Siz Onları Bir de Makyajsız (daha doğrusu yarı makyajlı) Görün

Kaş almak bile insanın yüzünü nasıl değiştiriyor. Makyaj mı değiştirmeyecek şu(çoğu) çirkin ünlü kadınları :)

jessica alba her haliyle çok güzel,yüz hatlarını çok beğeniyorum onunboshayallersmile tuğba özay o ne hal yaaa:bbo:

bülent ersoy çok fena.makyajcılar mucizeler yaratıyor.araba benim evede gelseler de makyaj yapsalar..ama genelde kadınlar güzeller.maşallahç.

evalar güzeldiya jenniferda öle ama cameron diazla demet akalın korktum hem vallahi hem billahikaydirigubbakcemile3

makyajsız kimin suratına bakılyorki????? yorum yazıp ünlüler çirkin diyenler siz çokmu güzelsiniiiz... bırakın elaleme laf söylemeyi...

makyajsız kimin suratına bakılyorki????? yorum yazıp ünlüler çirkin diyenler siz çokmu güzelsiniiiz... bırakın elaleme laf söylemeyi...

lütfen bir genelleme yapmayın. evet ben gayet de güzelim. makyaj yapmaya ihtiyaç duymam. yaşlansam da hala güzel olacağıma da eminim. kk'daki kimseyi küçümseyip kötüleyemezsiniz

Jessica Alba her haliyle güzel yaa esmer güzeli..... hihoyyyt

hülya avşar makyajsızda güzel yaaa maviş gözlüüü....sırnaşık şey

bülent ersoya şaşırmadım zaten bu halini kamufle etmek için baya bir makyaj lazım zaten... kaydirigubbakcemile3

demet akalın gerçekten çirkin yaaa hiç sevmediğim bir kişi... :umursamaz:

neden böyle bir yorum yapma gereği duydunuz anlamadım herkes kendi düşüncesini yazıyor.... ayrıca arkadaşın dediğine katılıyorum genellemeyin lütfen :)))

Son düzenleme:

ne geçiyor elinize onları kötülemekle bende bunu anlayamadım. k.k da kimseyi kötüleyemezsin demiş arkadas peki sizin yaptığınız ne peki ... kadınlar zaten birbirini eleştirdikleri için hiç bişey olamıyor. eleştirmeyip kendi işine bakanlarıda zaten başarılarından tanıyoruz... güzel ve başarılı kadınmı gördün yerin dibine batır.. işte ben bu zihniyete karşıyım.. lafım anlayana....

ya elbette kimse kimseyi küçümseyemez bu konuda haklısın ama. makyajsız kimse güzel değildir genellemeside hiç olmamış yani. sadece özel durumlarda makyaj yaparım onun haricinde göz kaleminden başka hiçbir şeye ihtiyaç duymam ve rahatsız edici bir durumda yaratmam. böyle birçok arkadaşımda var. illaki makyajla mı güzel olunuyor yani. doğal güzellik ALLAH vergisi denen bişey var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…