Sizce ayrılmalımıyım ?

Ya şöyle adamlara nasıl prim veriyorsunuz anlamıyorum. Elin adamı kim olacak da benim kıyafetime karışacak. 4 senelik evliyim, eşim bile bir gaflete düşüp kıyafetine katılsa ağzının payını veririm. Bu yaşa kadar geldiysem, nerede ne giyeceğimi illaki öğrenmişimdir. Ahlak dersi vermek kimsenin haddine değil. Bunları yutacak kadar ezik olmanın lüzumu yok.

Çok iticisiniz adamı gommussunuz. Yok karışıyor, yok eğlence anlayışı yok ,yakışıklı değil ee sormazlar mi bu adamla ne diye bı ilişkiye başladın .Adamın hareketleri yanlış fakat siz de hiç normal değilsiniz.

uzaklaaşşşşşş kaççççç

Hemen ayril kurtar kendini simdiden hayatini kabusa çevirmiş ileriyi dusunemiyorum

yakılıklı desen değil demişsin, yazdıklarını okurken çok yakışıklı heralde ondan dedim. peki sen neden bu kişiyi sevdin ve bu kişiyle çıkıyorsun iyi yönleri neler mesela.

allahaşkına böyle adamları siz nereden buluyorsunuz. ilk tanıştığınızda sevgililik nişanlılık dönemlerinde hiç mi bir kıyafetinize açık bu yada dar demedi. bu arada kapalı mısınız bilmiyorumda. ben çok açık giymememe rağmen hep kıyafet sorunu yaşadım. evliykende mi karışmadı. yada karıştıkça siz haddini bildirerek mi düzelttiniz. gerçi ben haddini bildirmeye çalıştıkça aldığım cevaplar tabiki karışırım, karışıcam ben senin neyinim sana karışamayacaksam yanında işim ne tarzında cevaplar. ne sevgilimle tatile denize gidebildim, ne spora. gezdiğimiz yerlerdede hep, bol pantolonlar, yakasının son düğmesine kadar kapattırılan gömlekler. bisiklet yaka tişörtler, polo yakalar vs. gittiğim yerlerdede tarz olup aa burdada ne güzel çıkmışım diyemedim. hiç beğenmedim kendimi gittiğimiz yerler. ben mi takıntılıyım bilmiyorum.

Sadece ayrılmakla kalmayın,goturup bır dagın basına bırakın kurtlar falan yesın.Oyle gereksız bı ınsan.

İlişkinin başında belli ediyorlar bence. Yani daha flört dönemindeyken kolaylıkla öğrenilebilecek şeyler olduğunu düşünüyorum. Ki bizim eşimle çok kısa flört ettik, ona rağmen böyle bir şeyin sorun olmayacağını anlayabileceğim şeyler sormuştum. Ki zaten beni tanıdığında nasıl giyinyorsam öyle giyinmeye devam ettim. Sonuçta böyle görmüş, beğenmiş. Şimdi kalkıp bişey demeye hakkı yok. Sıkıntısı varsa ona göre biriyle birlikte olsaymış.
Hiç demedi değil ama toplasan 10 defayı bulmaz. Onlarda yeni aldığım bir taytın komple çamaşırını göstermesi, bir bluzumun düğmesi koptuğu için en ufak bir eğilmede sütyenimin komple gözükmesi falan gibi şeyler. Karışmak değil de sorunlu bir duruma müdahale etmek gibi.
Bu konuda benden hiç yüz bulamadığı için hiç de karışma hadsizliği yapmadı. Ama geçen akşam şöyle bir konuşma geçti aramızda. Artık eskisi kadar açık giyinmesen mi dedi. Ne alaka noluyoruz dedim. Ya ne biliyim çocuk varya peşinde koşuyorsun falan zor olmuyor mu dedi. Baktım, baktım, baktım. Hiç bişey demedim. Bir daha bu konuyu açmaya cesaret edebileceğini sanmıyorum. Evet bebek olduktan beri ben de eskisi gibi giyinemiyorum. Parkta, bahçede koştururken zor oluyor. Ama değil evlilik, çocuk bile giyim tarzıma etki edecek bir durum değil bence.
Denize, spora falan gidememek de üzücü. Yani daha sevgili aşamasında izin almak falan ne bileyim. Hadi evli olsanız bi nebzede anlarım ki bana göre izin alma diye bir şey olamaz. Sonuçta yetişkin insanlarız ne izni? Ha mutlaka birbirimizi haberdar ederiz. Gitmememizi gerektirecek bir durum varsa söyleriz falan ama izin vermiyorum gidemezsin diye bir olay hiçbir ilişkide yaşamadım açıkcası. Ki hattı sayılır sayıda da ilişkim oldu.
siz kesinlikle yanlış hissetmiyorsunuz. Yanlış olan karşı taraf. Haddini bilecek herkes. Böyle konularda ipleri karşı tarafa vermek hata. Gerekirse haddini bildiririm, gerekirse de boşarım. Bu benim hayatım ve dünyaya bir kez geliyoruz. Kimsenin boyunduruğu altında yaşayamam. Hayatımı neden komple mutsuzlukla geçireyimki?

