Sizce hamile olabilir miyim?

gunes870

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
615
373
28
Merhaba hanımlar, adetim 6 gün gecikti. Dün yaptığım erken gebelik testimde ince bir çizgi oluşmuştu. Ama çok belirgin değildi. Baya silikti. Karın ağrısı ve kasıkta kramp şeklinde adet belirtileri var ama adet olmadım henüz. Bu şekilde olup hamile olan var mı? Yarın sabah kan tahlili vereceğim. Ama çok merak ediyorum.

Merhaba hanımlar, adetim 6 gün gecikti. Dün yaptığım erken gebelik testimde ince bir çizgi oluşmuştu. Ama çok belirgin değildi. Baya silikti. Karın ağrısı ve kasıkta kramp şeklinde adet belirtileri var ama adet olmadım henüz. Bu şekilde olup hamile olan var mı? Yarın sabah kan tahlili vereceğim. Ama çok merak ediyorum.
Adetiniz duzenliyse 6 günlük gecikme idrarda net cizgiyle belirirdi diye düşünüyorum . Ama inşallah pozitifi alırsınız. .

Sonucunuz ne cıktı ?

Kızlar lütfen sabırla okuyup bana bir yardımcı olur musunuz ?? yaklaşık bi haftadir goguslerimde bir sızlama var normalde adetimden önce olurdu bu ama aynı zamanda şişkinlik karın agrisi ve ishal birbiri ardına olmaya başladım pcosluyum 3 aydır adet görmedim idrar testi negatif ama sonradan teste baktığımda çok çok silik bir çizgi vardı aldırış etmedim ama dün geceden beridir adetliyken olduğum gibi ayaklarım sızlıyor ishal oldum karnıma iğneler batıyor sanki bağırsaklarım sürekli gurluyor belim de ağrıyor. Kasıklarımda ara ara hafif ağrıyor normalde kabızlık olur derler hamilelik belirtisi olarak ama benim garip bir şekilde hem kabızlık hem ishalim var. Hamilelik belirtisi değilse de niye böyle oldum anlamiyorum acile gitsem bişey yapabilirler mi yada gebelik için suphelenmelimiyim

Kimyasal gebelik geçirmişsinz. Benimde 2 kere gecirdim. Boyle 5 6 gun gecikiyordu. Test yaptigimdaysa varla yok arasi cikiyordu
Aaa öyle mi oluyormuş haziran ayında benim de başıma böyle bir şey geldi.. günlerce kasık bel ağrısı yaşadım , test cok silik bir
Çizgi verdi ve adet günüm de 3/4 gün gecikti.. ama sonunda adet oldum ……

hanımlar öncelikle herkese merhaba çoğumuz aynı sebepten buradayız Allahım herkesin gönlüne göre versin 🙏🏻🙏🏻

Bende konu açtımda bi bakabilir misiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhabalar kizlar yaklaşık 1 ay önce hamileydim ne olduysa bilmiyorum ama Ağustos 10 da düşük yaptım kanamam geldi 13unde ise bitti kanamam sonrasında kendime geldim tekrar denedik 1 2 gün sonra şuan kanamam biteli yani sonrasında ilişkiye gireli 17 18 gün oldu ama çok baş ağrısı mide bulantısı oluyor bazen geçenlerde koku hassasiyeti yaşadım birşey yiyemedim sürekli bir uykuluyum halsizlik var üstümde göğüs ağrısı da oluyor bazen düşüğün kıçı içinde olur derler sizce tekrardan hamilemiyim yaklaşık 10 gün önce test yaptım tek çizgi çıktı ama bilmiyorum aşırı kas ve bel ağrım var lütfen bakar mısınız

Merhabalar kizlar yaklaşık 1 ay önce hamileydim ne olduysa bilmiyorum ama Ağustos 10 da düşük yaptım kanamam geldi 13unde ise bitti kanamam sonrasında kendime geldim tekrar denedik 1 2 gün sonra şuan kanamam biteli yani sonrasında ilişkiye gireli 17 18 gün oldu ama çok baş ağrısı mide bulantısı oluyor bazen geçenlerde koku hassasiyeti yaşadım birşey yiyemedim sürekli bir uykuluyum halsizlik var üstümde göğüs ağrısı da oluyor bazen düşüğün kıçı içinde olur derler sizce tekrardan hamilemiyim yaklaşık 10 gün önce test yaptım tek çizgi çıktı ama bilmiyorum aşırı kas ve bel ağrım var lütfen bakar mısınız
Merhaba geçmiş olsun öncelikle adınıza çok üzüldüm 🌸 belirtileriniz hamilelik var gibi ama test yapsanız daha iyi olur bilemeyiz. Tabi bazı düşüklerde içerde kalan parçalar oluyormuş onlarda buna sebep olur mu bilmiyorum.testi tekrarlayın bence

Merhaba geçmiş olsun öncelikle adınıza çok üzüldüm 🌸 belirtileriniz hamilelik var gibi ama test yapsanız daha iyi olur bilemeyiz. Tabi bazı düşüklerde içerde kalan parçalar oluyormuş onlarda buna sebep olur mu bilmiyorum.testi tekrarlayın bence
Özele gittim doçent baktı hiçbir şey kalmamış düşmüş dedi baş ağrısı çok oluyor sabah kahvaltısı yaptıktan sonra veya akşam midem bulanıyor afedersiniz ağzıma geliyor çok kötü oluyorum göğsüm ağrıyor uçları ama bilmiyorum var mı hemen hemen 17 18 gün oldu ne zaman yapım sizce test

Özele gittim doçent baktı hiçbir şey kalmamış düşmüş dedi baş ağrısı çok oluyor sabah kahvaltısı yaptıktan sonra veya akşam midem bulanıyor afedersiniz ağzıma geliyor çok kötü oluyorum göğsüm ağrıyor uçları ama bilmiyorum var mı hemen hemen 17 18 gün oldu ne zaman yapım sizce test
Beklenen adet tarihiniz ne zaman? Eğer geçtiyse testi yapın geçmediyse geçtikten sonra yapın daha iyi olur

Adet tarihleriniz düzenliyse beklenen adet tarihiniz geçsin o şekilde test yapın. düşükten sonra ne zaman adet olursunuz o da belirsiz ama uzun süre olmazsanız kan testi verip öğrenebilirsiniz

X