Aile Planlaması sizce hamilemiyim kızlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

FHM

ŞİİRİ YAZAN KALBİM VE SEN
Kayıtlı Üye
18 Mart 2012
1.340
13
kızlar 1saat oldu cevap yazmadınız aşk olsun gereksiz bir konuda değil ama neyse

bu nasıl bir konu ki böyle.. nerden bilicez senin hamile olup olmadığını ???

ilginçç

Forum Takipte gördüm yardım cagrıslarını :)

Canım istersen Gebelik kısmında konu açabilirsin orası daha yogundur diye tahmin ediyorum ..

Hamilemiyim acaba demişsin ancak neye dayanrak bu şekilde düşündügünü belirtmemişsin ve cevap gelmedi diyede kırılmışsın. Şimdi kim sana nasıl bir cevap versin:)

Arkadaşım birden fazla konu açmışsın karışıklık olu herhalde .. Diğer tarafta belirtmişsin konunun içeriğini ..Panik yapma elbet gelir cevaplar ..
Gece gündüze nazaran sakin oluyor topik :KK34::KK34::KK34:

18 martda oldum 13 de bitti 15 nisandayız suan bu kadar gecikmedi hic ayrıca siprial var birde teşekkürler canım

Bahar ayları adet gecikmelerin yaşandıgı dönemdir. Spirallede hamile kalınabildigi bir gerçek ki yaşanmışlıkları var ama son adet tarihine bakıldıgında henüz hamileyim demek için için hatta test yapmak için bile gerekli süre geçmemiş durumda. Ve bu soruya cevap bana göre şu olabilir. İsatiyorsan hamileligi inşallah hamilesindir.)

18 martda oldum 13 de bitti 15 nisandayız suan bu kadar gecikmedi hic ayrıca siprial var birde teşekkürler canım

18 Martta olmuşsun 13'ünde nasıl bitmiş
Galiba 23'ü yazacaktın yanlışlık olmuş
Kaç günde bir adet oluyorsun ki
Beklenen gün hangi gün yani
Azıcık daha ayrıntıya gir:KK53:

evet olabilir sipralle hamile kalanı çok gördüm hatta ablam da kaldı senin yapman gereken eczaneden test alıp yapman bir gün geçse bile çıkan testlerden al eczacı ablama ondan vermişti çıktı neyse hayırlısı o olsun hakkında..

bu bılgılerle senın hamıle olup olmadıgın hakkında nasıl fıkır yurutebılırım bılmıyorum ama..ıstıyorsan hamılesındır..ıstemıyorsan ınsallah degılsındır dıyorum sadece:) kahin degilim ne de olsa:)

8mart canım 18 değil yanlışlık olmus 2senwdir siprial takılı bende genelde 20 gün süre geciyordu bu sefer uzadı 8 mart da regl oldum 13 martda bitti suanda 1ay 2gün oldu olmayali siprial de takılı iken hamile kalan varmı

evet olabilir sipralle hamile kalanı çok gördüm hatta ablam da kaldı senin yapman gereken eczaneden test alıp yapman bir gün geçse bile çıkan testlerden al eczacı ablama ondan vermişti çıktı neyse hayırlısı o olsun hakkında..

tesekkürler canım pazartesi günü sağlikb ocağına gideceğim ama yinede icim rahat etmedi sipralin zararı oldum bebeğe

8mart canım 18 değil yanlışlık olmus 2senwdir siprial takılı bende genelde 20 gün süre geciyordu bu sefer uzadı 8 mart da regl oldum 13 martda bitti suanda 1ay 2gün oldu olmayali siprial de takılı iken hamile kalan varmı

Evet duydum hatta benim yengem spiralle hamile kalmıştı
Bebeğin dünyada rıskı varsa Rabbim bir şekilde olduruveriyor işte
Bence pazartesi kanda bi baktırın isterseniz madem bu kadar gecikmiş
Allah gönlünüze göre versin ne diyelim:KK34:

tesekkürler canım pazartesi günü sağlikb ocağına gideceğim ama yinede icim rahat etmedi sipralin zararı oldum bebeğe

yok o malesef aldırdı ama şimdi deli gibi pişman doktor muayene etmesi gerekir döllenme nerede diye bazıları siprale yapışırmış ablamınkide yapışmış bebeğin vücudunun herhangi bir yerine iz yapabilir demişti yüzü kolu bacağı neyse başka bir akrabamda aynı şekilde kaldı aldırdı sonra bir sene sonra tekrar aynı sipralle kaldı doğurdu çocuk çok iyi hatta mahallelerinde öyle kalan ve doğuran çoook varmış kaldığını öğrenirsen hemen doktora git o sana gerekli bilgiyi verir ilki kaç yaşında kızmı erkekmi benim bir kızım var 6 yaşında bendede sipral var

yardımın icin teşellür ederim canım gözümde hep şu aralar hamilelere gidiyordu oğlum 2buçuk yasında 4 yasına girince düsünüyordum ben hayırlısı artık

yok o malesef aldırdı ama şimdi deli gibi pişman doktor muayene etmesi gerekir döllenme nerede diye bazıları siprale yapışırmış ablamınkide yapışmış bebeğin vücudunun herhangi bir yerine iz yapabilir demişti yüzü kolu bacağı neyse başka bir akrabamda aynı şekilde kaldı aldırdı sonra bir sene sonra tekrar aynı sipralle kaldı doğurdu çocuk çok iyi hatta mahallelerinde öyle kalan ve doğuran çoook varmış kaldığını öğrenirsen hemen doktora git o sana gerekli bilgiyi verir ilki kaç yaşında kızmı erkekmi benim bir kızım var 6 yaşında bendede sipral var

2buçuk yaşında canım demek öylemi oluyor sipriali cıkarttırırken zarar vermiyormu peki

kızlar herkeze teşekkür ederim test yaptırınca haber veririm herkeze iyi geceler kızlar iyi yazışmalar bütün hamile bayanlara allahım hayırlı dogum versin insallah amin

X