sizce hangisinin acısı daha çok koyar?

sizce hangisini acısı daha çok koyar?

• Ankete Katılan
    57

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.297
5
arkadaşlar rabbim kimseye yaşatmasın ama siz hangi yakınınızı kaybetseniz daha acı gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
allah gecinden versin ailemi sanırım ençok annemi...
ayyy düşünmesi bile kötü bu nasıl soru yavv :mymeka: :)))

allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın tabiki.hayırlı ölüm hayırlı ömürler versin rabbim.hepside birbirinden acı ama evlat acısı bir başka derler...

yapılan bir araştırmada
evlat acısının insanı %90 oranında acıttığı
%100 olduğunda sizde ölüyorsunuz zaten ,o kada acı yani evlat acısı..
ardından eş acısının % 85
ve ardından da aile,anne baba acısı olduğunu duymuştum!

Allah sıralı ölüm versin...
evlat acısı en büyüğü diye biliyorum..

baba acısını yaşadım...çok zor ama evlat acısı daha zor olur...dayanılamaz bence,,,bebeğimin saçının zarar gelse benim içim yanıyor....

ya hıc ayırt edılemıyecek bır secenek sunmussunuz ben babamı yenı kaybetdım ve baskasının cenazesıne gıdıyorum dıye gıtdımkı samsuna evımın onune geldıgımde babamın cenaze arabasını gordum aklım gıtdıkı hayatda en korktugum seydı ailemden bırının acısını yasamak ınanın ınsan aklını kaybedecek gıbı oluyor ama allahın takdırı boyleymıs dıyebılıyorum sadece ısyan edemem ama cok ozluyorum en cok ıhtıyacım oldugu zamanda kaybetdım babamı daha yenı evlıydım yanı elendıkden sonra 1 bucuk ay sonra kaybetdım su an onu bır kere gormek ıcın neler vermezdım allahıma sukurler olsun ama her gece yanımda babam benı kucaklıyor sevıyor allah kımseye olum acısı yasatmasın dıyecegım ama herkes bırgun bı sevdıgını kaybedıyor:çok üzgünüm:

bencede bunun ayrımı olmaz ya...çocuğum yok oyüzden bilemiycem....ama babamı kaybettim ve onunla beraber biçok şeyimide kaybettim...bunu hergeçen gün daha da anlıyorum.....allah korusun annemin acısınada dayanamam ,eşiminde,kardeşleriminde.....hep dua ederim onların acısını bana göstermesin rabbim......o öyle bir acıkı zaten.biri annen biri eşin diğerleri kardeşin...parmaklarından birini kesmen gerekse hangisini kesersin....onun gibi bişey..hepsinin acısıda dünyaya bedel olur bana.....

ben ayırt edebilirim bu konuda tabikide yavrum derim canımdan can olucka çünkü o kişi benim için canımın bir parçası olucak :kahve:

ben hepsinede dayanamam ya onların acılarını göster mesin yarabbim

Ben Hiç Birinin Acisina Dayanammmmmmmmmmmm....:1no2:senağlama:1no2:
Ama En Zoru Evlat Acisi Olsa Gerekk ALLAH KİMSEYE YAŞATMASINN..:1no2:senağlama

hepsinin acisi cok agir biliyorum yasadigim icin ama en acisi evlat acisi unutmasakta acilarda külleniyor zamanlaaaa benim gibi dusunuyorsaniz onaylayin bakalim

ben şu ana kadar sadece kardeş acısı yaşadım Allah kimseye yaşatmasın çok acı bir durum
ama sanırım en kötüsü evlat acısı çünkü annem çok perişan bir durumda resimdeki kardeşim şehit oldu:1no2:

Allah kimseye sevdiklerinin acısı yaşatmasın ama evlat acısını yaşamaktansa diğer acılara razıyım..Allah düşmana vermesin evlat acısını öyle der yaşayanlar..

anne ve evlat acısı yaşamış biri olarak nasıl ayrım yapabilirimki..allah sevdiklerimiz bizden hiç ayırmasın..

ben şu ana kadar sadece kardeş acısı yaşadım Allah kimseye yaşatmasın çok acı bir durum
ama sanırım en kötüsü evlat acısı çünkü annem çok perişan bir durumda resimdeki kardeşim şehit oldu:1no2:

BAŞINIZ SAĞOLSUN CANIM.ALLAH SANA VE AİLENİZE SABIR VERSİN..

offff ya nasil secim yapilirki ben kardeismden yana oy kullandim ama hepsinin acisi ayni ne eksik ne fazla allah kimseye yasatmasin

hepsinin de acısı büyük olur ama zamanla sızısı diner bir dinmeyen acı evlat acısıdır bunuda yalnız yaşayan bilir

hepsının acısı buyuk ama yavrumu kaybettım hala unutamıyorum unutmakta ıstemıyorum o benım bebegım herseyımdı..........senağlamasenağlamasenağlama

Evlat acısının üstünde daha başka büyük acı var mıdır ki??
Hepsi can yakar,hepsi insanı kahreder ama velakin evlat acısı insanı yok eder..Yok yaşamadım,Allah da kimseye yaşatmasın ama çocuğuma bişey olduktan sonra diğerlerinin acısı solda sıfır kalır bana göre..
İle de evlat,ille de evlat..

X