Maske Tarifleri sizce etkili midir ? (göz altı kırışıklıkları için)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

frozen-eyes

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
36
4
28
arkadaşlar 19 yaşındayım ve göz altı kırışlklarımdan rahatsızım.her maskeyi de açıkçası yüzüme özellikle göz çevreme sürmek istemiyorum.ben burun ameliyatı olduğum zaman buz küplerini eldivenin içine koyup gözlerimdeki morarmalar şişmeler olmasın diye koyduruyodu doktor.ve o zmnlar kırışıklığım hiç yoktu ve gerçekten bana pürüzsüz geliyodu göz altım.hani şiş olduğundan mı öyleydi yoksa buz torbalarından mı öyleydi bilmiyorum ama böyle buz torbası yapıp koymak gerçekten azaltır mı kırışıklıkları .yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar 19 yaşındayım ve göz altı kırışlklarımdan rahatsızım.her maskeyi de açıkçası yüzüme özellikle göz çevreme sürmek istemiyorum.ben burun ameliyatı olduğum zaman buz küplerini eldivenin içine koyup gözlerimdeki morarmalar şişmeler olmasın diye koyduruyodu doktor.ve o zmnlar kırışıklığım hiç yoktu ve gerçekten bana pürüzsüz geliyodu göz altım.hani şiş olduğundan mı öyleydi yoksa buz torbalarından mı öyleydi bilmiyorum ama böyle buz torbası yapıp koymak gerçekten azaltır mı kırışıklıkları .yardımcı olursanız sevinirim
Slm cnm en guzel kirisiklara etki eden aloe vera bitkisidir hem yetistir evde cok seyede faydasi var jeli muhtesem hucre yenileyicidir ben yeni ektim henuz yapraklari cogalsin buyusun sabirsizlikla bekliyorum:)

X