Sizce büyümü fikirleriniz neler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

efsunpt

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
96
11
26
Arkadaşlar 5 yıllık evliyim. 3 katlı Aile apartmanının 3. Katını kiraladık önceden burada ev sahibimiz kendisi oturuyordu onun bir altında eltisi onun altında yani 1. Katta da kayınvalidesi oturuyor. Ev sahibim kadın eşiyle boşandığı için buradan taşınıp bize kiraya verdi nafaka olarak da kirayı alıyor. Ev sahibim abla eltisi ve kayınvalidesiyle hiç anlaşamazmış hatta onlar yüzünden boşandığını bir kaç kez dile getirdi kendisinin 3 kızı var. Her neyse biz eşimle birbirimizi çok severek evlendik düğünümüz oldu herşey çok güzeldi taaaa ki o evin içine girene kadar biz ne zaman o eve girdik eşimle birbirimizi yemeye başladık her günümüz ayrı olaylıydı sürekli kavga gürültü. Tabi arada nadirde olsa iyi günlerimizde oldu. Ev sahibimin kaynanası ve kayınpederi çok tuhaf insanlardı özellikle hareketleri benimle çok konuşmazlardı hep eşime selam verirlerdi. Suratları hep asık olurdu. Neyse biz 1 yıl boyunca korunduk çocuk istemedik sonrasınra bu kadar kavgaya rağmen çocuk istedik ama nasip olmadı bir türlü çocuk bana tutunmadı 3 yıl içerisinde 4 kere kimyasal 1 kerede dış gebelik geçirdim. Gitmediğim hastane yaptırmadığım test kalmadı. Sorun görünmüyordu. Eşimde gitti hastaneye bir iki bişeyi çıktı ama doktor çocuğa engel değil dedi birden fazla hastane ve doktor gezdik. Bu arada yine kavga gürültü eksik olmuyor tabi bir gün iyiyiz 1 hafta kötüyüz. Neyse ev sahibimiz olan abla bizim kirayı sürekli 2-3 ayda bir kafasına göre arttırıyordu bizde ses etmiyorduk en son çok fazla para isteyince biz kadınla ve apartmandakilerle kavga edip 1 hafta içinde ev bulup taşındık. Şuanki oturduğumuz eve girince eşim bana eskisi gibi güzel davranmaya özen göstermeye başladı kavga bitti tartışma yok ve en önemlisi bu eve girdik ben 3. Ayda hamile olduğumu öğrendim. Tabi biz çok seviniyoruz havalara uçuyoruz Allahıma şükürler olsun. Neyse sorum şu ki bana şuan çevremde ki herkes aileler arkadaşlar diyor ki senin ilk tuttuğun evde bişey vardı muska büyü tarzında belki sana yapılmadı senden öncekine yapıldı ama sende orada oturduğun için senide huzursuz etti eşinle sorunlar yaşadın çocuğun olmadı. Ne zaman ki bu eve geldin yüzün gülmeye başladı ve hamile kaldın dediler. Sizce böyle bişey mümkün mü olabilirmi benden önce oturana büyü muska yapıldı da bende o eve taşınınca banada mı musallat oldular? ( çok uzun oldu hakkınızı helal edin. Ve lütfen duyar kasmayın burası ne için var unutmadan yazarsanız sevinirim )

Burası derdin için var lakin büyü muska gibi konular yasak.

Dini boyutu bir kenara bırakıp yorum yapacağım, sallantılı anlaşamadığınız eşiniz ile çocuk fikrinde bu kadar zorlamanız takdire şayan.

Duygusal dönemdeyim gerçekten çocuklara çok üzülüyorum.

Duyar kasmadan şunu diyeyim. Hamilesin bebek yolda eşinle mutlusun oh ne âlâ ...

Mümkün mü mümkün dgil mi bilmem ama kafani yormaya değer mi dersen değil.

Iyi ki kiraya zam yapmış açgözlü evsahibin. :)

Arkadaşlar elimde mesleğim var çok şükür bugün boşansam kimseye ihtiyacım yok. Şiddet içermeyen tartışmalar yaşadık ve buna rağmen hiç boşanmayı dile getirmedik sevgimiz eksilmedi sebepsiz tartışmalarımız olurdu. Şuan zaten çok şükür ki iyiyiz bunların hiç biri kalmadı ve çocuğumuz olucağı için ikimizde ayrı dikkat ediyoruz herşeye. Ben sadece böyle şeyler gerçekten mümkün mü yoksa sadece benim çevremi böyle şeylere inanıyor bunu merak ettim ve sordum

Duyar kasmadan şunu diyeyim. Hamilesin bebek yolda eşinle mutlusun oh ne âlâ ...

Mümkün mü mümkün dgil mi bilmem ama kafani yormaya değer mi dersen değil.

