Sizce bir psikolağa gitmeliyim? Yalvarırım yardım edin bi fikir verin aklmı kaçırıcam

bitkin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
17
0
Yaşadıklarım biraz uzun okumak umarım sizi sıkmaz çok bunalımdayım biran önce kurtulmam gerekiyor.​

Bir ilişkim vardı ilişkide sayılmaz 1 hafta fln sürmüştü farklı beklentiler içersinde olduğu için bitmişti. Sonra özel bir sitede çalıştığım yerdeki bir abinin ortak arkadaşları arasında biri bana msj atmıştı abiside eklemişti. Bende tınlamadım. Çünkü iş yerinde çalıştığım abinin biri eniştesiydi diğeri mesaj atanda eniştesinin kardeşiydi. 10 gün fln baya bi sardı ankaradaydı. Şirkete geleceğini söyledi bende gelmemesi için gelmene gerek yok buradan konuşuoruz fln dedim. Bu çocuk kıbrısta okuyor. Ama benim yaşadığım şehirde yaşıyor. Zaman geçtiklçe hoşuma gitmeye başladı. Görüştük. Çok yakışıklı biri değildi. 1.85 boylarında çok fazla zayıf güzel giyinen birazda sivilce problemi olan benimle aynı yaşta 87li yani öle biri. Bense 1.67 boyunda 51 kilo platin sarı saçları olan kumral biriyim. Beni gördüğünde şok oldu çok güzelsin fln dedi. Yolda gidioruz nereye gidelim fln dedi bi yer belirledik oaya doğru gidiyoruz. Konuşmaya birbirimize bakmaya öyle bir dalmışızki kaza yaptı önde duran araca çarptı şok olduk ikimizde. Ocak ayındaydı acaip soğuktu. Üzeride gömlek vardı adamla konuşup halletmeye fln çalışıo bi taraftan yanıma gelio iisin dimi korkma fln yapıodu. Onu halletmiştik. Ogün öyle ilginç geçmiştiki o hali yani o durumdayken bile benimle ilgilenio olması beni çok mutlu etmişti. Aşık olmuştum ona olmam saçma derken. Artık hergün buluşur olmuştuk. Ayrılık kelimesini duymak istemediğini sölüordu hep. Ama biz şirketteki x'den gizli yaşıyorduk bişileri kimse bilmiyordu. 13 şubat arkadaşımın doğumgünüydü oda geldi. Bizi x'abi görmüştü. 14 şubat şirkete gittiğimde x abi bana bizi gördüğünü söledi. Bende sana söliyecektik ama söyliyemedik bir türlü fln dedim. Gerçektende öyleydi. ogün içim cızz ediyordu sanki kötü bişiler olucak gibi. akşam oldu beni almaya geldi. Ben hediye elimde bindim. Ama arabada hiçbi hediye yoktu bozulmuştum. Aldığım güllere sayabilirsin dedi sorun değil dedim. Güldü. Bi yere gittik kahve fln içtik. Sonra gözlerimi kapadı bi yere götürdü şidmi aç gözlerini dedi. Bir açtım gözlerimi yerler gül yapraklarıyla dolu mum ışığı kırmızı şarap masanın üzerinde bir kutu içinde gül ve hediye. Bu heyecanı bu mutluluğu tarif edemem. şarapları koyduk. Şarkı açtı çalan şarkı deli diyorlar bana desinler değişememdi. Tel çaldı arayan abisiydi sessiz bir ortam olduğu için sanki telefonda konuşan ben gibiydim duyuyordum herşeyi. Abisi öyle bir bağırıyorduki sen o kızlasın demi onu s.et bak z abin y ablan ii ayak değil diyorlar ikidebir yanlarına gidip ne kadar paran olduğunu ne