Sizce Hamile miyim ???

Lasya

❤❤
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
998
646
Slm kizlar, araniza yeni katildim.Yumurtlama gunlerimden itibaren kasik agrim vardi yastik koymadan ayaklarimin arasina uyuyamiyordum.Bi de goguslerimin sistigini farkettim ama acima yok.Adetime 1 hafta kala kasik agrilarim gecti sadece ara ara agriyor ve goguslerim hala şiş ve acimiyorlar.Adetime 4 gun kaldi,hamile olabilir miyim ? Pek fazla bi belirtim yok ama yardim ederseniz cokk tesekkur ederim :)

canım adetin geçmeden kesin bişey söylenmez..ama kan tahlilinde çıkabilir..burda çok kişi çok belirti yaşıyor..kimisi hayal kırıklığı oluyor kimisi gerçekten hamile olduğunu öğreniyor..o yüzden bişy söyleyemyiz..Ama inşallah Rabbim gönlüne göre verir..

Sagol canim ilgilendigin icin tesekkur ederim :)
Daha onceleri reglden sonra sismeyen goguslerim sistigi icin bende meraklandim,cunku tartildigmda bi kilo degisimi cok yok sadece 1 kilo almisim,
Normalde sadece gobek kismindan alirdim alsam da

adetim 2 gun gecıktı bugun idrar testi yaptım negatıf cıktı,idrar testleri adetten 2 gun sonra dogru sonuc verır mı ?bie bilginiz var mı

adetim 2 gun gecıktı bugun idrar testi yaptım negatıf cıktı,idrar testleri adetten 2 gun sonra dogru sonuc verır mı ?bie bilginiz var mı

ben sanki ilk etapta idrarda negatif çıkıp bi kaç gün gectikten sonra pozitif çıkanları okumuştum forumda, en kesin bilgi bence kan testi canım

TeseKkur ederim canim,oturdugun yerde maalesef kan testi yapmiyorlarmis ancak idrar testi yapilBiliyormus.hayirlisi artik hamilelik yoksa bile bende oburluk basladi sanirim :)

Kızlarr ben 12 ocakta regl oldum 28 günde bir düzenli oluyorum 3-4 gün önce mide bulantısı üşüme baş ağrısı oldu.İlişkiye 17-18 ocakta girdim sizce hamile olma ihtimalim varmı ?

Kızlarr ben 12 ocakta regl oldum 28 günde bir düzenli oluyorum 3-4 gün önce mide bulantısı üşüme baş ağrısı oldu.İlişkiye 17-18 ocakta girdim sizce hamile olma ihtimalim varmı ?

canım bulantılar hemen başlamaz 7. haftada başlar ama hamilesindir inşallah.
benim de adetim 1 hafta gecikti az önce test yaptım ama negatif yine de şunu söyleyebilirim ikinci çizginin yeri belliydi çok çok silikti yani öyle hemn görünmüyor ışığa tutunca belli oluyor bakalım yarın sabah yine yapıcam

Benim de bugun 3. Gun hala gelen giden yok,dun idrar testi de negatif cikti pazartesiyi bekliyorum.Bugun hemsire bi arkadasim misafirlige geldi ve hemen cikmaz en az 4-5 gun gerekiyor dedi.Beklemekten baska caremiz yok malesef

Elifimmahsum yaptin mi canim tekrardan test hamile misin merak ettim :)

Elifimmahsum yaptin mi canim tekrardan test hamile misin merak ettim :)

bugün adetim gecikeli 9.gün test yaptım negatif:KK43:
normalde de adetlerim hep düzenlidir yaa inşallah bebiş vardır bu gecikme başka bir nedenden değildir inşallah

Canim benim de 4 ay once 15 gun gecikmisti doktora gittigimde hava degisiminden olabilir demisti,bu ay hic baska bi sehire gittin mi mesela ? Yada cogunlukla stresten olabilir.
En iyisi canim aklinda suphe kalmamasi icin kan testi yaptir en dogru sonucu veriyor cunku.

Canim benim de 4 ay once 15 gun gecikmisti doktora gittigimde hava degisiminden olabilir demisti,bu ay hic baska bi sehire gittin mi mesela ? Yada cogunlukla stresten olabilir.
En iyisi canim aklinda suphe kalmamasi icin kan testi yaptir en dogru sonucu veriyor cunku.

yani hava değişimi oldu daha yeni adanaya gittim geldim ama gitmeden önce de gecikmişti zaten adetim 4 gün geçmişti ben öyle gittim onla alaklı olduğunu düşünmüyorum

Aksam ruyamda hamile oldugumu gordum sabah kalktim test yaptim yine negatif :KK43:( ne bebek var ne de adet oluyorum ,bu sefer hava degisimi de olmadi sasirdim iyicene off

X