Iyi ki kiraya zam yapmış açgözlü evsahibin. :)
Ben hep Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur diye düşündüm vakti değilmiş derdim. Çevre biraz kafamı karıştırdı bende düşünmeden geçemedim ve sizlere de bir danışmak istedim

Evlilik bu sonuçta ilk zamanları anlaşamamak çok normal çocuk için de zamanı bu zamanmış demekki .
Eğer bu büyü müyü olayına inanıyorsak isteyen istediğini yapsın Allah istemedikçe kimsenin büyüsü tutmaz diye düşünüyorum kaldı ki hala uğraşanlar var mı böyle şaçma şeylerle

Ben hep Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur diye düşündüm vakti değilmiş derdim. Çevre biraz kafamı karıştırdı bende düşünmeden geçemedim ve sizlere de bir danışmak istedim
Yillarin üyesiyim yasaklı bir konuda fikir sormuşsun canım. Forum kurallarında bu net ve açık yazıldığı için seni rahatlatacak cevap alamayacaksin. Konun kapatilabilir.

Kafanin karışması normal. Ama bunu yek eve bağlamak doğru değil. Evliligin ilk yili zaten birbirinizi tanımakla geçecekti. Inan tüm evlenenler bu mücadeleyi yasıyor.

Ana odaklan. Bugünün güzelliğini yaşayin.

Evlilik bu sonuçta ilk zamanları anlaşamamak çok normal çocuk için de zamanı bu zamanmış demekki .
Eğer bu büyü müyü olayına inanıyorsak isteyen istediğini yapsın Allah istemedikçe kimsenin büyüsü tutmaz diye düşünüyorum kaldı ki hala uğraşanlar var mı böyle şaçma şeylerle
Çevremde şükür uğraşan yok ama illa ki duyuyoruz günümüz de yapanda inanan da var. Çevreden 1 den fazla kişiden aynı yorumu duyunca insan bir acabamı demiyor değil

Yillarin üyesiyim yasaklı bir konuda fikir sormuşsun canım. Forum kurallarında bu net ve açık yazıldığı için seni rahatlatacak cevap alamayacaksin. Konun kapatilabilir.

Kafanin karışması normal. Ama bunu yek eve bağlamak doğru değil. Evliligin ilk yili zaten birbirinizi tanımakla geçecekti. Inan tüm evlenenler bu mücadeleyi yasıyor.

Ana odaklan. Bugünün güzelliğini yaşayin.
Bilmiyordum nasıl silebilirim konuyu komple

Yani büyü işine inanmıyorum da evin enerjisi kötü olabilir. Orada belli ki senelerce mutsuzluk, nefret, kin, bir sürü olumsuz duygu yaşanmış. Ev içinde yaşanan negatif duygular evin ruhuna da sirayet ediyor. Buna çok inanıyorum ben

Abim bir eve taşınmıştı. Yardıma gittim. Abimden önce yeni evli bir çift oturmuştu. Kapılarda yumruklar vardı. Eve girdiğim anda o kötü enerjiyi hissettim. Gözümde kızın hızla odaya girip kapıyı kitledigi, adamın arkasından koşup kapıyı yumrukladığı bağırışların olduğu bir sahne belirdi . Onların o kötü enerjisi duvarlara sinmıştı sanki. Abim de fazla duramadı çıktı o evden

Arkadaşlar elimde mesleğim var çok şükür bugün boşansam kimseye ihtiyacım yok. Şiddet içermeyen tartışmalar yaşadık ve buna rağmen hiç boşanmayı dile getirmedik sevgimiz eksilmedi sebepsiz tartışmalarımız olurdu. Şuan zaten çok şükür ki iyiyiz bunların hiç biri kalmadı ve çocuğumuz olucağı için ikimizde ayrı dikkat ediyoruz herşeye. Ben sadece böyle şeyler gerçekten mümkün mü yoksa sadece benim çevremi böyle şeylere inanıyor bunu merak ettim ve sordum
Evleri, eşyaların herseyin bir frekansı yani bir enerjisi vardır, eviniz olumsuz olaylara tanık oldu ise içindeki insanlar mutsuz oldular ise bu enerji size de sirayet eder , ben de suanki evimden memnun değilim çıkmak için gün sayıyorum, şuanki evimde hep bir kasvet hissediyorum, nasipse yeni eve geçeceğim sırf bu enerjisel durumdan dolayı, enerjiye çok fazla inanıyorum, bence o evden taşının...

Abim bir eve taşınmıştı. Yardıma gittim. Abimden önce yeni evli bir çift oturmuştu. Kapılarda yumruklar vardı. Eve girdiğim anda o kötü enerjiyi hissettim. Gözümde kızın hızla odaya girip kapıyı kitledigi, adamın arkasından koşup kapıyı yumrukladığı bağırışların olduğu bir sahne belirdi . Onların o kötü enerjisi duvarlara sinmıştı sanki. Abim de fazla duramadı çıktı o evden
O kadar doğru ki hissettikleriniz, belli ki iyi şeyler yaşanmamış o evde , ben de suanki evimde hep hastalandım zor şeyler yaşadım, biran önce çıkmak istiyorum bu evden ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X