Siz Onları Bir de Makyajsız (daha doğrusu yarı makyajlı) Görün

Hilary duff her haliyle güzel ama makyajsız fotoların çoğu poz verilmeden farklı surat ifadeleriyle çekilmiş
haksızlık etmeye gerek yok...

Hilary duff her haliyle güzel ama makyajsız fotoların çoğu poz verilmeden farklı surat ifadeleriyle çekilmiş
haksızlık etmeye gerek yok...

ama bu onların cildinin kötü olmasını değiştirmez bence
gamyoncuiremsudelikafadulden

Carmen Electra hertarafı silikonnn yav:)) bende okadar estetik geçirsem bende cıkartırım bütün erkekleri baştann:):)

doveun bi reklamı vardı kızlar. foto çekilio kıza bi sürü makyaj ve bilgisayardan hileler yapılıo ortaya fıstık gibi bi kız çıkıo. o yüzden ünlülerin fotoğrafları beni pek sarmıo. içlerinde cidden güzelleri var ama ağır makyaj sonucu ciltleri ölü gibi kafamçokkarıştı
hillary duff ve ünlü bi bayanın oynadığı filmi tvde izliodum görüntü farklı geliodu alla alla ne olabilir ki dedim arkadaş geldi direk çözdü olayı kaydirigubbakcemile3 kızlar inanılmaz çıtı pıtı duruodu meğer ekranı daraltmışlar delikafadulden

her türlü şeyi yapıyorlar ekrana çıkmadan önce yaa.hele saçları falan normalde çoğu ünlünün berbat.ama çıkmadan önce yağa buluyorlar saçlarını mis gibi oluyor. saçı bile bu kadar değiştiriyorlar, görüntüyü mü değiştiremiyecekler?

grup hepsi

[/QUOTE]

yasemin de makyaj var gülçin ve cemre makyajsız çok kötü cemreyi makyajlı da beğenmiyorum gerçi ama gülçin makyajsız yakından hoş gözükmüyor eren yine iyi makyajsız esmer olduğu için kurtarıyor galiba

yasemin de makyaj var gülçin ve cemre makyajsız çok kötü cemreyi makyajlı da beğenmiyorum gerçi ama gülçin makyajsız yakından hoş gözükmüyor eren yine iyi makyajsız esmer olduğu için kurtarıyor galiba[/QUOTE]

ben de cemreyi beğenmiyorum. eren bence burda da makyajlı

Bülent Ersoy ne öyle ya oha yavaş yavaş bakıyodum resimlere bi anda görünce gözlerim dana gibi ayrıldı gülme krizine girdim ya sırnaşık şey

Bülent Ersoy ne öyle ya oha yavaş yavaş bakıyodum resimlere bi anda görünce gözlerim dana gibi ayrıldı gülme krizine girdim ya sırnaşık şey

evet. bazı kadın çoooooooooooooook güzel olur göz kamaştırır. bazı kadın iğrenç olur böyle gözleri dana gibi ayırtır :):) kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…