Sizce bu uğursuz döngü nasıl kırılır?

perdita

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2009
38
8
Mantıklı düşününce herkesin başına birşeyler gelir evet ama olumsuz durumların bu kadar uzun sürmesi çok tuhaf.

Okuyanlara teşekkürler.

Son düzenleme:
Mantıklı düşününce herkesin başına birşeyler gelir evet ama olumsuz durumların bu kadar uzun sürmesi çok tuhaf. Sanki lanetlenmiş gibi.
Başlık saçma tuhaf gelebilir inanın insan çaresiz kalınca anlam bulamayınca aklına böyle şeyler gelebiliyor. Başka ülkeye gidip geri döndüm. O zamandan beri işler rast gitmedi. Maddi manevi zarara uğradım.

Orda bir kesim insanlar bana kötü davrandı. (Ahlaksız teklif, işte mobbing, hırsızlık) Dikkat ettiğim sağlık bile sıkıntılı. Aşk yok görüştüğüm erkeklerden zarar gördüm. Kendi halinde ortamın en sessiz içe dönük zararsız insanı bendim hep.

Iş var yine şükür. Kariyer yok. Kısaca böyle. Sizce bu uğursuz döngü nasıl kırılır? Okuyanlara teşekkürler.
Karma ya inanıyorum.

Mantıklı düşününce herkesin başına birşeyler gelir evet ama olumsuz durumların bu kadar uzun sürmesi çok tuhaf. Sanki lanetlenmiş gibi.
Başlık saçma tuhaf gelebilir inanın insan çaresiz kalınca anlam bulamayınca aklına böyle şeyler gelebiliyor. Başka ülkeye gidip geri döndüm. O zamandan beri işler rast gitmedi. Maddi manevi zarara uğradım.

Orda bir kesim insanlar bana kötü davrandı. (Ahlaksız teklif, işte mobbing, hırsızlık) Dikkat ettiğim sağlık bile sıkıntılı. Aşk yok görüştüğüm erkeklerden zarar gördüm. Kendi halinde ortamın en sessiz içe dönük zararsız insanı bendim hep.

Iş var yine şükür. Kariyer yok. Kısaca böyle. Sizce bu uğursuz döngü nasıl kırılır? Okuyanlara teşekkürler.
Kurşun döktürebilirsin, ayetel kürsü dokuyup dinleyebilirsin, tuzlu siirkeli su ile duş alabilirsin.

Bunlara odaklanmayarak.
Her doğan güneş yeni bir umudun başlangıcıdır.

Ben lanetliyim derseniz daha çok olumsuzlukları çekersiniz. Evrene biraz pozitif enerji yayın, dua edin, güzel geleceğinizin hayalini kurun

Neyi çok düşünürseniz (konuşmanıza gerek yok) hayatınıza onu çekersiniz. İş hayatında gene kötü şeyler yaşar mıyım acaba derseniz muhtemelen yaşamaya devam edersiniz. Başka şeylere odaklanmanız gerek. Tek başınıza bu durumu çözemiyorsanız hani bu tarz düşüncelerinize engel olamıyorsanız uzman yardımı alabilirsiniz.

X