Sizce hamile miyim ?

Bilip bilmeden öyle rahat konuşuyorsunuz ki, sanki kız buraya sen bişeyleri eleştiresin diye yazmış.
yardım etmek isteyenler yazarlar, eleştiri yaparak sadece antipatik olursun canım.
ayrıca o yaşadıgı ilişkiden pişman degil ki, hepimizin ilk ilişkimizden sonra korkutugumuz durumla karşı karşıya (bir cogumuzun daha dogrusu)

bikaç defadır yazılarınaza rastladım çok iyimsersiniz hakketenn böyle insanlar kalmışı diye sorguluuyorum iy niyetlisin çokk biraz benden naziçene bir fikir yaşınızı bilmiyorum ama gerçeklerle iyimserlik çok ayrı bir yerdeler polyanancılık sonra sıkıyor insanı herşeye hayırlısı olmuş destek sonrası sizide bogarr gerçekten ama kalbiniz temiz...şüphesiz uamrım kırmadım:KK34:

bikaç defadır yazılarınaza rastladım çok iyimsersiniz hakketenn böyle insanlar kalmışı diye sorguluuyorum iy niyetlisin çokk biraz benden naziçene bir fikir yaşınızı bilmiyorum ama gerçeklerle iyimserlik çok ayrı bir yerdeler polyanancılık sonra sıkıyor insanı herşeye hayırlısı olmuş destek sonrası sizide bogarr gerçekten ama kalbiniz temiz...şüphesiz uamrım kırmadım:KK34:

Hayır melisdeniz tabiki kırılacak bir durum yok, hatta bende ilk okudugum zaman yardım istegen arakdaşıma, ah be kardeşim neden korunmadınki, insan korunmadan böyle yaparsa sonra tabiki bu sorunları yaşar dedim kendi kendime, ama bunu ona söyleyerek onu üzmenin ne kadar anlamsız oldugunu biliyorum. sonuçta olan olmuştur ve şuan arkadaşımız bizden fikir istiyor degilmi,
yoksa normalde kendi adıma kendi hayatımda kesinlikle polyannacı degilim melisdenizim.
sevgiler.

[
Hayır melisdeniz tabiki kırılacak bir durum yok, hatta bende ilk okudugum zaman yardım istegen arakdaşıma, ah be kardeşim neden korunmadınki, insan korunmadan böyle yaparsa sonra tabiki bu sorunları yaşar dedim kendi kendime, ama bunu ona söyleyerek onu üzmenin ne kadar anlamsız oldugunu biliyorum. sonuçta olan olmuştur ve şuan arkadaşımız bizden fikir istiyor degilmi,
yoksa normalde kendi adıma kendi hayatımda kesinlikle polyannacı degilim melisdenizim.
sevgiler.

tetemi umarım kalbin gibii insanlarla karşılasırsın tabiki öyle ama herzamn iy niyetee işe yaramıyorr bunun iy bir örnegiyim diyebilirim denenmiş tescili yaniii kimseye gereginden fazla deger vermemeyi ögretiyor hayat sevindim hep öyle kalman dileğyle...

umutsuz hamile oldugunu sanmıyorum ama en yakın zamanda bir jinekologa görün bana hastalık gibi geldi umarım değildir ama akıntı rengin hiç normal değil korkma ama en yakın zamanda git güzelim

bende 6 aylık evliyim eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz ama olmuyo:KK43: görünüşte herşey normal çok şükür bi sorun yok ama 6 aydır korunmamamıza rağmen bebeğimiz olmuyo sizce neden olabilir yaa:KK43: mayısta evlendik haziranda evlenen arkadaşlarımız var şuan hamile...

Evlenmeden böyle rahat ilişkiye giriyorsun şimdide korkuyorsun... Ya hayatın rahat olacak yada böyle şeylerden uzak kalacaksın arkadaşım evli değilsin bu ne rahatlık korunmadan nasl ilişkiye giriyorsun

bu bir çeşit vajinal uçuktur.erkeklerin genitallerinde uçuklar çıkar ve eşlerine bulaşır, erkekler çoğu kez hiç ama hiç acı hissetmeden durumu atlatabilirler, ama bayanların içte yerleşen mikrobun artışı hızlı oluyor dolayısıyla acısı da fazla...aynı durum stresten de kaynaklanabiliyor kadınlarda...dr'a gitmelisin, hayatın bıyunca bu durum tekerrür eder ve önlemini almazsan durum rahim ağzı kanserine dek uzanır, canını sıkmak için demiyorum ama bu iş beklenecek bişi değildir

demek istediğim yaşadığın akıntı, koku vb durum belirttiğim mikrobik durumdan kaynaklı , ama adetinin gecikmesine bişi diyemem.

X