda (ben bu mesajı yazdığımda) 6 haftalık. Doktor ilişkiden itibaren 2-3 hafta geçtiğini kasdetmiş olabilir. Ama hamilelik haftası tıbbi olarak son adet tarihinden itibaern sayılır. Sanırım yurtdışındasınız, orada buradaki gibi her zaman ultrasona girilmiyor, biliyorum. İki sefer filan galiba tüm hamilelik boyunca. Belki de o sisitem daha iyidir, biz fazla pimpirikliyizdir, bilemiyorum. Siz de bekleyeceksiniz Ocak aynı artık. Ama bir sorun yoktur zaten, eminim. Tebrikler.

Son düzenleme:
X