Sizce gebelik var mıdır?

humradurmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
6
1
22
kızlar en son 27 Ağustosda adet oldum 11 eylülde ilişkim oldu. Eylülün âdetini olmadım. 11 gün felan gecikmem var yani karınım cok şiş ve kendimi hamile gibi hissediyorum psikolejikmende olabilir ara ara kusma isteğim oluyor agzıms kadar geliyor resmen. Birde gaz varmış gibi kendimi aşırı şiş ve tuvalete cıkma ihithacınj duyuyorum karın agrım var gibi kramplar giriyor ishal agrısı gibi. Sizce gebelik varmıdır Bünyem bana resmen hamilesin diyor gibi kendimi öyle hissediyorum daha test yapmadım

Nüfus müdürlüğüne gitmiyorsunuz yani medeni halinizi kimse umursamıyor orada.

Siz istediniz diye değilde doktor gerekli görürse alttan muayene yapıyor.

Doktor sizin medeni durumunuz ile neden ilgilensin ki? Vajinal muayene öncesi doktora cinsel olarak aktif olduğunuzu belirtirseniz o şekilde muayene eder zaten.

Evet öyle çok haklısınız ama bir kere adet gecikemm oldu hamilelik şüphesiyle gittiğimde doktor direk kist varmıdır diye ultrason ile bakmıştı bende baktıktan sonra bana hiçbiley yok dedi bende o an sadece hocam gebelik testim negatif cıktı ondan geldim dedim ilk deneyiyim di çünkü hocada bana o an evlimisin ki dye sormuştu çok utanmıştım cevap verememiştim ondan böyle bir soru sordum

Nüfus müdürlüğüne gitmiyorsunuz yani medeni halinizi kimse umursamıyor orada.

Siz istediniz diye değilde doktor gerekli görürse alttan muayene yapıyor.
Evet öyle çok haklısınız ama bir kere adet gecikemm oldu hamilelik şüphesiyle gittiğimde doktor direk kist varmıdır diye ultrason ile bakmıştı bende baktıktan sonra bana hiçbiley yok dedi bende o an sadece hocam gebelik testim negatif cıktı ondan geldim dedim ilk deneyiyim di çünkü hocada bana o an evlimisin ki dye sormuştu çok utanmıştım cevap verememiştim ondan böyle bir soru sordum

Doktora gitmeden eczaneden hamilelik testi alıp yapabilirsiniz niye sürekli doktora gittiğinizi anlamadım. Test negatif çıkmış yine gitmişsiniz. Basit yollar düşünün madem korkuyosunuz, test diye bişey var

Doktora gitmeden eczaneden hamilelik testi alıp yapabilirsiniz niye sürekli doktora gittiğinizi anlamadım. Test negatif çıkmış yine gitmişsiniz. Basit yollar düşünün madem korkuyosunuz, test diye bişey var
Ya bazen testler yanıltıyor dedikleri için test yaptıktan sonra negatif cıkınca hemen tekrar olmadım adet ondan tersleyerek cevap vereceğiniz birşey yok kimseye böyle acıklayarak anlatıp soramadıgım için buraya sormak istemedim tepki vermenize gerek yok bana göre burası bilgi ve dertleşme yeri bende size derdimle geliyorum sizde tersleyerek yazıyorsunuz daha ılımlı bir sekılde tepki verebilirsniz

Terslemedim ki. Dümdüz yazdım niye tersliyim.

Sizce gebelik var mı ? Adetime 2 gün var

Eklentiler

• image.jpg
    123,8 KB · Görüntüleme: 11
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…