Siz Onları Bir de Makyajsız (daha doğrusu yarı makyajlı) Görün

02523adrianabarpittinycbu3.jpg

adriana lima yı kıskanmaya başlıyorum :KK43:

kadın çok çekici yaa. her haliyle. hoş ondaki bakımları sana yapsalar, sen de evde iş yapmayıp anca mankenlik yapsan belki senin halin de öyle olur diye teselli etmek istiyorum türk kadınını ... ama yine de yiğidi öldür hakkını ver yani kız güzelhihoyyyt

arkadaşlar bu resmi tanıdınız mııı? :tomato:
buyuk_12513.jpg

bu halini bir kanalda görmüştüm ki yüzünde az da olsa makyaj vardı. ama işte yine de o güzel Sibel Can bu değil yaa...

bu resme bakınca yıkıldım, hayal kırıklığına uğradım yaaaa. bu makyaj ne kadar değiştiriyormuş meğerse. Charlize Therona bi baktım ''anam bu o kadın mı '' dedim ya.

buyuk_813.jpg

nicole kidman, charlize theron eva longaria parker drew berrymore, ve daha bir çoğu bunlar zaten makyajsız da güzel hatunlar arkadaşlar yapmayın ayrıca sharon stone dediğiniz kadın 51 yaşında lan daha nolsun makyajsız da gayet taş bence

Pamela da en az Bülent Ersoy kadar değişmiş makyajla apayrı iki insan gibi makyajlı ve makyajsız hali... Diğerlerine şaşırmadım az çok benziyolar yine kendilerine kaydirigubbakcemile3

Ha bide şu Adrianayla Megan fox u fena kıskanıyorum çok güzel hatunlar ya görünce canım sıkılıyo hele Megan o nasıl bir güzelliktir öyle komplekse giriyorum vallahi o kadını görünce delikafadulden Estetikli güzel olduklarını düşününce moralim düzeliyor ama delikafadulden

Tuğba özaya ne kadar makyaj yapsalarda off nasıl söylesem bilmiyorum bi şeye benzemiyo işte zaten erkek gibi yüz hatları var ayrıca çok kaba ne bileyim hiç bayan gibi değil işte
çağla şikelde o güzelim yüzünü mahvetmiş resmen bi insan kendini ancak bu kadar çirkinleştirebilir beyaz tenli haliyle şimdiki arasında dağlar kadar fark var

liv bu kız şu an oynadığı dizide(kapalıçarşı) orda da çok makyaj yapmıyor. hatta hiç yok gibi bişi. ama ben çok beğenmiyorum bu kızı.

sibel can makyajsızda güzel bence.
hadisede yüzündeki benleri aldırmış sanırım

X