bakın ben onun kızmayacağı şekilde elbise ararken her bulduğuma birşey mutlaka buluyor. şu resimdeki elbise içinde kolunun ladırınca koltuk altı görünüyormuş sizin yorumunuz ne acaba?

Bu sekilde beraberligini devam ettirirsen senin zamanla piskolojin bozulur . Sana dunyayi dar eder. Simdi belki yeni yeni bunalmaya basliyosun ama iyicene delirtmeden kurtul bundan. Sen ozgursun bunu unutma ve kimsenin sana karismasina ve senin adina karar vermesine izin verme. bu sevgi degil, bu narcistlik ve bencillik! seven insan sevdigini uzmez, sikmaz ve bunaltmaz. Umarim karsina anlayisli saglikli biri cikar.

Gerçekten mi ya? Şu elbisede ne görebiliyor ben hayret ettim. Tabiki herkesin yetişmesi, yaşam tarzı farklı ama şu elbisede hiçbir şey yok bana göre. Adam o kadar takacak bir yer bulamamış ki koltuk altına takıyor. Saçmalık. Üzgünüm, sizi kırmak istemem ama böyle insanlarla vakit kaybetmeyin. Bilmiyorum kaç yaşındasınız ama bu yaşınıza kadar giyinme adaylarını, nerde ne giyeleceğini zaten öğrenmişsinizdir. Başkasının fikrinin önemi olmadığı bir konu bence

Ailemde kapalı yok ben de kapalı değilim ama çok açık da değilim bana ince askılı gitme dese tamam derim inat etmem ama bu derecede bunaltmıştı beni üstü kapalı altı kapalı araya araya bunları buluyordum alıyorum diyordum bakıyordu olmaz koltuk altı görünüyormuş iyi bari kolumuda kaldırmayım yani dedim . Ben yerine göre giyinirim deniz içinde askılı şorta okeyim mayo bikini olmaz diyorsan dedim bu sefer şort olmaz onun dize kadar kapri boyu var onu al diyor oldu bide kıyafetle gireyim. Gerçekten siz anlayışlı olup ödün verdikçe fazlası isteniyor. Hala bence artısı çok olan biri. Yakışıklı Zeki işi gücü yerinde uzun sohbetler ederdik gel desem anında gelir yolu parayı önemsemez bonkör biriydi. Ama bu kadarda ince bakıp bunaltınca insan bir patlama noktasında herşeyi siliyor

Hakkaten insanın sabrını zorluyorlar. Koltuk altı nedir yani, nasıl bir kıskançlık ben anlamadım? Kimsenin günahını almak istemem ama bu adam başkalarında oralarına bakıyor heralde. Başka türlü bu elbisenin koltuk altını kıskanmanın açıklamasını yapamıyorum.
Anlattığınız kadarıyla zaten çok açık giyen biri değilsiniz. Bunlara karışması bana çok saçma geliyor. Yüz vermemek lazım. Yüz bulunca astar istiyorlar. Kusura bakmasın kimse denize de elbiseyle giricek halimiz yok. Her yerin bir uygunu vardır. Kendi yaşam tarzınıza o uygunu birleştirirsiniz. Bu konuda da sizden başka kimsenin fikrinin önemi olmaz ,olmamalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…