işimizin olduığunu fln soruyormuş die bağırdı. SEvgilim kıpkırmızı kötü oldu saçmalıosun abi deip kapadı teli. Gözlerim doldu içimden buraya kadarmış dedim. şarabı 2-3 içtim. Cesareti topladım dedim olmicak artık belli ayrılmalıyız dedim. hayır asla dedi bırakmam seni dedi ilk defa aşık oluyorum dedi. Ben başladım ağlamaya oda ağlamaya başladı. Ama nasıl ağlıyoruz görmeniz lazımdı. Beni eve bıraktı bana seni asla bırakamam ben yalvarırım bi delilik yapma beni sakın bırakma deip durdu. Ertesi gün oldu abisi eve gelmiş başlamış estirmeye biticek devam etmicek olmicak fln parana bakıo sana bakmıo. MAl varlığını öğrenince seninle ilgilenmeye başlamış. vs. gibi saçmalıklar tüm herkez ayağa kalkmış komşular fln sevgilisi var ailesi istemio moduna girmiş herkez. Dayanamıyorum olmıyacak dedi. Bitti dedik. Kıbrısa döndü oda bende yapamadık tekrar birleştik herkezden gizli daha dikkatli yaşamaya başladık. Bu ayın 16sında geldi görüştük çok güzeldi öyle çok özlemişimki kokusunu tenini herşeyini o benim sevgilim canımmm. Ertesi gün buluşucaktık kuzeninin yanına gitti. Ki ben kuzenini hiç görmedim. Demişki z abi ve ben sen kıbrısa döndükten 10 gün sonra bi erkekle el ele göz göze gördük demişler. Bitti olmicak nie böyle fln dedi. Telefınumu kapattım artık dayanamadım sinirlerim çok gerilmişti. Telefonumu açtım araıodu sürekli bende meşgule attım uyurken açtım teli benden özürdiledi çok pişmanım sensiz birkaç saat bana haram oldu boğulucak gibi hissediorum kendimi nolur bırakma beni affet dedi. Yine ağla zırla affettim. Buluşmak için sözleştik öğlen bi mesaj daha fazla zarar vermeyelim birbirimize seni gördüğümde dayanamıcam sana sarılıcam boynuna böylesi daha iyi demiş. Ben koptum nasıl ağlıyorum. Nasıl kötü oldum. Ne halin varsa gör dedim bıktırdınız yıldırdınız beni ben sana ne yaptımda bana bunu layık gördün. O istedi die hiçbir arkadaşımla görüşmedim. Şuan yapayalnız kaldım. Kimsem yok :KK43: Dayanamayım akşam üzeri aradım. Dışarıdaymış göreyim seni dedim. Oda imkansız gelemem arkadaşım var yanımda dedi. Erkek arkadaşıydı oda gelsin dedim imkansızzz dedi başka arkadaşlarıda gelicekmiş kim onlar dedim kız erkek karışık dedi düşünmem gerek demişti bana neyse tmm dedim hadi by by dedim yalnış anladın beni nolur yapma fln dedi tmm tmm by by dedim amann ii tmm ya dedi kapadı. Mesaj attım gerçekten çok güzel düşünüyorsun bende burada mal gibi ağlayayım yazıklar olsun sana dedim telefonumu kapadım. halada kapalı uzun bi süre açmicam telefon kullanmıyorum şuan. 3 gündür ne uyku ne yemek bi ruh gibi işşe geliyorum bi ruh gibi eve dönüyorum. Ağlama krizleri geçiyorum. Aklımı kaçırıcak gibiyim.
Yalvarırım bir fikir istiyorum sizden size bir psikolağa gitmeli miyim ne yapmalıyım nasıl atlatıcam ne yapıcam hiç bilmiyorum yalvarırım yardım edin!senağlama

