sizce ideal kilo nedir

girlygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
68
17
Merhaba!Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yaşım hayli küçük,ergenlik dönemindeyim ve siz ablalarımdan fikir almak istiyorum.Boyum aşağı yukarı 1.70 kilom ise 59.Balık etli olduğumu düşünüyorum ve bu durumdan da bayağı rahatsızım,bacaklarımı,belimi üst bölgemi kalın buluyorum,ailemden fikir aldığımda ise kilon iyi diyorlar fakat yaşım gereği arkadaş çevresinden etkileniyorum ve arkadaşlarımın çoğu 49-54 kilo arasındalar ve bunlar arasında benden uzun olanlar da var:KK11:Sizin düşüncelerinizi öğrenebilir miyim acaba çünkü bu konuyu baya taktım kafama:KK53:

canım ben de sen yaşlardayken 59 kiloydum. boyum 173. kendimi hep kalın görüyordum. ergenlikte normaldir böyle hissedebilirsin. Aslında eminim gayet iyi görünüyorsundur. üniversiteyi bitirirken 55e kadar indim. manken gibiydim resmen ama suratım çökmüştü biraz. bence 55in altına inmene gerek yok.

Tatlım kilon boyuna göre ideal diğer yorumdada denildiği gibi 55 in altına inme bence Sağlık açısından sıkıntılar olabilir.Görünümünden rahatsızsan açıkcası nasıl vücudun bilmiyorum ama sıkılaşıpta 1 2 beden ince gözüken insanlar var kilo vermiyip öyle bir yol deniyebilirsin Hoppa

X