Siz Olsaniz Ne Yaparsiniz

çok zor bir karar ama dşük riskim yoksa ben giderdim.. hayırlı olsun canım bu ardaa...

ben 5 haftalık hamileyken 8 saatlik otobüs yolculuğu yapmak zorunda kaldım.
hem de tek molayla..
Allah şükür hiç bir şey olmadı.
Ama bel ağrısından delirdim..

bende 6 haftalıkken kardeşimi görmek için yola çıktım 5 saat yol sonra uçak sonra yine saatlerce yol yürüyüş falan bide kaza geçirdim düşün artık tempoyu ama hep dua ederek korkuyla çok şükür hiçi bişi olmadı ama yinede cesaret işi uçakla gitme ihtimalin varsa bence olabilir basınçtan dolayı sanırım yok diyorlar ama iyi düşün doğru karar ver ablanı yinede görebilirsin ama o meleğe bişi olursa suçluluk duyarsın

canım ben 10 haftalık iken yurtdışı seyahati yaptım uçakla 2.5 saat, havaalanına gidene dek 1 saat, yurtdışında ulaşacağım şehre varana dek de 3.5 saat araba ile ve bir kere mola vererek. allaha şükür hiç bir olmadı. ama bu kararı kendin vermelisin...şimdiden kolay gelsin.

canım hayırlı olsun öncelikle...ama ben olsam gitmezdim...bebeğimi düşünürdüm...ablan da bu konuda anlayışlı olur sanırım...ama gider de düşürürsen o yavrucağı vicdan azabı çekeceksin...bebeğin doğduğunda iyiki gitmemişim sen olmasaydın ne yapacaktım diye düşüneceksin...yanii illaha düşüreceksin diye bir kayıt yok elbette ama bebeğinin hayatıyla kumar oynama...sonra ablanı her gördüğünde düşürdüğün bebek aklına gelir,keşke gitmeseydim dersin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…