sizce hamilemiyim?

Esra6161

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
300
8
Arkadaslar en son regl gunum 9 aralik ti 6-7 gun gecti ama hala adet olmadim belirtiler hafif mide bulantisi karin kasik agrisi bel agrisi bunlar var fakat idrar testinde hep negatif cikiyor. Bugun tuvalete gittigimde kusura bakmayin biraz acik olacak ama pembe akintim oldu. sonrasinda sildim daha baska gelmedi . 1 saat sonra tekrar gittigimde tekrar hafif pembe akinti. Acaba adetmi oldum yoksa baska birseymi? Boyle birsey yasiyan varsa soylerse sevinirim

Saygilarimla.

Bnce doktora git cnm kanda baktır cıkmazsa en azından neden geciktigini ögrenirsin bu testler her zman dogru sonuc vermiyo zaten

Mrb herkese ben klubÜnÜze yenı katıldım 5 aylık evlıyım evlendıĞımızden bu yana hıÇ korunmadık adetlerım bu aya kadar dÜzenlıydı son adet tarıhım 30 kasım yanı bugÜn adetım geÇıkelı 12 gÜn oldu 3defa ıdrar testı 1 defada kan testı yaptırdım ama negatıf Çıktı adetımle ılgılı karın aĞrısı falan hıÇ bır belırtım yok yaaa acaba hamılemıyım doktora gıttım kan testınden sonra adet sÖktÜrÜcÜ verdı ama ben kullanmıyorum ÇÜnkÜ emın deĞılım hamıle olmadıĞımdan lÜtfen bana bı fıkır verın ne yapmalıyım hamılemıyım yoksa adet sÖktÜrÜcÜ kullanmalımıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…