Sizce hangi laptopu almalıyım?

bende daha önce HP kullandım çok teknik sorun çıkardı tuş takımı değişti enson ekran gitti sonra samsung aldım , 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum,hiçbir sorunla karşılaşmadım , bataryanın uzun süre dayanması içinde fişe takılı olarak kullanırken çıkarılması gerekiyormuş benimde ilk zamanlar 3-3,5 saat gidiyordu şarjı bu işlemi yapmadığım için 15 dk anca gidiyor..

lenovo yu tek geçerim IBM şirketi üretiyomuş ve bi ikinci bilgisayar almıştık gerekli olduğundan onu asus aldık ama yok lenovonun performansı bunda...

Hangi laptopu alırsan al MediaMarkt'tan al derim. Şu anda 100 TL indirim yayınlıyorlar. Kampanya sona ermeden incelemeni öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linklere bakamadım açılıyor ama ürünleri ve fiyatları göremedim. Fiyat performans açısından Lenovo hepsinden iyidir. Sony Vaio alma çünkü Sony şirketi Vaio olan kısmı elden çıkardı yada çıkaracak telefon sektörüne yöneliyor. Bence Toshiba'ya o kadar para vermektense Lenovo daha iyidir ama bunları alacak yere Microsof Surface öneririm ben.

Arkadaşım bana fiyat aralığı verirseniz size en makul ürünler için tavsiyede bulunabilirim.