Sizce bu test arızalı mı?:.... acill.........( Resimli)

ah kızlar bu kadar ümitle bekledikten sonra sonuç yine negatiff..... inme inecek bi tarafımaaaa senağlama

canım bozma moralini bu tür şeyler piskoloji ile çok alakalı sakın ümitsizliğe kapılma en doğru hayırlı zamanda allah sizede verecektir sen moralini yüksek tut her işte vardır bi hayır

inşallah önümüzdeki ay gelir bebişin, sıkma canını.
peki neden çift çizgi çıktı ki

Simdi kendime kizdim sanki olumsuz yazdim diye olumsuz oldu diye :umursamaz: Neyse vardir allahin bir bildigi insallah en yakin zamanda hamilelik haberini verirsin bizde seviniriz :1hug:

bu durumda da vardır bir hayır arkdaşım,
moralini bozma..
inşallah önümüzdeki aya...
yerimseniben

bencede üzülme lütfen.birde şuvar yani bende pozitif test sonucundan ancak bir hafta sonra görüldü kese.hcg değerinin belli seviyeye ulaşması lazım.kısacası kist ve kesenin karışma ihtimali düşük gibi zaten.birde adet görüyormuşsun.ama haklısın tabi.bende bebek özlemi çekerken her adet oluşumda acaba hamileyimde üstünemi görüyorum diye düşündüğüm olurdu.seni çok iyi anlıyorum.işte aslında bu idrar testlerini yok etmek lazım:)çünkü kesin sonuç vermiyor.birçok arkadaş bu yüzden ikileme düşüyor.ya ikinci çizgi silik çıkıyor yada vs.vs.böylece moraller altüst olmuş vaziyette.ben de yaşadım benzeri şeyleri.ama hamile olduğumda idrar testi yapmadan direk gidip kan testi verdim.aslında en çok görmek istediğim şeydi o çift çizgi.ama inanırmısın kan testinde pozitif olduğu halde bile yapmak istemedim idrar testini.(hani hatıra olarak saklayacaktım sözde)ama çok kötü bi psikoloji onu yapıp başında bekleyip çift çizgiyi görebilmek için testin içine düşecek şekle girmek...
tekrar sölüyorum üzülme ve ümidini bidahaki aya sakla.inş.bigün yüzünüz gülecek canım:)

bence hamilesin...çünkü ikinci çizgi çıkmış.
arızalı olsa hiç çıkmazdı.
fazla idrar damlatmışsın renk taşmış.

Üzülme canım ya. İki ay önce aynı şeyi ben de yaşadım. Tam bunun gibiydi test. Sonra ortadaki leke kaybolmuş net iki çizgi kalmıştı.Ama kan testi negatifti Şu an seni çok iyi anlıyorum canım, sakın üzülme, Allahım hayırlısını verir inşallah tez zamanda.

bende geç rastlamışım konuya ama en baştan okudum yorumları bende gebesin sandım ama sonuç negatiffmiş üzülme Rabbim hayılrısını en kısa zamanda nasip etsin inş..

testin markası loquıck ise şaşırmadım bu sonuca..

çok haklısın canımolumunekankayizsmile

tövbe birdaha o marka almam yazmıssın hemen tanıdım:sinifsinif:

bende kaç defa yaptım böle silik çizgi cıktı:sinifsinif:

birdaha o testi almam :2:

sinir etti benikötükedihüso

anammmm bende o testlerden aldım hemde bisürü ovulasyon testi ve gebeik testi yanlışmı sonuç verio şimdi bu ama yumurtlamayı tuttturmuştu bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…