hiç bir psikolog sana senden fazla yardım edemez...
ilaç mı kullanmak istiyorsun??
kendini uyuşturmak
o lanet haplara bağimli olarak suni gülücükler saçmak...
hayır canım hayır...
ilk zamanlar zordur
kanın çekilir sanki
nefes alamazsın boğulacak gibi olursun
bi süre devam eder bu
zamanla alışır sonra unutursun...
aşktan ölmemiştir kimse

hiiç boşuna msjlar atip arayip da kendini yıpratma
herşey olacağına varır

sadece kafanı topla gerek yok bence psıkologa felan.senin ilacın sensin
akııllı ol erkek milleti için değmez bu kadarına.
zaman sadece biraz zman iistee kendıne oaly buuu

kendini uyuşturmak
hayır canım hayır...
ilk zamanlar zordur
kanın çekilir sanki
bi süre devam eder bu
aşktan ölmemiştir kimse

herşey olacağına varır

Çok haklısın ama okadar kötü durumdayım bunları düşünemez hale geldim. Kimseyede anlatamıyorum söyleyemiyorum. Aklıma burası geldi illaki bana yardım eden biri çıkar diye düşündüm. Teşekkür ederim :KK43: ama çok umutsuzum nasıl gelicem üstesinden hiçb bilmiyorum

selin_as çok teşekkür ederim! Fikirlerini paylaştığın için inanın çok çaresizim ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilemiyorum :KK43:

Çok haklısın ama okadar kötü durumdayım bunları düşünemez hale geldim. Kimseyede anlatamıyorum söyleyemiyorum. Aklıma burası geldi illaki bana yardım eden biri çıkar diye düşündüm. Teşekkür ederim :KK43: ama çok umutsuzum nasıl gelicem üstesinden hiçb bilmiyorum

canım
iyi bir "dost" en iyi psikologtur
varsa şayet paylaşabileceğin bir dostun ona anlat sıkıntını
onunla vakit geçir
bunalım müziklerden uzak dur
asla slow şarkı dinleme bi süre

aşk acısı için ölüm acısından sonraki en büyük acı derler...
ölüm acısı bile unutuluyorken aşk nasıl unutulmasın??
yaşadıklarını, neler hissettiğini çok iyi anlıyorum inan...
hepimiz geçtik bu yollardan
ama bak ne ölenimiz var ne bi tarafı eksilenimiz...
Allah öyle bir mükafat vericek ki sana ilerleyen zamanlarda
şükrediceksin
iyi ki o adamla olmamışım diyeceksin
cunku daha yaşın ufak
önünde daha aşık olacagın yeniden seveceğin bi ton yıl var

seni kaybetmeyi göze almış birini kazanmak için uğraşma...

gururunu asla ayaklar altına alma
gecicek bu günler inan bana :teselli:

rica ederim canım nedemek bu yüzden burdayız hepsi geçer merak etme
hatta ilerde bunlara güler geçersin
olgun davranmaya çalış

3-4 ay psikolaga gittim ben. İlaç vermişti bana.
Beni sadece uyuşturuyor hafızzamda yer olan kötü günler ve yaşadıgım acılar silinmemişti. Silinir diye gitmiştim ama yanıldım.
İlaçda cok etkilemiştim. Biriyleriyle konuşurken tepki bile veremz olmuştum.
Bazen yaşıyormuyum ben yoks abaşka yerdemiyim diye kendimle savaşlarım oldu.
Yapamadım kısacası olmadı..İlaçıda doktorumuda bıraktım.
İlaç mı? arıosun kendine gel. Herşeyi unutmak mı? istiosun kendinle ilgilen.
Kitpa okumaya başladım. Kitabı elime aldıgım anda sanki hiç bir şey yaşamamışım ben.
Ve sanki kitabla kimsenin duymucagı şekilde konuşur gibi oldum.
Kitap bana bi dost bi arkadaştan öte oldu. Her akşam okumak için can atıyorum:1closedeyes:

Yada günlük tut.
İçindekileri bi şekilde bitirmeye calış. Bitirmeyip bekletirsen kendi kendini bitirmiş olursun.

