Sizce bizimkide bir mucize'midir? (En Sonunda Bende HAMILEYIMmm :))

Sympathique

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
8.389
52
Dun test sonucumuzu aldik kostum geldim buraya :):KK64:
senelerdir bu gunu bekliyordum ah bir olsada bende hamileyim diye konu acayim diye:KK19:
ve bizim hikayemize gelirsek ,simdi arkaniza yaslanin bastan sona kadar ben yazim siz okuyun cunku baya uzun bir yazi olcak insallah zorlanmadan okursunuz :):KK71:

Biz 2002'de evlendik yani 9 seneye yaklastik, ben suan Fransada yasiyorum ,Turkiyede buyudum
evlendim 2 sene kadar buraya gelmedim bu zaman surecinde tabi cocuk istemedik
2004'te buraya geldim dedim ilk sene cocuk istemiyorum ortama alismam gerek derken 1 senede oyle gecti
sonrasinda benim prolactin hormonum yuksek ciktigi icin doktora gidiyordum,ilac kullaniyorum dusuyor sonra tekrar yukseliyordu, bu tedavi surecind doktorum cocuk istiyomusun diye sordu bende dedim yok Turkiye'ye izine gitcem insallah gelince dedim:)
bu tedavim izin falan derken gecti yine 1 sene
artik cocuk istemeye basladik olmuyordu doktora benim prolactinden dolayi gittigim icin hep benim uzerimde tedavi goruldu ilac kullandim olmadi ,yumurta uyarici igneler kullandi sonra catlatma ignesi vuruldum yine olmadi
bu siteye uye olali 4 sene oldu saolsun burdaki arkadaslarim beni uyardilar doktorun senden neden esin icin test istemedi hadi sorun ondaysa seni bosuna tedavi ediyorsa dediler ve gittigimde doktoruma dedim neden esim icin test vermediniz belkide sorun onda olabilir dedim, oda aa ben size verdim zannediyodum vermemismiyim dedi ve spermogram testi verdi yaptirdik sonucu ogrenmek icin doktora gittik ,kagidi aldi geldi sonuca bi bakti kendisinin yuzu degisti bende hemen anladim problem oldugunu ve ne oldu dedim esininin spermi 0 cikti demesinmi , ben orda sok sok :KK53:oldum esim geldi sonra onada soyledi artik panikledik ne yapcaz etcez biz sorun var diyorduk ama bukadar buyuk beklemiyorduk:KK50:
bu konuda eve kendimi zor attigim gun panikledim ne yapcaz ne etcez actigim konu belki hatirlarsiniz ve konuyu 2008 de acmiisim

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...nasil-yukseltebiliriz-lutfen-yardim-edin.html

