SİZCE HAMİLEMİYİM ?

yenievlibirhatun

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2021
24
2
35
Selam kızlar yaklasık 13 aydır evliyim . evlendiğimiz günden bu yana hiç korunmadık ve hamilelik meydana gelmedi. kadın dogum uzamnı prolaktinımin yüksek oldugunu söyleyip tedavi verdi ve normal seviyeye düştüm .uzun deneme ve onlarca negatifi gördükten sonra biraz umutlandım bu ay. 10 gün önce sabah siddetli göğüs agrısıyla uyandım ve 10 gündür 2 göğsüm şiş ve agrıyor. ayrıca kasıklarımda ve belimde agrı var. alt karın bölgem şiş. daha önce adet zamanım yaklasınca gögüs agrım ve şişliğim olurdu bu defa 10 gün önce bu belitiler başladı. adet günüme 3 gün var ve adet olurmuyum diye korkuyorum . Bu sabah dişlerimi fırçalarken midem bulandı. Dün akşam da doymak bilmedim. Sizce psikolojik mi yoksa gebelik varmıdır?

Bahsettikleriniz hamilelik belirtisine benziyor ama göğüs ağrısı erken olmuş sanki. Bilemedim regl gününüz geçince kan verin

Test yapmadan bilemeyiz sabah ilk idrarla bi test yapın en net cevap o olur biz bu belirtilere göre ne söyleyebiliriz ki her belirti olup regl olan da var hiç belirti olmadan hamile olan da bu durumlar degişir kişiye göre

Yani gebelikte olabilir, psikolojikte olabilir. Hamilelik düşündüğümüz zaman sürekli hamileymişiz gibi davranıyoruz çok güzel bir duygu ama çokta kaptırmamak gerekiyor. Ben tam adetim 15 gün geçtikten sonra test yapmıştım çünkü negatif görmekten sıkılmıştım artık İnşallah sizede nasip olur

yumurtlama donemın o 10 gun oncekı belırtıye denk gelmıs olabilir. Aonucta progesteronun artmaya basladigi donem o da memeye etki ediyor bagirsaklara sislik olarak etki ediyor falan. Adet belirtisiyle ayni zaten hamilelik .

Ilk belirtim göğüs agrısıydı adet donemindeki gibi degil ama tarif edilemez bir aci hissediyordum iç camaşırını bile takmak ızdırap gibi geliyordu.. idrar testi yap derdim ama henuz erken regline var cunku istersen bi kan ver canım belki orda cikar ama en garantisi regl gecikmenden 1 hafta sonra

inşallah . bende negatifi görmekten sıkıldıgım için erken gebelik testi yapmak istemiyorum . daha önce adetim 5 gün gecmesine ragmen ertesi gün kanamam baslamıstı ve çok üzülmüştüm . şimdi karışık duygular içerisindeyim

benimde adet döneminden daha şiddetli agrım var iki göğüstede daha önce bu denli siddetli agrım olmamıştı. herseyin hayırlısı inşallah mutlu haberi burdan veririm

Çok zor ama stres yapmayın gerçekten stres çok olumsuz etkiliyor çokça dua edin Rabbim ol derse olur

Merhaba kızlar size yazdıktan sonra ertesi gün covid testi vermeye gittim malesef pozitif çıktım ve şüpheli olduğum için beta hcg ye bakıldı 0.1 çıktı malesefe gebelik yok bugün de az miktar kanamam başladı ilginiz için teşekkürler

Bende bu belirtileri yaşadım ve bı hafta öncesinden adet oldum eskisinden az oldu şüphelendim tabi kanama bittikten sonra göğüs sisi gitti karın şişkinliği geldi sert ve hafif ağrılarım oluyor dün normal adet gundumdu pazartesi test yapacağım inşallah suphemde yanilmam

Benim test sonucum negatif cikti umarım sizinki pozitif olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…