Siyah Goril

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.072
ÖNEMLİ RİCA: Testi yapan arkadaşlar işi açık etmesin lütfen.. Ne demek istediğimi seyreden anlar.. yerimseniben

Bu önemli uyarıdan sonra gelelim konuya..

Ne kadar dikkatlisiniz arkadaşlar?

Linkte yer alan video, odaklanma ve motivasyonla ilgili olup, kişisel gelişim seminerlerinde kullanılıyor.

Videoda iki takım var. Beyazlılar ve siyahlılar. Her iki takımın elinde birer basket topu var.

Sizden istenen şu: Beyaz takımın kaç kere pas attığını sayacaksınız.. Pası sayarken dikkat etmeniz gereken şu:

Beyaz takımdan biri topu yerden sektirir , yere çarpıp havalanan topu başka bir beyaz takım oyuncusu topu tutar. Sadece bu tanıma uygun pasları sayacaksınız.
Sayın bakalım kaç tane pas atıyor beyaz takım?

...ve doğru cevap ne?

Kolay gelsin kızlar.. yerimseniben

Şimdi sana cevap verirsem, testi henüz yapmamış olanlara ayıp olur.. yerimseniben

ben adam söyleyince şaka yaptı sandım.1. de de vardı deyince baştan izledim ne rezillik yaaaa. Sıfır ben körüm yaa....:roflol:kafamçokkarıştı

pas sayısını doğru bildim ama asıl görmem gerekeni görmedim :) erkek arkadaşımın şikayetci olduğu yönleirmden birini tesadüfi olarak test etmiş ve açık açık görmüş oldum :) detaylara takılıp gözümün önündeki şeyleri göremeyebiliyorum.paylaşım için teşekkürler püsküütüm.

detaylara takılıp gözümün önündeki şeyleri göremeyebiliyorum.
Silvişim.. Bu özellik genelde başak burçlarında görülüyor.. yerimseniben
Ama ben halimden memnunum.. Bugüne kadar gözümün önündekini görmedim diyei uzun vadede hiçbir konuda maddi/manevi kayba uğramadım..
Çok sevdiğim bir yanı vardır bunun.. Hani derler ya.. Şeytan ayrıntıda gizlidir, diye.. O misal Kötü Kazen

anaaam sende mi başaksın!ben de diyorum ne çekiyo beni bu püsküüte kremasımı şekerimi :) meğer daha değişik enerjiler varmış işin içinde!bende kendimi seviyorum ama karşımdaki umursamaz ve yüzeysel bakan bi akrep olunca işler çoğu zaman karışıyo :) (bariz akrep -başak uyumusuzluğu) neyse topiğini geğie cevirmiim.gerçekten hoşuma gitti bu paylaşım a.s.

ben akrep burcuyum..en yakın arkadaşlarım da başak???

akrepler kadar hayatı umursayıp dünyayı kendilerine zindan eden burç yoktur..
yüzeysel mii?? en önemli üç özelliğinden biridir detaycılık? burçlar mı karıştı acabasengözlerimebaksanab

bu arada yükselenim başak sırnaşık şey

çok güzel paylaşım için teşekkürler valla ben 2 tane saydım. ama konuya bayıldım harika teşekkürler

ay çok merak ettim. Bizim burda video açılmıyor. Eve gidince bakarım artık.Bi akşam olsaydı....:)

Çok güzeldi yaa :))Ayrıca orada ilgimi çeken başka şeylerde var.Hemen kardeşime gönderdim.

ben adam söyleyince şaka yaptı sandım.1. de de vardı deyince baştan izledim ne rezillik yaaaa. Sıfır ben körüm yaa....:roflol:kafamçokkarıştı

aynen bende:)ilk topları sayıcam diye nasıl devinim yaşadımadam gorili görmediniz mi deyince dedim ne gorili ne diyor bu ne oluyor heheheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…