sizce aşılamayamı karar vermeliyim

SABIRSIZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
69
0
Mrb arkadaşlar daha önceden yazımı okuyan arkadaşlar bilir 2 yıldır bebiş istiyoruz çok ama olmuyor benneyaptımki
2senedir tek bi doktara devam ettim ama 3 gün önce dr. bahçeci kliniğini çok tavsiye ettiler diye denemek istedik ve eşimle randevü alıp gittik ama cnm çok sıkıldı doktor muayne etti test sonuçlarıma baktı daha önce bi ilaç kullanıp kullanmadığımı bile sormadan nedeni belirsiz bi hamile kalamama olayı hemen aşılma eğer olmassada tüp bebek dedi cnm çok sıkıldı hiç böyle ummamıştım sizce ne yapmalıyımCADIARZU

canım durumunu çok iyi anlıyorum bende 2,5 senedir uğraşıyorum bebiş için ama olmadı 3 aydır yumurta takibi yapılıyor gonaphene kullandım çatlatma iğnesi vuruldum ama olmadı bu üçüncü ayım bu ay da olmazsa benim dr.um da aşılama yapıcaz dedi. bende korkuyorum inş. bu ay olurda gerek kalmaz canım bence sen başka bir dr.a daha görün

inşallah nilüfercim gerek kalmaz hepimiz için hayırlısı olsun sen 2,5 sene diyosun şimdiye kadar yumurtlama takibi neden yapılmadı peki cnm.

canım cok geçmiş olsun dr degiştirmen cok iyi olmus bundan ince bend esenin gibi 2 seneden fazla hep aynı dr gittim ve en son asılama yaptırdım tutmadı malesef bı defada aklım est, evime yakın bir merkeze yani tüp bebek merkezine gittim konustuk dr dedi adetiinin 3 günü gel dedi gittim i,nceledi hersey normal dedi hormon tahlillerimden normal cıktı eşimin degerleride aynı normal ve inanırmısın ebn bundan önceki dr gittigimde gonalf diy eigne var göbekten yapılan ben ondan 10 günden fazla kullanıyodum ve 125 mg baslıyodum bu dr bana memegon verdi ve ben sadece 3 gün kullandım 75 mg allahım m ucizesi diyorum ben artık ve yumurtam kendigilinden gelişti dr bile cok sarsırdı hemen ilacı kesti ve ben gene asılama yaptırdım beklemedeyim yani iç.ine ne siniyosa onu yaptır ve önemle sunu diyorumki dr cok önemli diger dr bana tüp bebek dedi düsünebiliyomusun bu dr ne dedi normal yolla olur beklesen dedi yani dr cok önemli bol bol şanslar canımmmm

canımbende 3 senelik evliyim ve çocugumuz olmuyordu gitmedigimiz doktor kalmadı ve hepsi ne eşimde nede bende sorun olmadıgını söylediler.bizde aşılamaya karar verdik ve şubat ayında yaptırdık ilk seferde tuttu şuan 17 haftalık hamileyim.ve 3senedir neden denemedigimize birsürü paralar döktügümüze pişman olduk aşılamayı gözünde büyütme bence dene vakit kaybı olmasın.inş seninde ilk seferde tutar canım

canım bende tam 2,5 yıl bebek hasretiyle yandım tutuştum eşimde sperm azlığı vardı bende yumurtlama problemi vardı izmirde iyi bir tüp bebek merkezinden yardım aldık tekrar her ikimizde testlerden geçtik eşimin spermi ile hamile kalma şansım olduğunu söyledi daha önceki doktorlar direk tüp bebek dediler.neyseki izmirdeki doktorum klomene başlatıcam dedi 6 ay olmazsa aşılama 3 ay,olmazsa tüp bebek olucak dedi klomeni kullanmamın 2.ayında çok şükür hamile kaldım şuan minik kızım 26 haftalık oldu kollarıma alıcam günü bekliyorum sakın umudunu kaybetme iyi bir merkezden yardım almanı tavsiye ediyorum birde beslenme çok önemli umarım en kısa zamanda hamile kalırsın

