sizce 23 yaş bebek için erken mi ? :s

ayy bbiri beni anlatmış sandım bende 85 'liyim eşim 11 yaş büyük benden...4.5 senelik evliyiz ama 2 senedir çok istiyoruz olmuyo ..
eşimin baba olma yaşı geldi artık arkadaşalrının çocukları 13-14 yaşında bende istiyorum....
elalemin çenesi kapanmaz canım al işte sana bekle diyolar bana hala neden yok diyolar ..
1. olsa 2. ne zaman dicekler..
milletin ağzı torba değilki büzesin..

ben 22 yaşında anne oldum.şimdi 24 yaşındayım erken anne olmak güzel bir şey tabi bunu ileride daha iyi anlarım.
ama bir kaç yıl daha geç yapsam daha iyi olurmuş diyorum bazen.

canim bence 23 yas anne olmak icin tam uygun bir yas..gencligini yasamisin,evliligin az da olsa oturmustur...bence tam zamani...kendini hazir hissediyorsan yap derim ben....
ben 21 yasindayim hamile kaldigim gunden beri diyorum iyi ki de olmus bu bebek daha dunyaya gelmeden bana mutluluk getirdi diye...

evlendiğin yaş önemli canım ondan sonra insan anneliği her dönemde kaldırabilir eğer eşiyle problemi yoksa.bizdede aynı durum söz konusuydu 25 yaşındayım eşimde 35 5yıldır evliyiz istedik ama olmadı allahıma bin şükür bu sene gönderdi bize mucizemizi.bende hep eşim için üzülüyordum ben daha dururum ama o kaç yaşında zaten daha nekadar çalarım hayatından diye kendimi suçluyordum hep allahım duydu dualarımızı.sağlıkla ilk göz ağrımızı bi doğurayım inşlh 3-4 sene sonra hemen 2.yi istiyoruz allah verirse tabi. bak tedavide görecekmişsin bence yılma arkadaşım allah aratmaz hemen verir inşlh ama riskede atılıcak bi konu diil. inşlh hemen kavuşursunuz sizde mucizenize...

canım arkadaşlarımmm;
1 sene 3 aylık evliyim 85 doğumluyum, eşimle aramda 10 yaş var çocukları çok seviyoruz ilk 7-8 ay çeşitli sebeplerden dolayı çocuk isteği oluşmamıştı bizde, ilk 3 ay diana ile korundum sonra yaram olduğunu öğrendim yaktırdım falan filan derken zaman geçti şuan eşim benden daha çok hevesli çocuğumun mürrüvvetini göremicem bak deyip duruyo, neyse doktoro gittim bikaç gün önce doktorum yumurtalıklarımın yavaş olduğunu söyledi ve menogon iğnesi yazdı yumurtalıkları güçlendirip sonra pregny ile çatlatacak. çocuk çalışmalarına hızlı bir geçiş yaptık yani :)
size sormak istediğim etrafımdakiler acele etme deyip duruyo bende çok istiyorum eşimde çok istiyo ne yapayımm. ha deyincede olmayabilir...

bencede çok ideal bir yaş bende 23 yaşında anne oldum şu anda kızım üçbuçuk yaşında ve iyiki doğurmuşum diyorum yaş farkı uzadıkça arada onu anlamak zorlaşır diye düşünüyorum inşallah burdan seninde hamile haberlerini duyarız canım allah yardımcın olsun:CüvCüv:

X