sizce ihtimal var mi?

Canim buyuk ihtimalle strestendir o gecikme kafanda hep ya olursa dusuncesi oldugu icin. Bana akil vermek dusmez ama arkadas tavsiyesi olarak gor bunu lutfen madem nisanlisin sonucta bunun sonu allahin izniyle evlilik.. Bu yuzdwn herseyi evlilige saklayin derim ben hem bu stresi yasamaz hem evlilikteki o ilk gunlerin heyecanini kaybetmemis hemde gunah islenmemis olur.rabbim hakkinizda hayirlisini versin

Allah gonlunuze gore versin hayirlisi olsun canim benimde dort gun icinde olmam gerek bekliyorum hayirlisi artik :)

Merhaba kızlar,
Bende hepini gibi heyecanla bebek sahibi olmayı bekleyenlerdenim. 2 aylık evliyim ve bu ay adetim gecikti ara sıra böyle gecikmeler yasardım ama bu sefer 7 gün oldu. Adet gecikmemin 2.gününde idrarda çıkan testlerden yaptım negatif çıktı. Ama okuduğum kadarıyla 1 hafta geçmeden yapılan testlerde yanlış çıkabiliyormuş. Bu sefer gögüslerim çok şişti ve ağrıyor. bir süredir baş ağrıları ve karın,kasık ağrıları yaşıyorum.Gün içinde hiç uykum gelmezdi şimdi 4-5 saat uyuyorum.Bazen göz kapaklarımı kaldıramıyorum gibi geliyor. Ve beyaz akıntım hala devam ediyor.Öyle denildiği gibi bulantı,kusma filan yok ama tatlı istediğim çok fazla ve de burnuma surekli yiyecek kokuları geliyor. İlk testen sonra bir daha test yapamaya cesaret edemedim. Eğer 10-15 gün geçerse kan testi yaptıracağım ama içim içimi yiyor acaba bu belirtilere göre hamile olabilir miyim? Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen deneyimleriniz ve bilgilerinizle benimle paylaşır mısınız?

Merhaba kızlar,
Bende hepini gibi heyecanla bebek sahibi olmayı bekleyenlerdenim. 2 aylık evliyim ve bu ay adetim gecikti ara sıra böyle gecikmeler yasardım ama bu sefer 7 gün oldu. Adet gecikmemin 2.gününde idrarda çıkan testlerden yaptım negatif çıktı. Ama okuduğum kadarıyla 1 hafta geçmeden yapılan testlerde yanlış çıkabiliyormuş. Bu sefer gögüslerim çok şişti ve ağrıyor. bir süredir baş ağrıları ve karın,kasık ağrıları yaşıyorum.Gün içinde hiç uykum gelmezdi şimdi 4-5 saat uyuyorum.Bazen göz kapaklarımı kaldıramıyorum gibi geliyor. Ve beyaz akıntım hala devam ediyor.Öyle denildiği gibi bulantı,kusma filan yok ama tatlı istediğim çok fazla ve de burnuma surekli yiyecek kokuları geliyor. İlk testen sonra bir daha test yapamaya cesaret edemedim. Eğer 10-15 gün geçerse kan testi yaptıracağım ama içim içimi yiyor acaba bu belirtilere göre hamile olabilir miyim? Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen deneyimleriniz ve bilgilerinizle benimle paylaşır mısınız?

geç döllenme olabilir ama bence gecikmen idrarda da kanda da çıkması için yeterli bence bir test daha yaptır ya da garanti olsun istiyorsan bir kan testi yaptır acilde yarım saat içinde sonuç alınıyor . inşallah bebiş seninledir :)

Maalelesef adet oldum.. :/ hayirlisi Allahtan. Umarim sizin beklentileriniz bosa cikmaz ve bebeginize kavusursunuz arkadaslar.

Kizlar bugun bat gunum. Henuz gelen giden yok ama rahminde agri ve acik pembe lekelenmem var. Ovulasyondan bir gun once denemistik. Regl mi oluyorum bilemiyorum bu sekilde belirti yasamismiydiniz? Ayrica cok gazim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…