Yatak Odası Dekorasyonu Sizce Hangi Şifonyer Daha Kullanışlı?

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
957
296
Kızlar yatak odası takımımı aldık mağazada bekliyor ama 2 şifonyer alternatifim var,

1.cisi bu çok değişik gelmişti beğenmiştim başta bunu seçmiştim ama biraz küçük geldi sonradan :/ 2 çekmecesi var sadece, üst kısmına da makyaj malzemeleri parfümler falan koyabilirim , üstü kapanıyor bide. En çok hoşuma giden özelliği ortasından çekince puf çıkıyor oturmak için, ayrı bi pufa gerek yok yani ama kullanışlı olur mu bilemedim ya :/
victoria-yatak-odasi-takimi--3.jpg
victoria-yatak-odasi-takimi--4.jpg

2.cisi de bu; bunun çekmecesi ve dolap gözü daha kullanışlı daha büyük gibi geldi karar veremedim
marvel-yatak-odasi-takimi--7.jpg
marvel-yatak-odasi-takimi--8.jpg
marvel-yatak-odasi-takimi--9.jpg

2.derdim ben olsam. 1.nin ayna boyu sanki pufa oturmaya göre ayarlanmış ama o puf her sabah yerinden çekilip oturulacağını sanmıyorum kendime göre,2.nin ayna boyu daha yüksek ve çekmece a,çısından daha avantajlı. Odanızın yer durumuna göre değişir tabii ama puf mu çekmece mi deseler çekmece derdim.

2. kesinlikle.

Birincinin üstünü kapatsanız aynasız dümdüz sandık gibi birşey olacak. Kapatmasanız karmakarışık duracak.

Pufun öyle açılıp kapanması şimdi hoş gelir ama kullanışlı olmaz. Puf zaten çok aranmıyor. Benim şifonyerimde ayna dahi yok. Makyajı ayakta yaptığım için ya banyo ya da koridordaki aynayı kullanıyorum. Gardrop kapağı aynalı olsa o daha kullanışlı olur.

2. hem şık hem kullanışlı.

2.derdim ben olsam. 1.nin ayna boyu sanki pufa oturmaya göre ayarlanmış ama o puf her sabah yerinden çekilip oturulacağını sanmıyorum kendime göre,2.nin ayna boyu daha yüksek ve çekmece a,çısından daha avantajlı. Odanızın yer durumuna göre değişir tabii ama puf mu çekmece mi deseler çekmece derdim.

evet pufu güya değişik olsun kullanışlı olsun diye yapmışlar ama banada sonradan onu çekmesi yerine koyması zor olur gibi geldi ya. Teşekkürler

2. Daha kullanışlı bence. Ben olsam 2. Alirdimm

Teşekkürler

2. kesinlikle.

Birincinin üstünü kapatsanız aynasız dümdüz sandık gibi birşey olacak. Kapatmasanız karmakarışık duracak.

Pufun öyle açılıp kapanması şimdi hoş gelir ama kullanışlı olmaz. Puf zaten çok aranmıyor. Benim şifonyerimde ayna dahi yok. Makyajı ayakta yaptığım için ya banyo ya da koridordaki aynayı kullanıyorum. Gardrop kapağı aynalı olsa o daha kullanışlı olur.

2. hem şık hem kullanışlı.

Üstünü kapatmam zaten birincinin ama puf yeri kullanışsız geldi. Ben oturarak makyaj yapmak istedim hep ama gönlüme göre öyle yatak odası takımı bulamadım, pufu ortasına girenler falan oluyo ya öyle bişi bulamadım. Teşekkürler

Üstünü kapatmam zaten birincinin ama puf yeri kullanışsız geldi. Ben oturarak makyaj yapmak istedim hep ama gönlüme göre öyle yatak odası takımı bulamadım, pufu ortasına girenler falan oluyo ya öyle bişi bulamadım. Teşekkürler

Artık bu tarz şifonyer bile giderek azalıyor. Önceden şifonyer değil makyaj masası deniliyormuş sizin istediğiniz tarzda olanlara. Ama artık tamamen eşya depolamaya yönelik oluyor.

2. daha kullanışlı hem de kapalı hali daha şık duruyor. ilki sandık gibi aynı.
ilkinin tek artısı puf olması ama kaç kere oturacaksın ki zaten.

Artık bu tarz şifonyer bile giderek azalıyor. Önceden şifonyer değil makyaj masası deniliyormuş sizin istediğiniz tarzda olanlara. Ama artık tamamen eşya depolamaya yönelik oluyor.

2. daha kullanışlı hem de kapalı hali daha şık duruyor. ilki sandık gibi aynı.
ilkinin tek artısı puf olması ama kaç kere oturacaksın ki zaten.

masada oturarak makyaj yapmayı çok severim aslında ama bulamadım o tarz bişey.

X