Sizce gebelik var mı? Silik cizgi cıkıp duruyo iki gündür

sum9607

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2023
31
12
28
Merhabalar Ovulasyon testi ile takip ettim bu ay yumurtlamamı ve çatlama oldugu günden itibarin bugün 12. Gün dün yani 11. Gün erken gebelik testi alıp gün ortasında bir saat tuttugum idrarla yaptım silik gördüm bugun sabah ise kaset test yaptım ve yine silik gördüm sırasıyla koyucam fotografları bu arada geç yumurtladıhımı öğrendim bu ay 18. Günde yumurtaldım döngümün. Testler 10 dk içerisnde böyle oldular
IMG_3182.jpeg

Eklentiler

• IMG_3169.jpeg
    IMG_3169.jpeg
    118,7 KB · Görüntüleme: 32
Merhabalar Ovulasyon testi ile takip ettim bu ay yumurtlamamı ve çatlama oldugu günden itibarin bugün 12. Gün dün yani 11. Gün erken gebelik testi alıp gün ortasında bir saat tuttugum idrarla yaptım silik gördüm bugun sabah ise kaset test yaptım ve yine silik gördüm sırasıyla koyucam fotografları bu arada geç yumurtladıhımı öğrendim bu ay 18. Günde yumurtaldım döngümün. Testler 10 dk içerisnde böyle oldular Eki Görüntüle 3483407
Kaset testte silik çizgi gördüm zaten yumurtlamanızın üstünden zaman geçmiş ister bir kaç gün daha idrar testini tekrarlayıp koyulaşmayı takip edin isterseniz sabredemem derseniz gidip kan verin inşallah gönlünüze göre olsun

Merhabalar Ovulasyon testi ile takip ettim bu ay yumurtlamamı ve çatlama oldugu günden itibarin bugün 12. Gün dün yani 11. Gün erken gebelik testi alıp gün ortasında bir saat tuttugum idrarla yaptım silik gördüm bugun sabah ise kaset test yaptım ve yine silik gördüm sırasıyla koyucam fotografları bu arada geç yumurtladıhımı öğrendim bu ay 18. Günde yumurtaldım döngümün. Testler 10 dk içerisnde böyle oldular Eki Görüntüle 3483407
Kaset testin algılaması daha düşük oyüzden silik çıkmıştır erken gebelikte görünüyor. Yapabilirsen yarın ilk idrarla tekrar erken gebelikle dene

Kaset testin algılaması daha düşük oyüzden silik çıkmıştır erken gebelikte görünüyor. Yapabilirsen yarın ilk idrarla tekrar erken gebelikle
Çok sağol birazdan yapmak istiyorum 5 ten beri tuvalete çıkmıyo ve sıvı almıyorum acaba cıkar mı

X