Onu unutmak için önce zamanla anlaş ve daha sonra kendinle.
Her acının ilaçdıa sendedir:teselli:

Gecen hafta bende sevgilimden ayrıldım. Şuan ayaktayım ve sana yazabiliyosam işte bu benim içimde yıkılmayan diğer benden kaynaklanıyordur. Ailem için ve bazı şeyler yüzünden seve seve ayrıldım. Hala ayrıldım mı? ayrılmadım mı? onun muhasebesini yapıyorum kendimle.
Hayatın sonu değildir sevgidiğinden ayrılınca. Canın acır her yerde onu görürsün. Bunu atlatmanda zamanla birebirdir.

canım ailesinin tutumu hakkında ne düşündüğünü sana açıkca ifade edip yanında olduğunu sana hissettirmeli
bu konuda tepkini koymalısın
uzak durmalısın biraz sana değer veriyorsa o senin kaygılarını giderip yanına gelmeli
sevgiler..

insan asik olmaya korkuyo yaaaa,....... baksaniza sonu nasil bitiyor.
canim inan bi kac hafta sürer sonra sakinlesirsin, ben bunalimdan 3 ayda ciktim ve taaki baskasina asik olana kadar. yoksa zor oluyor valla... hayirlisi olsun hakkinda. üzülme canim

3-4 ay psikolaga gittim ben. İlaç vermişti bana.
Beni sadece uyuşturuyor hafızzamda yer olan kötü günler ve yaşadıgım acılar silinmemişti. Silinir diye gitmiştim ama yanıldım.
İlaçda cok etkilemiştim. Biriyleriyle konuşurken tepki bile veremz olmuştum.
Bazen yaşıyormuyum ben yoks abaşka yerdemiyim diye kendimle savaşlarım oldu.
Yapamadım kısacası olmadı..İlaçıda doktorumuda bıraktım.
İlaç mı? arıosun kendine gel. Herşeyi unutmak mı? istiosun kendinle ilgilen.
Kitpa okumaya başladım. Kitabı elime aldıgım anda sanki hiç bir şey yaşamamışım ben.
Ve sanki kitabla kimsenin duymucagı şekilde konuşur gibi oldum.
Kitap bana bi dost bi arkadaştan öte oldu. Her akşam okumak için can atıyorum:1closedeyes:

Yada günlük tut.
İçindekileri bi şekilde bitirmeye calış. Bitirmeyip bekletirsen kendi kendini bitirmiş olursun.

Onu unutmak için önce zamanla anlaş ve daha sonra kendinle.
Her acının ilaçdıa sendedir:teselli:

Gecen hafta bende sevgilimden ayrıldım. Şuan ayaktayım ve sana yazabiliyosam işte bu benim içimde yıkılmayan diğer benden kaynaklanıyordur. Ailem için ve bazı şeyler yüzünden seve seve ayrıldım. Hala ayrıldım mı? ayrılmadım mı? onun muhasebesini yapıyorum kendimle.
Hayatın sonu değildir sevgidiğinden ayrılınca. Canın acır her yerde onu görürsün. Bunu atlatmanda zamanla birebirdir.

Psikolağa gitmelimiyim die düşünüordum ama buaradaki tüm arkadaşlar okadar iyilerki çok sağalun hepiniz açıkça fikirlerinizi sunup yardım edebiliyorsunuz. Can acısından kalp acısından anlıyorsunuz buna çok sevindim. Atlatmaya çalışıcam aslında çok güçlü biriyim bugüne kadar hiçbirşey beni yıkamamıştı. Bu olayı yaşayana kadar gücümü toplamam lazım. Herşeyi ölçüp tartıp tekrar yola başlamam lazım. Beni ben yapan güçlü kıza dönüşmem gerekiyor. Sayenizde biraz olsun düşünmeye başladım. İnanın öyle bir durumdayımki hiçbir düşünce içerisine giremiyorum. Biri gelio bişi soruo nolur bana sormayın şuan hiç iyi bi zaman değil deip başka tarafa yönlendiriorum. Bölesine aklım karışık işte. İçki içip kendimi rezil etmekte istemiyorum. Sakileştirici alıp biraz rahatlasammı diye düşündüm. Sen arkadaşım dedinki 3-4 ay psikolağa gittim uyuştum dedin. "gurbaa prenses" arkadaşım kendimi uyuşturmak mı istiyorsun dedi bunları duyunca farkettim ben bunların hiçbirini istemiyorum sadece unutmayı istiyorum. Ve sanırım en iyisi zaman olucak benim için!

