Sizce hamile miyim ?

umutsuzbayan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2011
9
0
kızlar.. ben 25 yasında bı bayanım.sevgilimle ılıskıye gırdık korunmasız ama ıcıme bosalmadı sanırım(?) emın olamıyorum cunku adetımın gunu gecelı 7 gun oldu herhangı bı adet geciktirici hapta kullanmıyorum ve çok anormal birşey yaşıyorum şu sıralar afedersiniz ama vajınamda sıvılce benzerı seyler cıktı akıntım çok arttı ve sarı renkte sapsarı. bır ıkı gun önce turunculaşır gibi oldu.. bel agrısı,mide bulantısı,yorgunluk hiçbiri yok ama adetım gecıktı ve hıcte olacakmışım gibi gelmıyıo çünkü ne kasıklarım agrıyo nede baskabıseyakıntım arttı ama mantardan dolayı diye düşünüyorum test yaptım bugu nefatif.. kızlar lutfen yardım edın adet olmamam mantardan kaynklanırmı
not kaşıntı ve ekşimsi koku var :KK43:(

canım benim durumuna üzüldüm
hemen en kısa sürede bir jinekologa görün,

hamilelik testiyle şuan bişey anlayamazssın, belki doktorlar anlar, ama adamdan herhangi bir virüs kapmış olabilirisn

sakın korkma korkacak bişey yok yani seni korkutmak istemem,

bişey daha sorcam bu senin ilk ilişkinmiydi?

kızlar.. ben 25 yasında bı bayanım.sevgilimle ılıskıye gırdık korunmasız ama ıcıme bosalmadı sanırım(?) emın olamıyorum cunku adetımın gunu gecelı 7 gun oldu herhangı bı adet geciktirici hapta kullanmıyorum ve çok anormal birşey yaşıyorum şu sıralar afedersiniz ama vajınamda sıvılce benzerı seyler cıktı akıntım çok arttı ve sarı renkte sapsarı. bır ıkı gun önce turunculaşır gibi oldu.. bel agrısı,mide bulantısı,yorgunluk hiçbiri yok ama adetım gecıktı ve hıcte olacakmışım gibi gelmıyıo çünkü ne kasıklarım agrıyo nede baskabıseyakıntım arttı ama mantardan dolayı diye düşünüyorum test yaptım bugu nefatif.. kızlar lutfen yardım edın adet olmamam mantardan kaynklanırmı
not kaşıntı ve ekşimsi koku var :KK43:(

Yani sen emin değilsen boşalma konusunda,erkek arkadaşın ne diyo bu konuda?

bir haftalık gebelikte test yanıltıcı olması çok olası bir durum , bu arada içine boşalmasa bile ilk zevk sıvısı içerisindede meni bulunma ihtimali yüksektir,

yani bu kanıtlanmış bir şey geri çekme yöntemi çok az korunurlugu olan durum.

gebelik için çift çizgi olması lazım evet. ama yukarda arkadaşın dediği de doğru. ilk gelen sıvı da gebe kalmaya yetebiliyor bazen. bir hafta kısa bi süre test doğru sonuç vermeyebilir. bence sen perşembe hemen bi jinekoloğa git canım

ayyy kuzum ya inşallah hamile değilsindir.En iyisi doktora gitmek yoksa emin olamazsın kafanda soru işaretleri ve korkuların kalır.Su an bunu hiç birimiz bilemeyiz .Yani en azından ben bilemem cunku bu konularda tecrübesizim.Ertelemeden doktora git önce.Bizi de bilgilendir.

evet ilk ilişkilerımdı dıyebılırım 3-4 kez ilişkiyegirdik 1 ay içerisinde

canım benim korkup üzülmeni gerektirecek bişey yok

hamile olada bilrisin psikolojik hamilede olabilirsin.

bide zaten ilk ilişkilerin olmuş , adet gecikme olabilir çünkü hormonal olarak yeni bir duyguyla tanışmış vucudun, korkma

sadece bir doktora görün o kadar,

hastalık kapmış da olabilirsin (allah korusun) ve ya kızlık zarı nedeniyle akıntın da olmuş olabilir, ama kokulu olması ve vajende görünür hissedilir bi şeyler olması biaz hoş degil hemen jinekologa görün

hamile oldugunu düşünmüyorumm mantardan olabilirrr enfeksiyon var muhtemelen bir jinekola git bencee ialç verirr hemde sorularınaa ccevap bulabilirsin hamilelikle ilğilide

canım benım çok moral verıyorsun sağol ya bide ilişki sırasında çok zorlayınca kasıklarım çok feci agrımıştı ondanda olabılırmı?
hastalık kapmış olabılırsın derken nasıl bir hastalık bu

hamile degilsindir bence korkma ben simdi hamileyim ama hamile kalmadan oncede bazen istemedigim icin piskolojikmen her belirtisini yasardim ama olmamistir teste guvenme yinede evli olmadigin icin kan tahlili yaptir o garanti dogrudur dr gitmeden hastanede kan tahlili yapki rahat olasin

hatayı yapmasydn sımdı korkmazdn adam keyfndedr sen korkular ıcındsn

Bilip bilmeden öyle rahat konuşuyorsunuz ki, sanki kız buraya sen bişeyleri eleştiresin diye yazmış.
yardım etmek isteyenler yazarlar, eleştiri yaparak sadece antipatik olursun canım.
ayrıca o yaşadıgı ilişkiden pişman degil ki, hepimizin ilk ilişkimizden sonra korkutugumuz durumla karşı karşıya (bir cogumuzun daha dogrusu)

tetemi sana çok teşekkür ederım ayrıca bence hamılesın yok yapmasaydın bızene gıbı cevaplar bende sadece moral bozuklugu yaratır sıze artı bırsey getırmez kı aynı durumda olsan sana böyle deseler o zaman görürdüm ben seni

tetemi sana çok teşekkür ederım ayrıca bence hamılesın yok yapmasaydın bızene gıbı cevaplar bende sadece moral bozuklugu yaratır sıze artı bırsey getırmez kı aynı durumda olsan sana böyle deseler o zaman görürdüm ben seni
bozma sinirini canım herkes bir birini anlayacak diye bir kanun yok sonuçta, moral bozulacak bişey yok jinekologuna gidersin kan testini verirsin sonra aşkına kaldıgın yerden devam edersin (ama korun)

Bilip bilmeden öyle rahat konuşuyorsunuz ki, sanki kız buraya sen bişeyleri eleştiresin diye yazmış.
yardım etmek isteyenler yazarlar, eleştiri yaparak sadece antipatik olursun canım.
ayrıca o yaşadıgı ilişkiden pişman degil ki, hepimizin ilk ilişkimizden sonra korkutugumuz durumla karşı karşıya (bir cogumuzun daha dogrusu)

nıye dogruyu soylyorum dyemı cocuk ışımı bu pısman dglse sonucuna katlanck

nıye dogruyu soylyorum dyemı cocuk ışımı bu pısman dglse sonucuna katlanck

gerekirse sonucuna katlanır tabi ama bize bunu sert şekilde dile getirip karşımızdaki bizden yardım istegen ve ya fikir istegen birine moral bozuklugu yaratmaya hiçcbirşekilde hakkımız yok

X