doktor dedi 1 tane olsaydi hemen tup bebek yapardim ama hic yok ee ne yapcaz simdi dedi esim sigarayi birak ben size tekrar bir daha test verim bakalim ayni cikarsa ondan sonrasina bakariz dedi ve onun sonucta koskoca bir 0 cikti derken benim tedavi surec esimin testler sonuclar yine surdumu 1 sene,zaman okadar hizli geciyorki suan yazarken daha iyi anliyorum neler atlatmisiz:KK31:
daha sonra doktor bizi Pariste bir tup bebek merkezine gonderdi randovumuzu aldik gittik ,ilk olak jinekolog doktorla gorustuk o birsuru benim icin testler verdi 2 gun sonra icinde esimin randovusu vardi urolog'dan gorusmeye yanliz gitti ben gitmemistim ve geldiki yuzu dusmus ee ne oldu ne dedi iste dedi senin ameliyatini (mikro tese) ben yapamam yaparsam sperm bulamam belki sakat kalma ihtimalin olur ee sebeb ne ,esim anne karnindayken annesi bir hastalik gecirmis oyuzden olmus
artik esimde orayi oylece birakti geldi tum dosylar kagitlar kaldi:KK50:
bu haberi ben duyar duymaz yine bilgisayar basinda kos arastirmaya ne kadar urolog doktor, tup bebek merkezleri varsa mail attim hepsinin genel cevabi ise biz bu durumda kesinlikle mikrootese oneriyoruz iste gelin merkezimize goruselim dediler
daha sonra biz yine netten arastirmayla parisin en buyuk urologlar baskanindan randovu aldik gittik gorusmeye oda sonuclara bakti iste sigara birak soyle yap boyle yap belki yukselme olabilir
ameliyat diyoruz bir cevap alamiyoruz yani adam istemiyor bizi basindan savmak istiyor gibi davraniyordu, sonrasinda kendisi dedi ben sizin yerinizde olsam burda hic vakit kaybetmem dogrudan Turkiye'de tedaviye giderim cunku orda gercekten cok ilerledi tup bebek konusu dedi
hatta gideceginiz doktorun ingilizcesi varsa ben ozel acip konusayim dedi uzun lafin kisasi ordanda ciktikmi boynu bukuk:KK50:
artik kesin Turkiye olcakti ama neresi hangi hastane onun arastirmasina basladim ,tabi esim ben hemen gidemem bikac ay gecmesi lazim dedi kendi islerinden dolayi
bende dedim mademki bikac ay gitmicez bos durmayalim ilac tedavisi gorelim ve bu arada unuttugum neler uyguladim neler,ari sutu-poleni,keci boynuzu kuru,bikisel ilaclar hemde kac cesit yine sonuc hep 0 di
en son ilac tedavisine karar verdik ve turkiyede 0 spermle ilac tedavvisi uygulayan yanlis olmasin sanirim tek doktor Kaan Aydos artik onunla mail yoluyla ilac tedavisi gormeye basladik
o bize diyor su ilaci orda bulun su kadar zamanda kullanin test yaptirin bana yazin
neyse biz bir ilac buluyoruz zar zor kulliyor digerini bulmaya ara veriliyor,cunku ecazneler vermiyor
aile doktorumuza yazdiriyoruz eczane diyor yok illaki bu ilaci vermemiz icin illaki bir urolog yazmasi gerek ,sonrasinda almanyadan bulduk ilac tabi alip kullanalim derken bi ara veriyoruz buluyoruz kullaniyoruz,bulamayinca kaliyor tedaviyi tam uygulayamadik yurt disinda oldugumuzdan dolayi
onuda biraktikmi oylece, artik esim sinir kupu oldu bu kadar seyden bende dedim en iyisi bukadar ugrasmayalim direk gidip mikrotese yaptiralim ve artik karar verdikki dokdorumuz kesinlikle Emre Bakircioglu olmaliydi,cogunuz bilirsinizki dalinda uzaman bir doktor ve Bahceci Umut Tup Bebek Merkeziyle gorustum benim doktorum Ulun Ulugdu esiminki ise Emre beydi tedaviye baslamadan adetim duzenli olsun diye ilac kullandi ve tam randovu gunumuzde adetim baslamisti artik dedik hadi hayirli olur insallah bizim icin basladik tedaviye
ilk olarak ben tedvi gordum igneler falan 10 gun kadar igne vuruldum ben hazirdim ve esimi ameliyat gunu belli oldu ondan sperm bulunursa yola devam bulunmazsa yine boynunu buk:KK59: (alismistik artik)
ameliyat gunu geldi catti esimi aldilar 1 saat gecti yok daha dedim niye uzun surdu kesin bulamadilar ugrastilar
cunku doktor bir tarafta bulamazsam digerine bakicam dedi aklima takildi artik ben dort dolaniyorum :) ve sonrasinda esim cikti ayilmis gittim yanina tabi sonuc belli degil ,belli olur olmaz beni alcaklardi yumurta toplama icin
sonrasinda Emre bey gekldi esimin yanina nasilsin iyimisin artik ben catladim eeeesonuc ne oldu
oda dedi arkadaslar baktilar sag tarafta hic bulamadim sol tarafi suan inceliyolar ama tabi bazen bir tarfta bulamazsa digerinde bulunabiliyor dedi ama ben oturdum umudumu kestim dedim bir tarafta bulunmamissa digerinde bulunur ,esim bana bakiyor yokya bulunmustur ,bosuna gelmedik hic bilmedigimiz gormedigimiz Istanbula
ve hemsire geldi bana demesinmi hadi hazirlan seni aliyoruzz:KK66::KK64: oleyy dedim bulundumu evet dedi hadi hazirlan artik benim yumurtalar toplandi tam 7 tane ve en en en onemli gunumuzu sevincle bitirdik sukur rabbime sperm bulundu keske hic Fransada ugrasmadan dogrudan gelseymisiz can ulkemize ama tabi herseyde hayir vardi gec olsun guc olmasin dyorum her zaman
sonrasinda 7embriyodan 4 iyi 3 kaliteli emriyo oldu ve artik hayirlisiyla transferimizde gerceklesti
esimden cok fazla sperm bulunmustu kalanlari dondurdular
bizde tedavimizi bitirdik igneler ilaclar aldik ve Fransaya donduk
tam 12 gundur evde yatiyorum, ise baslamam gerekliydi ama izin aldi m yattim,sadece felaket karnimda sislik var nefes alamiyor gibiyim sanci oluyor sanirim gaz var karnimda
ve transferin 12. gunu testimizi yaptirdik aksam belli olur dediler biz duramadik labaratuari bi aradikki kadin pozitif:KK66: dedi artik bir sevinc :KK52:sormayin aksamda kagidi aldik elimize
bir anda Fransa,Almanya,Turkiye tabi burdan herkes duydu dunyaya duyurduk:KK9:
degerimiz 165,9 cikti Turkiye'yi hastaneyi aradim mujdeyi verdim ve degerin gayet iyi oldugunu soylediler
yine 15 gun boyunca ilaclara ignelere devam ve 15 gun sonrasinda doktorumuza gitcez

ve arkadaslar okadar uzun yazdimki biliyorum hatta bu yazdiklarim en en ozetiydi arada neler yasandi
sonucta geldik mutlu sona Alahim hepinize,butun bebek isteyen yolunu ozleyen herkese nasip etsin
hepiniz tek tek dualarimdasiniz insallah birgun sizinde halayinizi cekecez burda
buraya uye oldugum zamandan beri nelere sahit olmadik ne sevincler yasayip ,ne mujdeler ne mucizler gordum darisi tum tum isteyen herkese diyorum

Son düzenleme:
canımm çok sevindim ne kadar güzel bir haber bu. ilk tedavinizde birde bu dahada sevindirici bir durum. evet Türkiye baya ilerledi çünkü türklerden daha fazla çocuk isteyen bir millet yok. mevlam sorunsuz bir hamilelik geçirmeni ve bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm.

