siyah nokta!!

Gzntp

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2013
227
22
Kizlar demin evde kisa sort giymistim ki ne goreyim! Bu bikini bolgesi ic bacak taraflarim hep siyah nokta
Nasi oldu ne zaman oldu bilmiyor bile. Zaten kararma vardi bu siyah noktalar nerden cikti kendimden sogudum efff

Var mi cozumunu bilen??

Benim de var aynı sorunlardan. Sivilce oluyo sürekli. ama benim derdim daha çok kararma. Ne yapmak gerek acaba bu kararmalar için.

Kararma için expigment %4 olanı kullanmak istiyorum. Cilt tonunu açıyormuş diyorlar, deneyenler var mı gerçekten işe yarıyor mu ?

bacakları bilmiyorum da yüz bölgesi için siyah noktalara muz kabuğunu sürün gerçekten süper yapıyor bir de banyoda yüzünüz iyice buhar yedikten sonra hafif hafif türk kahvesini nazikçe uygulayın biraz bekleyin ve durulayın banyodan çıkınca yüzünüzü yüz temizleme toniği ile iyice temizleyin yoksa yağlı kalır. cidden çok faydasını gördüm cildi pamuk gibi yapıyor. lekeler için de elma kabuğu öneririm.

merhaba kızlar, benimde bir sorum olacak yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.. hayatımda ergenlik sivilcesi bile çıkarmamıştım yüzüm pürüzsüzdü ama son 1 yılda burun ve yanak bölümünde siyah noktalar ve beyaz beyaz kabarık noktalar oluşmaya başladı, sivilce de cabası... lorealin 3lü etki temizleyicisini denedim, kil maskesi yaptım geçmedi. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. çalıştığım için doktora gitmeye vaktim de yok, önerileriniz varsa çok mutlu olurum sizde de böyle bir şey oldu mu?

Kizlar demin evde kisa sort giymistim ki ne goreyim! Bu bikini bolgesi ic bacak taraflarim hep siyah nokta
Nasi oldu ne zaman oldu bilmiyor bile. Zaten kararma vardi bu siyah noktalar nerden cikti kendimden sogudum efff

Var mi cozumunu bilen??
ayyy evet hıc yookkken oluverrıyorrr gıcık seylerrr

Gerçekten yaa yok mu şu gıcık noktaların bir çözümü

Var canım ama geçici yöntemler en iyisi akışına bırakmak :)

Benimde burnumda asiri derecede var su zamana kadar herseyi yaptim siyah nokta kremleri, bantlari, dogal yollari hepsini denedim ama olumlu sonuc hic alamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…