Siz kaç ayda hamıle kaldınız

lina_nr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
54
-21
24
Merhabaa kızlar
Çocuk ıstıyoruz ama 11 aydır olmuyo adetlerım her zaman duzenlı oluyor yarın doktora gıdıcem umarım guzel sonuçlar alırım kötü bişey cıkmaz

1 yıl düzenli ilişkide olmuyorsa doktora başvurun deniliyor. Kimi hemen kalır kimi senelerce dener. Bu işin bi matematiği yok ki. Herkesin vücudu farklı sonuçta

18 ayda normal yolla. 18. ayda aşılama fiyatlarını araştırırken :)))

4 sene 4.cü tüp bebek transferim buda olmadı . Bazen aynı ay kalanlar oluyor bazen 3veya 5 sene uğraşanlar. Hakkınızda hayırlısı olsun ve eşiniz sperm testi versin en önemlisi bu ..

İlk ayda nasıl oldu bilmiyorum ilk ay asla olmaz dedik olmuş vallahi tabi sağlıklı mı herşey yolunda mı belli olacak ilerleyen dönemde 🙈

bence en önemlisi sağlıklı olması doğru zamanda sağlıkla gelmesi herkesin asla aynı olmaz hiç sıkmayın canınızı bende mesela şimdi şey diyorum hiç hazırlık yapmamış sigara falan kullanmıştım bilmiyordum çünkü ya zarar verdiysem diye aşırı üzgünüm mesela

Eşiniz ve sen doktora gidin elbette ama sorun yoksa sakın kafanıza takıp da hayatı kendinize zehir etmeyin. Bu işler birazda psikolojik kafaya çocuk çocuk diye takarsanız olacağı varsa bile olmuyor

X