siz olsanız ne düşünürdünüz?

aylin01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
195
2
41
aslında ne düşüğnüp ne düşünmeyeceğimi bilmiyorum ya çok fesadım ya çok iyi niyetli .Burada yalnızız eşimin işi gereği yani akrabalarımız falan hepsi memlekette her bayramda yalnız oluruz benim bir iki komşum var çoğu zaman ben çağırırım sağolsun gelirler iyide insanlardır ramazan için yemeğe aldım bayramdada gidecek yerimiz yok bayramlaşmaya geliriz dedik eşimle bizede buyrun dediklerinde eşimle gittik çocuklarına kıyafetler aldık heves işte onlara sandıktan bişeyler çıkarttım ziyarette verecez ilk gün dedim eşime akraba değiliz ikinci gün tel. arar gideriz ama eşim hediye vermeyi çok sever heveslidie ikinci güm aradım sabahtan öyleden sonraya kadar neyse akşama doğru açtı işte gezmedeyiz dedi bende pek kontörü olmadını bildiğimden eve akşam yada sabah gçtiğinde çağrı at gelelim dedim tamam dedi ertesi gün oldu kocam hadi ara hadi ara neyse yine yüzümü yer ettim aradım yine açılmadı hadi yine sessizde çocuk uyutuyordur dedim bugün oldu yine ses yok ben istenmedimizi anladım ama arkadaşlarım diye eşime anlatamadım sizce hediyeleri nasıl versem birgün habersiz kapılarını çalıp mı yoksa bana gelirlerse mi yada daha parlak fikri olan varmı

Madem istenmedigmi anladim diyorsun o hediyeyi öyle bir komsuya verecegime
gider fakir bir cocugu sevindiririm....benneyaptımki

Hic vermem, kendileri gelirse gelir ben gitmem bundan sonra

Isteseydi arardi buyrun gelin derdi!

Bosver güzelim herkeze hakk ettigi degeri vermek lazima.s

acaba ben mi fesadım diyorum eşimi istemedi kavga mı etti ama en azından yatıya gitmicez

canım hem ıstenmıyoruz galıba dıyorsun..
hem hedıyelerı nasıl versem dıye dertıne dusmusun..
bırak onlar senı arasın bır acıklama yapsınlar...
acıklamaları ıkna edıcı tarzdaysa sende hedıyenı verırısın...
yok kacamaksa zaten onlarlada bır daha goruşmezsın....
bıraz bekle arama sorma onların tavrına gore sende oyle kara verırısın...

galiba gitmenizi istemiyor,o seni arayana kadar arama bakalım ne olacak,hediyelerinde şimdilik sende kalsın bence...

Bence biraz sessiz kalmalısınız,o sizi aramadan siz aramıyın elinizden geleni yapmışsınız defalarca aramışsınız.
Hediyeleri başka bi çocuğa verin bencede.

Ve insanlara yeteri kadar değer vermelisiniz,üzülmeyin onların terbiyesizliği

keşke herkes sizin gibi iyi niyetli olsa
sorunu öğrenmeden bişey yapmayın..belki eşiyle tartışmıştır belki basına bişey gelmiştir..
durduk yere neden istenmeyeceksşiniz ki onlara hediye alacağın kadar samimiyetiniz varken...
arayın sorun bi bakalım..

o kadar aramanıza rağmen lutfedip aramadılar diyorsunuz bide hediye vermeyidüşünüyorsunuz. bencede bırakın onlar sizi arasın tepkilerine bir bakın.gerçi bence onlar çoktan düşüncelerini belli etmişler insan en azından misafir edemiyosa bile arayıp bi açıklama yapar dimi.onlar hediyeyi haketmiyorlarki canım hakeden ihtiyacı olan birine vermen daha doğru.

canim bence hediyeleri gercekten birisine ver. fakir bir komsunun cocugu sevinsin. sonra derse ki ya iste sizi alamadik kusura bakmayin, ziyani yok dersin amacocuklara bir iki birsey almistik, o yuzden seni cokca aramistim ama hediyeleri baskalarina dagittik, kismet baskasinaymis dersin.

bir daha da alma hediye falan. seni hediyen icin cagirmasin. sadece utandirmak icin soyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…