insan asik olmaya korkuyo yaaaa,....... baksaniza sonu nasil bitiyor.
canim inan bi kac hafta sürer sonra sakinlesirsin, ben bunalimdan 3 ayda ciktim ve taaki baskasina asik olana kadar. yoksa zor oluyor valla... hayirlisi olsun hakkinda. üzülme canim

3 ay mı? senağlama umarım bu kadar uzun sürmez ben biterim! Bu aile ocağıma incir ağacı dikti resmen. Ben sadece hepsini bu ilişkiye aptalca engeller koyup taş koyanları Allah'a havale ediyorum. Ya bu dünyada yada diğer dünyada illaki hesap vericekler ama o hesabi sadece Allahım'a versinler. Bu canımın acısını gözümden akan her damlanın hesabını bir bir versinler. Başkada bişi istemiyorum!

kendini uyuşturmak
hayır canım hayır...
ilk zamanlar zordur
kanın çekilir sanki
bi süre devam eder bu
aşktan ölmemiştir kimse

herşey olacağına varır

Psikolog üniversitelerin psikolojik danışma ve rehberlik (PDR) bölümlerinden mezundur, TIP kökenli olmadığı için de ilaç yazma yetkisi yoktur, sorunları aşmada sana yardımcı olur ama KESİNLİKLE ilaç yazmaz.. Psikolog öyle çok da korkulacak birşey değildir, insanın kilitlendiği noktada yardımına yetişen bir çeşit yardım meleği diyebilirim:)

İlaç yazanlar psikiyatrlardır..

Ayrımını bilmekte fayda var diye düşünüyorum..

canım yaa üzülme sen herşey geçer bi şekilde ama çok acı çekersin bu şekilde ağlayarak..mesela birileri sorunca felan üzülme doğal karşıla alıştır kendini...slow müzik dinleme,aşk filmi seyretme,kendinden kötü olanları düşün tanrıya şükret ii gelecektir...görüşmediin arkadaşlarını ara,iş arkadaşlarınla planlar yap eğleneceğin şeyler yap...üzülüp ağlamaya değmio..gününü güzel geçirmeye bak...geçen her gün ömürden gidio..mutluluklarını erteleme,kötüleri bu kadar düşünüp iileri gölgeleme...etrafında güwendiin insanlara derdini anlat rahatla...tanrı insana taşıyamayacağı yük wermezmiş...her şerde bi hayır wardır...söylemesi kolay diceksin ama gerçekten başarabilirsin...uzun oldu kusura bakma...inşallah herşey en kısa sürede düzelir...allah sabır wrsin canım:teselli:

Psikolog üniversitelerin psikolojik danışma ve rehberlik (PDR) bölümlerinden mezundur, TIP kökenli olmadığı için de ilaç yazma yetkisi yoktur, sorunları aşmada sana yardımcı olur ama KESİNLİKLE ilaç yazmaz.. Psikolog öyle çok da korkulacak birşey değildir, insanın kilitlendiği noktada yardımına yetişen bir çeşit yardım meleği diyebilirim:)

İlaç yazanlar psikiyatrlardır..

Ayrımını bilmekte fayda var diye düşünüyorum..

hayatınızda hiç psikologa yada psiyatriste gittiniz mi?

msjlarımı bir bütün olarak değerlendirip yorum yaparsanız sevinirim
ikisi arasındaki ayrımı sizden daha iyi biliyorum merak etmeyin gamyoncuiremsu

