sizce bağzı şeyleri abartıyormuyum yoksa doğru mu yapıyorum???

anyellaanyella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
4
0
25
Anlata bildiğim kadar kısa anlatmaya çalışıcam benim bir arkadaşım var 6 senelik bu sene dershaneye başladı dershanenin ilk haftası beni arayıp her öğlen çağırmaya başladı yemeğe tabi bende evde ders çalıştığım için çıkmıyorum dışarı arada dışarıda çalışmaya çıkarsam o tabi o çağırıyor diye çıkıyorum sonra bigün mesaj atmadı benimde işlerim vardı yazamadım öğle arasına kadar bitirdim işimi yazdım işte napıyorsun kanka diye bana yazmış merve ile yemeye geldik sen iyi bende yemek yemeye nereye gidice diye yazıcaktım dedi tabi öyle olunca çağırmak zorunda kaldı bidaha çağırmamaya başladı ama merve gelmeyin çağırıyo tabi ben başta anlamadım sonradan anladım işi bir gün işte kozmetik mağazasına gittik duş jelini kokluyoruz bani fotoğraf çekicek atma biryere dedim bana dedi atmicam zaten merveye yazıcam sen yoksan aleyna var diye tabi ondan sonra anladım olayı bu hafta da hızlandırmaları var bir kaç gün yazdı bana sabahları sonra ben yazmaya başladım sürekli bir gün saat 11 de yazdım taa 6 da cevap verdi watsaba giriyo internete giriyo bana yazmıyo bide bana dediği şu kimya binasında telefon çekmiyo öylemeolasına da çımıyoruz yine bişey demedşm ertesi gün sabah yazmadım telefon çekmiyo ders çalışıyo diye yüzsüzlük gibi oluyo yazmadığı halde sürekli yazmak dedim dersi bitince yazar ve yazmadı iki gündür ne o ne ben yazıyorum insan bir yazar hayırdır ne oldu sürekli yazan bir insan cevap versem de vermesem de ne oldu da birden kesti diye yazmayı düşünmüyorum instegram da watsap ta gezip fotoğraf paylaşa bilen bir insanın ne oldu diye bana iki kelime yazmaya vakti yoksa benim de yazıp konuşmama gerek yok bence

X