Sizce çatlama günleri ilişki nasıl olmalı

Elfbysl

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
277
52
23
Merhabalar adet düzensizliğim nedeni ile doktorum letu ilacı verdi adetim 2. Günü kullanmaya başladım 5 gün boyunca ve bitince doktor kontrolüne gittim ilkten 12 mm dedi ve sonrasında haftaya tekrar gel dedi bugün kontrole gittim ve yumurtalarım çok güzel büyümüş bir sol kasığımda ve sağ kasığımda büyüme var toplam 2 yumurta yani bunları iğne ile çatlatacağını söyledi ve bana yarın iğne vurulmamı bugün ilişkiye girmemi yarın da iğne vurulduktan sonra girmememi söyledi ertesi gün ilişki ondan sonraki gün ilişki yok şekline bir takvim oluşturdu benim kafama takılan iğne vurulduğum yani çatlama günü ilişkiye girmemem doğrumu değerlendirmelimiyim siz nasıl yapmıştınız ve iki yumurtanın olması ikiz olmayı arttırırmı yardımcı olursanız çok sevinirim

Çatlama günü çok çok daha önemli tabiki girin ilişkiye
Bugün test yaptım bu şekilde çıktı pik olmuş sanırım bugünü değerlendirmelimiyim doktorun verdiği iğneyi vurucam bugün

Eklentiler

• IMG_3345.jpeg
    IMG_3345.jpeg
    158,8 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_3346.jpeg
    IMG_3346.jpeg
    127,2 KB · Görüntüleme: 89
Bugün test yaptım bu şekilde çıktı pik olmuş sanırım bugünü değerlendirmelimiyim doktorun verdiği iğneyi vurucam bugün
Evet baya bi pik değerlendir biraz açık konuşucam anlaman için eşin üstte olsun ilişkide boşaldıktan sonra hemen çıkmasın eşin içinden bi 5 dakika kalsın sende ayaklarını yatak başlığına doğru duvara doğru havaya dik 30 dakika öyle kal tuvalete felan çıkma hemen idrar için felan

Evet baya bi pik değerlendir biraz açık konuşucam anlaman için eşin üstte olsun ilişkide boşaldıktan sonra hemen çıkmasın eşin içinden bi 5 dakika kalsın sende ayaklarını yatak başlığına doğru duvara doğru havaya dik 30 dakika öyle kal tuvalete felan çıkma hemen idrar için felan
tamam canım peki doktorum neden çatlama iğnesi vurulduğum gün ilişkiye girme dedi onu anlayamadım

tamam canım peki doktorum neden çatlama iğnesi vurulduğum gün ilişkiye girme dedi onu anlayamadım
Bende anlamayadım normalde iğnesiz çatlama günü mutlaka ilişki diyolar çatladıktan bi süre canlı kalıyor yumurta hani o günde girersen sprem olmuş oluyo ben değerlendirdim ben iğne vurunmadım ama

Bende anlamayadım normalde iğnesiz çatlama günü mutlaka ilişki diyolar çatladıktan bi süre canlı kalıyor yumurta hani o günde girersen sprem olmuş oluyo ben değerlendirdim ben iğne vurunmadım ama
ya kendiliğinden çatlarsa bide ben iğne vurulursam tehlike oluşturur mu acaba ya

Normalde çatlama iğnesinin 36 saatini uygun görüyorlar. Yani doktorlar aşılamayı o zaman yapıyor. Çatlatma iğnesi vurulduğum gün hiç kaşık ağrısı olmadı ta ki aşılama gününe kadar. Aşılama günü ağrım oldu geçti. Çatlatma iğnesi vurulur vurulmaz çatlamıyor bence. Ondan doktorlar aşılamayı 36. Saat olarak yapıyor

Normalde çatlama iğnesinin 36 saatini uygun görüyorlar. Yani doktorlar aşılamayı o zaman yapıyor. Çatlatma iğnesi vurulduğum gün hiç kaşık ağrısı olmadı ta ki aşılama gününe kadar. Aşılama günü ağrım oldu geçti. Çatlatma iğnesi vurulur vurulmaz çatlamıyor bence. Ondan doktorlar aşılamayı 36. Saat olarak yapıyor
Ben de böyle diye biliyorum. İğne yapıldığı an hemen catlama olmuyor. 36 saat aralığı var, aşılama da dediğiniz gibi 36 saat sonrasına yapılıyor.

Sperm 3 ila 5 gün yaşayabilen bir hücre yumurta ise en fazla 24 saat kadar yaşıyor. o yüzden çatlamadan önceki günler daha kritik tabii işi garantiye almak için o gün de olabilir

Bizim de gece 1 e denk gelmişti ve eşim çok stres yapmıştı.1 saat sonra falan anca ilişkiye girebilmiştik. Cuma gününe denk geliyor umarım cumartesi çalışmıyorsunuzdur 😀
Çalışmıyorum Allahtan 😁doktor çatlatma iğnesinden sonraki gün ilişkiye gir dedi saat vermedi niye acaba

X