Şöyle bir bakıyorumda aslında hata bizde ölümüne bağlanıyoruz şu erkek milletine.Hayatımızın merkezine oturtuyoruz o varsa herşey güzel
o yoksa hayatın sonu geliyor bizim için.Kendimizden daha çok değer veriyoruz sevgilimize.Oysa kendi düşen ağlamaz bence
tabiki aşk biterse bir acı çeker insan,üzülür,kırılır ama hayattan nasıl çeker elini ayağını? Neden hayatımızın bir
parçası yapmıyoruz erkekleri,hiç olmazsa çekip gittiklerinde yokluğu hissedilir bir parça eksilir ama günün birindede
yeri doldurulur.Hayatın merkezi olursa erkekler sudan balığa dönüyoruz bulutların üstünden yerin derinliklerine giriyoruz.
Hayatımızı zindan ediyoruz.Peki biz bu bunalımdan çıkamazmıyız ? Oysa Mustafa Kemal "Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki
asil kanda mevcuttur!"
demişti.Bu aşkın bizi düşürdüğü durumu kapsamıyormuydu yoksa ? Oysa Mustafa Kemal kadınların
ne kadar güçlü bir varlık olduğuna imkansızı bile gerçekleştirebileceğine değinmişti. Yoksa Mustafa Kemal'in öve öve
bitiremediği Türk Kadını bir aşka mı yenilmişti.. Aslında derin düşünemiyoruz biz düşünsek bir çevremize tarihimize baksak
gücümüzü göreceğiz aşkın hüsranını en az zararla atlatabileceğiz.Bence unutmayı dene.Sen denedin de unutamadın mı sanki?
Ben inanıyorum ki başarabilsin.Sen kafana koyduğunu yapabilirsin.İSTEMEN YETECEK emin ol! Şimdi ilk işin "SENİ UNUTACAĞIM
BANA SENDEN DAHA ÇOK DEĞER VERENİNİ BULACAĞIM AMA SEN BENİM SENİ SEVDİĞİM GİBİ SEVENİNİ DEĞER VERENİNİ BULAMAYACAKSIN..!"
diyerek
unutmak için bir adım atmak olacak.Psikologa gitmeye inan gerek yok.İste ve Başar.Sen değerlisin.Kendin için hayata inat,bütün aşklara
inat,seni bırakana inat hayata gülümse..!
Umarım ki herşey arzuladığın gibi olur canım.. Kendine iyi davran bitanem ve en kısa
zamanda "başardım,unuttum!" adlı bir mesaj görmek istiyorum senden.. Allah yardımcın olsun canım..

hayatınızda hiç psikologa yada psiyatriste gittiniz mi?

msjlarımı bir bütün olarak değerlendirip yorum yaparsanız sevinirim
ikisi arasındaki ayrımı sizden daha iyi biliyorum merak etmeyin gamyoncuiremsu

Meslek kısmına dikkat etmemiştim. Şimdi dikkat ettim de bir psikoloğun psikoloğa gitmeyi kötülemesini anlayamadım doğrusu.

Evet gittiğim için biliyorum psikologların ne iş yaptığını.

Kaldı ki dediğim gibi ben açıklamayı psikolog ve psikaytrist ayrımı için yaptım. Aksi halde kimsenin görüşünü eleştirmiyorum..

Sağlıcakla kalın..

