Sizce hamilemiyim ?

şimdi mi soyluyorsun bunu.yarın başka bi marka test al yap yuzde 80 diyebilirimmm gebelıkk

ayy inşallah inşallah ağzından bal damlıyor. İşte emin olamıyorum nerede okuduysam yerleşme kanaması uzun sürmez diyor benim az az gelsede 6 gün sonra temizlendim.

ayy inşallah inşallah ağzından bal damlıyor. Işte emin olamıyorum nerede okuduysam yerleşme kanaması uzun sürmez diyor benim az az gelsede 6 gün sonra temizlendim.

bak eğer adet gorduğun zaman stres yapmadıysan normalde olan kanamanın altında ve pembemsi bi kanamaysa belirtisi. Fakat stres yaptıysan kanaman gelmemiş olabilir. Heyecan yapma bekle bi kaç gun o zamn sonra kan testı yap net çıkar tamm canım.

İnşallah canım inşallah... Şu şekilde söyleyebilirim 6 gün boyunca olduğum adet sadece bir ped doldururdu ilk 2,3 gün kahve lekelenme sonra pembemsi kırmızıya çalan akıntı şeklinde geldi. Belki üstüne görmüşümdür diye düşündüm ama emin olamıyor insan.

eğer normalde böyle adet görmüyorsan haklı olabilirsin canım ama sen yine de bir kan testi yaptır derim zaten üstüne gördüysen yarında yaptırsan çıkar kan testinde :KK49:

merhaba kızlar benimde 17-18 kasım gibi adet olmam gerekirken dün kahverengi lekelenme geldi heycanlandım yerleşme kanaması sandım sonra baktım ki dünden beri normal adet kanamm var 4 aydır denıyoruz cok zormus böle seyler bu ay adet tarihinden itibaren 9-10-11-13-14-15 günler ilişkimiz oldu hamile olma olasılığım yüksek yani :) sizce üstüne görmüş olabilirmiyim çok morelim bozuk :KK43:(((((((

X