Sizce doktora gideyimmi?

E

EU1

Ziyaretçi
ben şuanda hayıt suyu ve soğan suyu içiyorum ama göğsümdende sıvı geliyor buyüzden doktora gitmek istiyorum ama ilaç vercek şimdi bana kesin hem ilaç hemde bu kürler bi yan etki yaparmı onu merak ediyorum kürlerin içimi bittikten sonra mı gitsem yoksa hemen gideyimmi pazartesi sizce..ama kürlerin birmesi için baya zaman var biliosunuz zaten hayıtı bi kaç ay içmek gerekio ama göğsümüde ihmal etmek istemiyorum kürler bitene kadar kötü bişey olur diye korkuyorum göğsüme lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum

merhaba gecmis olsun.gecen gün gögüsten süt gelmesini okumustum hormonlarin degisimiyle ilgili..hamilelikte salinan süt hormonu hayit suyunun etkisiyle hormon degisikligine sebep olmus olabilir..bence doktora gitmelisin.en iyi onlar bilri..eger hayiti birak derse mecbur biracikaksin belki sana faydasi olmuyodur.,

merhaba gecmis olsun.gecen gün gögüsten süt gelmesini okumustum hormonlarin degisimiyle ilgili..hamilelikte salinan süt hormonu hayit suyunun etkisiyle hormon degisikligine sebep olmus olabilir..bence doktora gitmelisin.en iyi onlar bilri..eger hayiti birak derse mecbur biracikaksin belki sana faydasi olmuyodur.,

canım bekarım ben pko var sorun ordan diye düşünüyorum ama hayıt geçen ay etki etti adet oldum ama bu ay yok bişey

canım benim bildiğim kadarıyla hayıt suyu gebelik hazırlığı için bünyeye etki ediyor.. sen ne için içiyordun ki?
pko isen bence yalnızca soğan kür yeterli olacaktır.. ibrahim saraçoğlu 2kürün aynı anda kullanılmaması gerektiğini söylemişti yan etkileri olabilirmiş ki sende görüldüğü üzere sıvının gelmesi gibi.. bu da prolaktin hormonunun seviyesinin yükseldiğini gösterir.. bence hayıt suyuna devam etme.. yani 2kürü birlikte uygulama derim.. geçmiş olsun..

canım benim bildiğim kadarıyla hayıt suyu gebelik hazırlığı için bünyeye etki ediyor.. sen ne için içiyordun ki?
pko isen bence yalnızca soğan kür yeterli olacaktır.. ibrahim saraçoğlu 2kürün aynı anda kullanılmaması gerektiğini söylemişti yan etkileri olabilirmiş ki sende görüldüğü üzere sıvının gelmesi gibi.. bu da prolaktin hormonunun seviyesinin yükseldiğini gösterir.. bence hayıt suyuna devam etme.. yani 2kürü birlikte uygulama derim.. geçmiş olsun..

canım benadetimin düzene girmsei için içiyorum hayıtı ve soğanı ama 1 er saat aratyla içiyorum yan etkisi olmadı göğsümdeki sıvı bunlardan öncede var hap tedaviside gördüm ama nezman doktora gitsem söylemedim sıvıyı hep unuttum ilaçlarlada düzene girmedi acaba diyorum şu sıvı yüzünden mi adet olamıyorum buarada pko da var tabi ne ararsan.......şakkıdı

canım benadetimin düzene girmsei için içiyorum hayıtı ve soğanı ama 1 er saat aratyla içiyorum yan etkisi olmadı göğsümdeki sıvı bunlardan öncede var hap tedaviside gördüm ama nezman doktora gitsem söylemedim sıvıyı hep unuttum ilaçlarlada düzene girmedi acaba diyorum şu sıvı yüzünden mi adet olamıyorum buarada pko da var tabi ne ararsan.......şakkıdı
anladım canım benim ablamda da aynı sorun var prolaktin seviyesinden kaynaklanıyor ve ablamında adeti kesilmişti bu yüzden.. ilaç kullandı sıvı bitti adetide düzene girdi.. ozaman doğrusun ve hastane yolu açıldı sana.. en kısa zamanda geçmesi dileğimle..kaydirigubbakcemile5

saol canım öylemi acaba gerçekten neyse iyi haberlerimi veririm inşallah sana

merhaba, prolaktin hormonunuz yukselmis olabilir...bu da yumurtalik gelisimini durduruyor..bence hemen dr a git...reglinin 2.gunu prolaktin testi istiyor dr...ac karina...ben tedavi gordum ..hic beklemeyin

X