sizce ben kızımı kıskanıyormuyum

ya bencede bu kadar kafana takmana gerek yok.. cocuk bu bir gün onu cok sever ertesi gün hic sevmez.. benim tam tamina 7 tane yegenim var.. her biri ayri bir karakter.. bi tane kiz var 5 yasina girdi.. oda ablamin eltisini cok sever.. ablamin eltisi onu ana okulundan alir parka götürür gezdirir.. ama yeri gelincede kizmasini bilir.. yani bunda kiskanilacak bir durum yok gercekten.. normaldir bu yani.. birak bir iki gece kalsin orada sonra zaten dönecektir cani siQildigi icin yada seni özledigi icin..

kiskanmaya gerek yok inan ki

senin durumun içinde üzüldüm zaten fikirlerimizi kabul ettirebilsek sorun çözülecek aslında bizimde durum farklı değil ama her ne yaşasakta babanne ve dedesiyle ilişkilerine müdahale etmek istemiyorum sonuçta et ve tırnak onlar, fakat eltime gelince durum biraz değişiyo sevgisi bana çokta samimi gelmiyor nedense ama kırmakta asla ıstemıyorum arkadaslar eltinle konuş tarzında yorumlar yapmış ama onu kırmaktan çok korkarım ve konuşamam zaten eşide yanında değil oldukça hassas bir dönemden geçiyor,bazen benmi fazla büyütüyorum diyede düşünüyorum ama dün akşam eşimde söyledi bu çocuğa bişeyler olmuş diye bacaksız artık bizi tehdit eder oldu istediği olmayınca bak o zaman bende yengeme giderim heee diyor kreşe verme meselesi kesinleşti gibi insallah okullar açıldığında başlıycak en azından denemekte yarar var diye düşünüyorum..:uhm:

kız çocukları genç kızlara ilgi duyuyor hele de güzelse ,oyun oynuyorsa onla daha da ilgi duyuyorlar.abla gibi görmüştür canım kızın mutlaka seni seviyordur annesin sonuçta.

sagolasın canım benım
ben artık uzulmuyorum ve bıldıgımı soyledım artık seslerı cıkmıyor
bır dahada kızıma oyle bırseyler soramazlarda esımdende cok sıkı aldılar laflarını
bır daha duydugumuz taktırde cocukları unutursunuz dedı.
eeeeee torunlarını sevıyorlarsa sadece sevmeyı bılsınler aıle ıcınden cocuga laf tasımayı ogretmek yerıne.
canım kırmadan konus.eltıne ya bızım kız senı cok sevıyor ve bıze sureklı boyle yapıyor
canım sen bı konussanda bız yokken gıbılerınden soyleyebılırsınız.
bence hem kırılmaz sıze yardımcı olur hemde kızınız onu cok sevdıgı ıcın sozunu dınler
evet okul cok ıyı gelecektır
hayırlı olsun canım
kendı yasıtlarıyla daha guzel ılıskıler kurup kavrayacaktır emınım herseyı,
ama sende cok uzulme o ne derse desın bızım cocugumuz bunu ınkar edemez degılmı:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…