:nazar::nazar::nazar:CANIM İNŞALLAH ÇOK GÜZEL, MUTLU, SAĞLIKLI, BİR HAMİLELİK GEÇİRİP BEBİŞİNİZİ KUCAKLAYACAKSINIZ. PAYLAŞIMIN O KADAR GÜZEL Kİ :))) HERKESE UMUT OLACAK :) İNŞALLAH BİZLERDE EN KISA ZAMANDA AZO'YU YENİCEZ VE HAMİLEYİMMMM BAŞLIKLARI AÇICAZ....:nazar::nazar::nazar:

canım öbür tarafa yazıyodum tam linki görünce buraya yaziim dedim.. :KK19: çok sevindim sonucuna Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah :KK69:

arkadaşlar bende neler yaşadığımı yazmak istiyorum..eşimle ikimiz öğretmeniz ve urfada yaşıyoruz,atandık sevdik evlendik:KK34:bir yıl geçti bebek istemeye başladık her ay heyecanla bekliyordum doğumu nerde yaparım hayalleri kuruyordum olmadı,evleneli bir yıl geçmişti.Yaz tatilinde kadın doğum uzmanına gittim herşey normal dedi :KK34:bir sıkıntın yok birde eşinden test isteyelim dedi o gün eşimde test verdi öğleden sonra aldık,eşimin elindeydi zarf ben açtım ve o hastane başıma yıkıldı sandım doktorun yanına sadece ben girdim daha zarfı verirken başladım ağlamaya hani o türk filmlerindeki sahne varya doktor sonuca bakar başını sallar o gerçekti ve oynayan bendim..eşimi odaya almak istedi kabul etmedim ben söylerim dedim bir süre orada oturdum hemşire ağlama dedi ama kime dedi kim duydu yüzüme sıcak su dökmüşler gibiydi odadan çıktım eşimin o bakışını asla unutmadım.Sevdiğim adamın gözlerinde umutsuzluğu gördüm işte o an daha beter geldi bana..netten araştırmaya başladım ve buraya üye oldum kaan hocayla görüştük ilaçlar kullandı eşim bir buçuk yıl ama herhangi bir çıkış olmadı.Eşimin hormonları normal fakat testisinin biri çok küçükmüş..geçtiğimiz onbeş tatilde beni hazırladılar eşime mikrotese yaptılar şükür bulundu tüp bebek yapıldı bugün transferimin 7. günü inşallah beni bırakmaz..rabbimden tek dileğim kimseyi çaresiz bırakmasın..çok kez umutsuzluğa düştüm çok ağladım eşimi üzdüm o zamanlarda allaha çok yalvardım secdede çok ağladım beni bana bırakma rabbim dedim şükürler olsun..UMUDUM VAR..

ne guzel boyle hamile arkadaslar duyunca cok mutlu oluyorum gozun aydin arkadasim Allah bebegini kucagina almayida nasip etsin insallah. Ikimizde ayni yilda evlenmisiz ben hala tedavi gormeye devam ediyorum inaniyorumki birgun benimde olacak. saglicakla kal.

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım tebrik ediyorum tekrarrr :KK16: :KK16: :KK16: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

canimm gozun aydin..soluksuz okudum hikayeni..darisida benim basima insallah..inan cok ama coks evindim..Rabbim tamamina erdirsin...

canm zor günler geçirmişsn ama geride kalmdı inşlh
Rabbim sağlıklı bi gebelik geçirmeni ve sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşlhh:KK49:

canım seninle eğer hatırlarsan ilk sohbet odasında tanışmıştık ben o zmanadan sana hep olacağına dair olumlu düşünmeni söylemiştim ve oldu çok şükür allahım tamamına erdirsin inşallah canım yukarıda aşılama oldum demişsinya e aaşılama için sperm olması lazım o zaman sperm varmıydıki

cnm tekrar tebrik ederim. yazını bir solukta okudum. alllaha şükür güzel sonla bitiyor:)) bende ulun bey sayesinde hamileyim haftaya keseyi görmeye gidicem allah hepimizin kucaklarını bebişlerle doldursun inşallah

canım benim tekrardan tebrik ediyorum seni allahım tamamına erdirsin darısı benimde başıma inşallahhhhhh

azodan dönen bir çift olarak nasıl sevindiğimi anlatamam:KK66: :KK66: ::KK64::KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66:. rabbim tüm azoluları sağlıklı ve hayırlı bebişlerle müjdelesin.

X