Sizce hamilemiyim kızlar??

cimcimesevilay

canım oğlumm
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
4.149
3.204
Mrb.kızlar 20 ağustosta adet olmam gerekiyodu ama hala gelen giden yok:) dayanamayıp günümde test yaptım maalesef negatif çıktı size belirtilerimi yazacam tek tek en başta 2 gün gecikti kasık agrısı ara sıra saga sola döndüğümde kasıklarıma ani sancı giriyo şiddetli bel ağrısı habire baş ağrısı saçma sapan duygusal değişim sinirlilik gereksiz ağlamalar kollarda ve bacaklarımda kaşıntı bacakta uyuşma ağrı gögüslerimde yandan agrı var özellikle sol göğsüm ve göbegımın deliğinden aşşagi dogru inen kahverengi ince çizgi ve az önce uykudan kalkıp tuvalete gittim iç çamaşırıma bi damla çok açık kahverengı leke gelmıs hamilemiyim acaba üşenmeden kalktım yazdım valla bi yardımcı olun bana lütfeeeeeenn

OTE="cimcimesevilay, post: 36593091, member: 614918"]Mrb.kızlar 20 ağustosta adet olmam gerekiyodu ama hala gelen giden yok:) dayanamayıp günümde test yaptım maalesef negatif çıktı size belirtilerimi yazacam tek tek en başta 2 gün gecikti kasık agrısı ara sıra saga sola döndüğümde kasıklarıma ani sancı giriyo şiddetli bel ağrısı habire baş ağrısı saçma sapan duygusal değişim sinirlilik gereksiz ağlamalar kollarda ve bacaklarımda kaşıntı bacakta uyuşma ağrı gögüslerimde yandan agrı var özellikle sol göğsüm ve göbegımın deliğinden aşşagi dogru inen kahverengi ince çizgi ve az önce uykudan kalkıp tuvalete gittim iç çamaşırıma bi damla çok açık kahverengı leke gelmıs hamilemiyim acaba üşenmeden kalktım yazdım valla bi yardımcı olun bana lütfeeeeeenn[/QUOTE]
İnş

Kizlar yardım edin bana nolur bugün sabah karın ağrısıyla uyandım saatlerce kıvrandım öldüm öldüm dirildim moralim bozuldu adet oldum diye biraz kan geldi ondan sonra baktım kahverengi leke gelmiş bi ara durdu sonra tekrardan kan geldi tabi bu ara ağrıdan sancıdan ölüyorum sonra kesildi bi tane pet değiştim sabahtan beri şuan hiç bişe yok sadece afedersiniz çişimi yapınca birazcık kan geliyo yoksa bişe gelmiyo iyice kafayı yedim hiç bişe anlamadım bu işten acaba yerleşme kanaması mı bu kadar fazla olurmu ki okuduklarım sadece bi kaç damla geldi diyo sizce adet mi oldum yaa off umutlanmak istemiyorum evde test var yapsam mı ki ama işeyinca kan geliyo normalde adet olurken kesintisiz kan gelir yoğun bir şekilde resmen çeşme gibi akar sizce ney buu

canım normalde gçikme yaşamıyosan olabilir ama o kadar çok belirti çıkmaz şuan 2 aylık hamileym ama ne göğüs şişmem var ne başka bişey öyle belirti arama sürekli kendnde. hemen çıkmaması çok doğal bi 3 gün sonra tekrar yap sabretmek çok zor biliyorum ama dayann

kızlar bugün kötü bişe oldu yaa benden birsürü parça geldi çok koyu siyaha yakın renkte kan çamur gibi ya aklıma düşükten başka bişe gelmiyo artık hamilelik belirtilerinin hepsini unuttum valla çok korktum görünce bilmeden düşük mü yaptım acaba pazartesi doktora gidecem belli olur mu kızlar düşük yapıp yapmadığım

Kizlar yardım edin bana nolur bugün sabah karın ağrısıyla uyandım saatlerce kıvrandım öldüm öldüm dirildim moralim bozuldu adet oldum diye biraz kan geldi ondan sonra baktım kahverengi leke gelmiş bi ara durdu sonra tekrardan kan geldi tabi bu ara ağrıdan sancıdan ölüyorum sonra kesildi bi tane pet değiştim sabahtan beri şuan hiç bişe yok sadece afedersiniz çişimi yapınca birazcık kan geliyo yoksa bişe gelmiyo iyice kafayı yedim hiç bişe anlamadım bu işten acaba yerleşme kanaması mı bu kadar fazla olurmu ki okuduklarım sadece bi kaç damla geldi diyo sizce adet mi oldum yaa off umutlanmak istemiyorum evde test var yapsam mı ki ama işeyinca kan geliyo normalde adet olurken kesintisiz kan gelir yoğun bir şekilde resmen çeşme gibi akar sizce ney buu

Ben kızıma hamileyken belli belirsiz lekelenmistim 3 gün leke zarzinda bir hafa sonrada siddetli karin agrisi ve istifar ettim sonradan hamile oldugumu ögrendim doktora gittigimde 5 haftalik hamileymişim

Kizlar ben gecen ay regli olmadim bu ayda reglime 4 gun var tahminimce ama bende bir halsizlik kasik agrisi vede asabilik canim birsey yapmak istemiyor koltuk alti tarafindan gögüs agrim oluyor sizce ben hamile olabilirmiyim..?

X