SİZCE HAMİLEMİYİM?

Grafikerler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
51
12
27
Merhaba yumurtlamanın 11. Günü bugün dün 10. Günüydü 3 tane normal 1 tane erken gebelik testi yaptım reglime daha var 1 haftadır aşırı göğüs ağrısı, bel kasık ağrısı sivilcenme koku hassasiyeti beyazımsı bir akıntı vs yasıyorum testlerım hepsı ılk 5 dk ıcınde cıktı sizce hamilemiyim? Gebelik testleri 1 gün içinde yaptığım kuruma çizgisimi diye emin olmak için yaptım

Eklentiler

• 3C4B0771-AB51-4E2A-AE5A-B8FCDFDD8F7F.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 92
  • 40D5C6D9-77FE-4B66-899D-A41D71E0CFB0.jpeg
    20,3 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:
bal gibi de bebek var
maşallah
belirtilerin var mıydı, kaç gün geciktin ?
Bütün belirtileri yaşıyorum ben öyle söyliyim inşallah vardır daha gecikmedim adetime var zaten geçen ay kimyasal olmuştu beta hcg 500 ken kendı kendıne dustu ve adet olmustum ınsallah bu sefer öyle olmaz korkuyorum

Şimdi bir şey yazacağım ben bile inanamıyorum. 24 Aralıkta Yumurta toplama yapıldı 2 güzel dondurulan embiryom var. 5 ocakta çatlatma iğnesine bağlı regl oldum ve doktorum adet bitiminde rahim filmi dedi 12 ocakta film çektirdim. 4 gün ilişki yasaktı. Sonra olabilir dendi bıgün 4 şubat 4 gün gecikmeyle idrarda da gördüm kandada 64 çıktı. Ve amh değerm 0.2ydi sizce ben sevinmeli miyim ? Kimyasal vs değildir dimi ?

tebrikler sağlıkla gelsin

İnşallah kimyasal değildir tatlım. Sağlıklı bir bebek geliyordur. Rabbim hayallerini nasip etsin.

Gün aşırı kan testinde ikiye katlamasını takip edersin bundan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…