siz söyleyin ben gidicem....sinir oldum...

sld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
135
0
biz balayı çifti değiliz. aslında sizin yazışmalarınızı okudukça nasıl imreniyorum bilemezsiniz. 12 yıllık evliyim. o zaman böyle değildi hiçbir şey. neyse. geçen yıl erken rezervasyondan faydalanıp belekteki IC santai ye gitmiştik. çok memnun kaldık. hayatımızda ki ilk otel tatilimizdi. daha önce pansiyonlarda falandık işte. otelimiz çok güzeldi. heryer yemyeşil, yemekler süper, temizlik harika idi. animasyon pek iyi değildi. o da bizi çok bağlayan bir durum değildi. neyse bu sene de erken rezervasyonla şöyle güzel bir yere gidelim dedik. ama turlar, oteller, ve web siteleri arasında sıkıştık kaldık. webe inanılır mı, o kadar para verip rezil olursak diye korkuyoruz. lütfen bana öncelikle belek ve side de otel tavsiye edermisiniz. öncelikle yemyeşil olsun, yemekleri güzel olsun. oğlum için aquapark olsun. birden fazla açık havuzu olsun. hadi lütfen yazın bir iki şey. kurtarın beni bu dertten.

ama neden hiç kimse bana cevap yazmadı. bekliyorum günlerdir....:KK43:((((

hım sımdı soyle bır durum var tabıkı netten bır sorun cıkmaz ama ben sızın yerınızde olsam ets tur u arar onalrın anlasmalı otelelrınden bırı ıle kalırdım ve gayet uygun fıyatları sımdı sıze nereyı onerırılerse onersınler her sene farklı olabılır zaten hersey dahıl otelelrde mutlaka sıkıntı oluyor yarım pansıyon oteller cok gzuel nezıh oluyor ama onalrda pahalıya gelıyor cocuk olunca .bız ets den cunda adasında yer ayırtmısdık adamlar gelıp bıde sıkayetınız avrmı ısteıdgınız varmı dıye soruyorlardı cok profosyoneller ben balayımızıda oyle ayarlamısdım antalya world of ta kalmıstım otel sahenydı ama ısraıllılerle calısınca onlaırn bızım baız ınsnalaırmızdan daha kıro oldukarını gordum:)))))

X