Mutfak Dekorasyonu Sizce hangi sarjlı el süpürgesi iyi??

Melan2010

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2010
2.930
913
kızlar çok kararsız kaldım batarya gücü yüksek olan tabi iyi çekmesi gerekiyor.ben şu markalardan kararsız kaldım,arzum,fakir,king, arçelik,...hangi markalardan memnunsunuz bana yardımcı olunCADIARZU

Olgu35 ve Burcuerdem size çok ama çok teşekkür ederim.Kızlar gerçekten sevindim verdiğiniz bilgiler için :))

Fakir RCT 122 kullanıyoruz
bir üst modeli çıkmış bende kendi evime onu almayı düşünüyorum

Bende de Fakir var.Bende hiç tavsiye etmiyorum.
Aslında şarjlı süpürgeyi tavsiye etmiyorum.

Daha önce Fakir markalı olanı vardı.Yardımcımız dikkat etmemiş kullanımına fazla uzun ömürlü olmadı.Arçelik'ten aldık sonra.Gayet memnun.Kullanım şartlarına uyulmazsa uzun ömürlü olmadığı kesin.Şimdi her kullanımdan sonra şarja takıyor.Bir problem yok.:emir_bebek:

fakir kullanıyoruz hatta rct 108 memnunuz sürekli şarjda kalması gerekmiyor

kızlar çok kararsız kaldım batarya gücü yüksek olan tabi iyi çekmesi gerekiyor.ben şu markalardan kararsız kaldım,arzum,fakir,king, arçelik,...hangi markalardan memnunsunuz bana yardımcı olunCADIARZU[/QU

SINBO nun var bı tane altından mavi ışık çıakrtıyor.hem normal çubuklu süpürge olarak hem de çıkarılınca el süpürgesı olarak kullanılıyor şarjlı ama sınbo kullanmam dersen arçelikden şaşma derim..

Aslında sarjlı süpürgedeki amaç süpürgenin çekilmediği yerlerde
Acil kırık döküler kırıntılar dökülmesi halinde yapılmış bir alet bana göre..
Bende sarjlı süpürge alırken çok düşündüm araştırdım
Çekme gücü yüksek,sarja dayanıklı güzel olsun diye baktıklarım 160'ın üzerindeydi
Buna o kadar para verileceğine daha normal bir sarjlı süpürge almak yani
Ona verilecek o parayı da katarak daha güzel bir normal süpürge almaya karar verdim
Ve arçelik lal serisindeki sarjlı süpürgede karar kıldım
Bana aldıktan bir müddet sonrada kayınvalidemde aldı ve bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadığını söylüyor en azından adı üstünde oldugu gibi sarjlı süpürge yetiyorda artıyor diyor..

fakir aldım son çıkandan ama serisini bilemiyorum şu an.gayet memnunum,normal süpürge kadar çekiyor dersem abartmış sayılmam.yalnız sürekli şarjda mı kalması gerekiyor,onu bilmiyorum,ben şarjı bitince takıyorum sadece.

ablam ARZUM AR-448 ETERNO SARJLI EL süpürgesi kullanıyor gereçektençok iyi. resmen küçük
el süpürgesi çekiş gücü çok yüksek şarjı da uzun süreli kendimede ondan almayı düşünüyorum tavsiye ederim

Bizim eski şarjlı süpürge arçelikti ama gücü çok azdı gitgide de iyice azaldı çekmez oldu bir şeyi yerine Bosch'un aldık dehşet bir çekim gücü var hem yere dökülen sıvıları da emiyor. mesela çay filan döküldü mü hemen onla alabiliyorsunuz.

şarjlı süpürge bende almak istiyorum ufak tefek kırıntı için ama sanırım önemli olan çekim gücü benim merak ettiğim ne kadar güçlü olmalı kaç volt kullanan arkadaşlar onuda yazsa daha güzel olur

X