Edacım çok teşekkür ederim inanki çok iyi moral oldu bu yazdıkların benim için.
Senide tebrik edrim bu arada rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah bebişini istanbuldaysan eğer hangi hastanede yaptırdığını yazarsan çok sevinirim tatlım.

mrb sevda çiçeği senide en içten dileklerimle tebrik edrim inanınki böyle olayları duyduğumda hem sizler adına seviniyorum hemde kendime ümit veriyorum ama ben anlayamadım sen aşılma olmadan sadece klomenlemi hamile kaldın?

sabırsızım canım bence aşılamayı bir dene kendini neden üzüyorsun ki canım ya bir problem göstermemiş dr belkide aşılama ilaç kullanımından daha kısa sürede sonuç verdiği için direkt onu tavsiye etmiştir moralini hiç bozma dilerim en kısa zamanda müjdeli haberini alırız canımm:1hug:

canım arkadaşlar böyle günler için.ben izmitteyim canım istanbuldada gata aşılama tüp bebek konusunda çok başarılıymış ama sen yinede bir araştır.hadi hayırlı haberlerini bekliyorum sevgiler

Nazocum üzülüyorum çünkü bu 2 sene beni çok yıprattı bide aşılamada tutmassa ne yparım diye elimde olmadan korkuyorum maalesef ama inşallah dediğin gibi olur ve bu daha çabuk netice verir cnm ilgilendiiğin içşn sağol

hı bu arada nazocum sanada hayırlı doğumlar rabbim sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin cinsiyeti bellimi?

hı bu arada nazocum sanada hayırlı doğumlar rabbim sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin cinsiyeti bellimi?

canım benimm iyi düşünelim iyi olsun hiç moralini bozma olur mu hiç belli olmaz canım belkide kısa sürede sonucunu alacağız allaın izniyle.benim için olan dileklerin için çok teşekkür edeim canım en son erkeğe benziyor demiştim bakalım pazartesi kontrolüm var belki kesin bişey söyler hayırlısını dilemekten başka çaremiz yok canım sevgiler benden sana:teselli:

teşekkür ederim nazocum inşallah
ilk bebek kız erkek farketmez ama merak ettiğim için sordum

sevda çiçeğim izmirde hangi tüp bebek merkezine gittiğini yazar mısın bende izmirdeyim ve merak ediyorum lütfen bilgilendirirsen sevinirim bu arada tebrik ederim canım Allah kucağına almak nasib etsin sağlıklı bi bebek olur inşallah haberini beklicemm

sabırsız slm bende 2 yıllık evliyim ve 2 yıldır uğraşmamıza rağmen bizimde bebişimiz olmadı maalesef .bu ay aşılamayı denedik eşimin ısrarıyla bakalım bekliyoruz sonuç ne olacak ama bi yerlerden başlamak ve cesaretli olmak gerekiyor inşaallah en doğru kararı versin canım
arkadaşlar birbirinize destek olmnız benide cesaretlendirdi ümitliyim çoook istiyorum bana da dua edin olmaz mı benim dualarım hepimiz için

nazo eda sevda çiçeği sizin adınıza çoook sevindim allah sağlılkla kucağınıza alamayı nasip etsin

bi dene bence üzülme bu kadar aşılama ile çoçuk sahibi olan bi sürü insan var.inşallah seninde olucaktır.aşılama ile olmayacak olsa direk tüp bebek derdi bence.

canım benimde yıl sonu 2 sene olacak bizde de hiçbir sorun yok doktorum 2 yıl beklemem gerektiğini söyledi ondan sonra tedaviye başlarız dedi bende yıl sonu belki yumurtlama takibi belki aşılama olucam hakkımızda hayırlsı alllah bilir herşeyi....bunu yaşamamız gerekiyorsa yaşarızz...yani aşılama olması gerekiyorsa olcaktırr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…