sizce aşılamayamı karar vermeliyim

inşallah hayırlı haberlerini alırız hanice cim 1. seferde olmasada inan ve devam et bu birkaç gündür ben çok daha umutlu bakamaya başladım artık bu bebiş olayına yürekten istemeye devem edelim rabbim inşallah bizede yaşattırıcaktır bu güzel duyguyu.

Mrb duygucum 2 sene demişin ama bildiğime göre yumurtlama takibi için 1 yıl bekleniyor bizim öyle olmuşştu eğer hormaon testlerin falan yapılmadıysa hepsini aynı zamanda yaptır herşeyi sırayla yapıpta zaman kaybı yaşatmalarına izin verme benim dilim yandığı için bu zman jkaybına artık çok tepkiliyim. inşallah hayırlı haberlerini alırız cnm.

kizlar asilama ne demek tup bebekmi demek ben anlamadim ben simdi yumurta catlatma ignesini dusunuyorumda asilama ayri sanirim bilen biriniz bana aciklayabilirmi tup bebekmi degilmi

aşılama benim bildigim eşinin spermleri enjektöraracılığı ile vjina içerisine bırakılıyor tüp bebekte ise senden yumurta alınıyor sperm ile dışarda dölleniyor ve 1-2 gün sonra rahme konuluyor benim bildiklerim bunlar arkadaşım allah hepimize nasip eder inşallah bizde 6 aydır uğrasıyoruz bakalım ne zaman tutacak???

sabırsızz valla onu bilmiyordum canım belki direk aşılama der bilmiyorum ki olacak gelişmeleri sene sonunu bekliyoruz işte hormon testleri yapıldı bormal herşey...inşallah canım bebişim olur en kısa zamanda ama maleseff bugün regl oldummm kısmet umutlar öteki ayaa.

yeşimcim söylediklerinin hepsi ayrı şeyler yumurtlama takibiyle yumurtlama günün tesbit edilir çatlatma iğnesiyle çatlaması kesinleştirilip ilişki günleriniz doktorun tarafından sana iletilir ,
aşılamada babanın spermi alınır en sağlıklıları ayıklanır biraz güçlendirilip annenin vajinasına enjekte edilir.
tüp bebekte ise annenin yumurtası ve babanın spermi labratuar ortamında birleştirilip tekrar anneye yerleştirilir yani zor bi işlem işte böle cnm umarım anlatabilmişimdir

İnşallah duygucum bu ay hepimize şans diliyorum. Cnm yumurtlama takibi yapılmadan zaten hiçbir doktor aşılama yapmaz. hatta genelde hormon testlerinden bile önce takibe alınır ama vardır doktorunun da bi bildiği dualarım hepimizle

merhaba arkadaşlar bende üç senelik evliyim olmadı işte ilk doktorum hemen aşılama yaptı ama ikinci doktorum haplarla ve iğnelerle deniyor bu ay klomen ve fostimon diye bir iğne verdi inşallah olur aşılamada o kadar korkulacak bir şey değil allah hepimize ikiz bebişler versin

kardelencim doktorlar sorun olarak ne gösteriyolar. ve 1 keremi aşılama yaptırdında tutumadı?

kızlar dün çok az lekelenmem oldu dr aradım kan testi yaptırın dedi
yaptırdık sonuç 3,2 çıktı dr kesin bişe demedi siz ce ne demek bilgisi olan varsa yazsın lütfen

kardelencim doktorlar sorun olarak ne gösteriyolar. ve 1 keremi aşılama yaptırdında tutumadı?

eşimdede bendede birsey yok adı açıklanamayan infertilite sadece 1 kere aşılama oldum ama şimdi gerek olmadığını söyledi doktorum iğnelerle deniyoruz canım...

Arkadaşlar size bir sorum varrrr
şimdi benim 2 çocuğum varrr 9 ve 5 yaşlarındaaa
3 ncüyü düşünüyorummm ama yaşımm 3oun üzerinde olacağı içinnn doktor kontrolünde hamile kalmak istiyorummm
acaba benim 2 çocuğum var diye bende yumurtlama zamanıuna bakarlarmıııı yoksa bakmazlarmı

Mrb edacımda eğer 2 çocuğun varsa neden doktor kontrolünde olsun istiyosunki anlayamadım büyük ihtimalle bakmaya gerek olmadığını söylüyecektir ama sen illada yumurtlamanı öğrenmek istiyosan ovulasyon kitleri var onlardan alıp yapabilirsin şimdiden kolay gelsin cnm.

anladım kardelencim gelişmelerden habeerdar edrsen sevinirz bizi Allah yardımcınız olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…