Sizce bir ilişkide taraflar birbirine kısıtlama getirmelimi?

B

busra_tuna

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi busra_tuna
Getirir diyorsanız hangi konularda?fisfisfis

Yorumlarınızı bekliyorum..:içelim:

• Konu Sahibi busra_tuna
evet getirebilir gerektiğinde,mesela arkadaşlarından bazıları,giyiminde ufak tefek ve kendi arkadaşlarıma karşı hareketlerde düzenleme yapma hakkına sahip olabileceğimi düşünüyorum. tabi karşılıklı olarak.

• Konu Sahibi busra_tuna
aşırı olmama kaydıyla getire bilir ama neler konusunda bi fikrim yok

• Konu Sahibi busra_tuna
rahatsız olunan her konuda fazla ileri gitmemek şartıyla getirirmeli bence ben yapıyorum yani

• Konu Sahibi busra_tuna
Kısıtlama getiremez çünkü insanlara zorla birşeyler yaptırılamaz..
Rahatsız olduğunuzu söylediğiniz dakikada karşınızdaki sizi sevse bile bunu kabullenemez..
Özellikle erkekler..

• Konu Sahibi busra_tuna
Canım biri bana kısıtlama getirdiği anda ondan soğumaya başlarım ben. Zaten birini seversen o sana kısıtlama getirmese bile onun istediği gibi olup onu mutlu etmeye çalışırsın öle değil mi?

:asigim:

• Konu Sahibi busra_tuna
Buna kısıtlama demeyelim bence gerçekten kötü hissettiriyor insana kendini. Mutlaka ilişkilerde tarafların zaman zaman birbirlerinden istekleri oluyor. Herhangi bir konu hakkında rahatsızlıklarını dile getirebilir. Ama tüm bunlar karşılıklıdır. İnsanlar karşılarındaki nasıl davranıyorsa psikolojik olarak öyle davranıyorlar. O yüzden bence olabilir diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…