sizce hamilemiyim

havi1453

kocişinin bitanesi
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
1.058
253
gögüs uçlarımda belirginleşme var uçları çıktı biraz ve çok şişti 29 ve 30 ocakta regl olcam ama hala agrım yok sadace kasıklarıma ara ara sancı giriyo

ama belkide yine hayal kırıklıgı yaşarım ne biliyim yumurtlama günümde çlışma yaptıgım için sürekli umtlanıyorum bebegim nerdesin herkes seni soruyo ben bişey diyemiyorum daha bebek düşünmüyoruz diyip geçiştiriyorum

kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın ve son olarak da ne kadardır düşünüyorsunuz bebeğği

kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın ve son olarak da ne kadardır düşünüyorsunuz bebeğği

1 yıl 3 ay oldu evleneli ve 10 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz daha önce dogm kntrl hapı kullandım birdaha mı asla baksana hala bebişim olmuyo

1 yıl 3 ay oldu evleneli ve 10 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz daha önce dogm kntrl hapı kullandım birdaha mı asla baksana hala bebişim olmuyo

sıkma canını yaa benim de 11 ay sonra oldu tam da bu ay da olmazsa dr giderim diye düşünüyordum
peki sen gittin mi doktora yumurtlama takibi tahlil v.s. yaptırdın mı yada kendin ovülasyon testi

merhaba bayanlar ben yeni katıldım siteyi çok beğendim herkes derdini anlatıyor bende anlatayım dedim.adetime daha çok var ama sabırsızlık işte 2 aydır hamilelik beklerken adet olunca insan moral olarak çöküyor daha çok yeni ALLAH herkese sabır versin beklemek çok zormuş hele birde etraftan var mı bişey soruları......neyse kendimi çok dinlemek istemiyorum ama düşünmeden de edemiyorum İNŞALLAH psikolojik değildir.son adetimden önce göğüslerim felaket dolgundu ve ağrılydı adetten sonra düzeldi şimdi akşamları baş ağrısı oluyor sırt ve bel ağrılarım var ara ara.Çok sık idrara çıkıyorum ve göbeğimin alt kısmında kasıklarımda dolgunluk var kış aylarındayız acaba üşütüyormuyum diyorum.duygularımda da çok dengesizlik yaşıyorum ve ağzımda demir tadı oluyor ara ara acaba dudağımmı kanıyor diyorum yok.çok nadir akşamları ve sabah kalkarken bulantım oluyor.sizce bunlar hamileliğin erken belirtileri olabilir mi?cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler...

Benim de 28 Ocak regl günüm.1 aydır bizde korunmuyoruz 3 yıllık evliyim.Ama bende 2 sene d.k.hapı kullandım.
Dr bana 1 yıl olmazsa sakın korkma demişti..

Bakalım hayırlı zaman ne zamansa hepimizin o zaman olsun kızlar acele yookk...

Doğum kontrol hapı kullanmak sizlerin tercihimi yoksa doktor önerisimi merak ettim çünkü hiç doğum yapmamış bir kadının doğum kontrol hapı kullanmasını doktorlar tavsiye etmezler genelde

olabilir belirtiler gebeliği düşündürüyor bence test yapmanda fayda var adetin kaç gün geçti?

Umarım en kısa zamanda güzel haberler alırsın bebişin seninle olur Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin keşke doğum kontrol hapı kullanmasaydın :s

cnm bende doğum kontrol hapı kullanmıştım bıraktım 7.ayımda hamile kaldım.sıkma canını..

Doğum kontrol hapı kullanmak sizlerin tercihimi yoksa doktor önerisimi merak ettim çünkü hiç doğum yapmamış bir kadının doğum kontrol hapı kullanmasını doktorlar tavsiye etmezler genelde

ben istedim ama ne yalan söyliyim doktorum beni hiç uyarmadı bilseydim zaten kullanmazdım

Ben evlenmeden önce rutin bir muayene için dr a gittim ve korunmamı söyledi vücuduma en uygun d.k.hapını verdi 2 sene kullandım.Çok ta memnundum..Dr verdi bana evlenmeden 1 ay önce...
Daha sonraları eşim korundu 1 ay olacak bıraktık korunmayı bakalım hayırlısı...

doktor bana da test yapıp dktrol hapı verdi ama demekki doktorlarında her dedigi dogru degilmiş bak ilaç ters etki yaptı 3,5 aydan beri gögsünden sıvı geliyo hafif bastırınca eşim farketti prolaktinim24 çıktı normal diyorlar bu arada beta hcg negatif çıktı çokkkkkkkkkkkkkkkkkk üzgünümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sonuç negatif üzgünümmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…