Son düzenleme:
Şöyle bir bakıyorumda aslında hata bizde ölümüne bağlanıyoruz şu erkek milletine.Hayatımızın merkezine oturtuyoruz o varsa herşey güzel
o yoksa hayatın sonu geliyor bizim için.Kendimizden daha çok değer veriyoruz sevgilimize.Oysa kendi düşen ağlamaz bence
tabiki aşk biterse bir acı çeker insan,üzülür,kırılır ama hayattan nasıl çeker elini ayağını? Neden hayatımızın bir
parçası yapmıyoruz erkekleri,hiç olmazsa çekip gittiklerinde yokluğu hissedilir bir parça eksilir ama günün birindede
yeri doldurulur.Hayatın merkezi olursa erkekler sudan balığa dönüyoruz bulutların üstünden yerin derinliklerine giriyoruz.
Hayatımızı zindan ediyoruz.Peki biz bu bunalımdan çıkamazmıyız ? Oysa Mustafa Kemal "Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki
asil kanda mevcuttur!"
demişti.Bu aşkın bizi düşürdüğü durumu kapsamıyormuydu yoksa ? Oysa Mustafa Kemal kadınların
ne kadar güçlü bir varlık olduğuna imkansızı bile gerçekleştirebileceğine değinmişti. Yoksa Mustafa Kemal'in öve öve
bitiremediği Türk Kadını bir aşka mı yenilmişti.. Aslında derin düşünemiyoruz biz düşünsek bir çevremize tarihimize baksak
gücümüzü göreceğiz aşkın hüsranını en az zararla atlatabileceğiz.Bence unutmayı dene.Sen denedin de unutamadın mı sanki?
Ben inanıyorum ki başarabilsin.Sen kafana koyduğunu yapabilirsin.İSTEMEN YETECEK emin ol! Şimdi ilk işin "SENİ UNUTACAĞIM
BANA SENDEN DAHA ÇOK DEĞER VERENİNİ BULACAĞIM AMA SEN BENİM SENİ SEVDİĞİM GİBİ SEVENİNİ DEĞER VERENİNİ BULAMAYACAKSIN..!"
diyerek
unutmak için bir adım atmak olacak.Psikologa gitmeye inan gerek yok.İste ve Başar.Sen değerlisin.Kendin için hayata inat,bütün aşklara
inat,seni bırakana inat hayata gülümse..!
Umarım ki herşey arzuladığın gibi olur canım.. Kendine iyi davran bitanem ve en kısa
zamanda "başardım,unuttum!" adlı bir mesaj görmek istiyorum senden.. Allah yardımcın olsun canım..

Haklısın arkadşım. Ölümüne bağlanıyoruz. Ve Bugün 3'günden sonra ilk defa uyudum :) kendimi daha zinde hissediorum. Telefonum hala kapalı ben benim canımı acıtan üzenlerin hepsini allaha havale ediyorum başka hiçbirşey değil. Hayat herşeye rağmen devam ediyor. Akıllı olmam gerekli güçlü olmam. Kesinlikle doğru kararlar almam gerekli. Ama şuan zayıf durumdaim güçlü görünmeye çalışan yapmacık bi tavırdaim yani.

Kızlar bişi oldu ben bi kz arkadaşımın msnine girdim sevdiğim adam onlinedıı bana yazdı işte "f lütfen yalvarırım ona ulaşmam lazım telefonu kapalı msn kullanmıo ulaşamıorum ona yalvarırım" dedi bende ne yapıcaksın dedim ne istiosun bırak peşini artık dedim oda "Çok pişmanım ben onsuz yapamam yalvarırım ona bunları söyle açsın telefonunu onu çok seviyorum" dedi bende denerim sölemeyi ama şuan kimsele konuşmak istemio fln dedim. Ne yapacağımı şaştım arkadaşlar gördünüz mü 1 hafta bile dayanamadı pişmanım dio :KK43: çaresizlikten nefret ediyorum.

Kızlar bişi oldu ben bi kz arkadaşımın msnine girdim sevdiğim adam onlinedıı bana yazdı işte "f lütfen yalvarırım ona ulaşmam lazım telefonu kapalı msn kullanmıo ulaşamıorum ona yalvarırım" dedi bende ne yapıcaksın dedim ne istiosun bırak peşini artık dedim oda "Çok pişmanım ben onsuz yapamam yalvarırım ona bunları söyle açsın telefonunu onu çok seviyorum" dedi bende denerim sölemeyi ama şuan kimsele konuşmak istemio fln dedim. Ne yapacağımı şaştım arkadaşlar gördünüz mü 1 hafta bile dayanamadı pişmanım dio :KK43: çaresizlikten nefret ediyorum.

canım sen bilirsin ama ailesini dinleyince de pişman oluyo onlara rest çekip senle olunca da...yani kendine bi çeki düzen wermediği sürece hep arada derede kalacak sen yıpranacaksın mutsuz olacaksın..kesin bi kara wersin kendine acımıosa sana acısın canına yazık ya:enbuyukkk:

X