Göz Makyajı siyah far kullanımı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

blackys

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
626
190
merhaba kızlar benim cok kaliteli siyah bir farım var ve kullanmak istiyorum ama nasıl kullanıcam bilmiyorum. yardımcı olur musunuz?

Canım siyah farı tek olarak gözaltına sürebilirsin,ıslatıp eyeliner gibi kullanabilirsin.Ama bence en iyi kullanım alanı gölgelendirme ve smokey eyes uygulamalarıdır.Siyah fara ek olarak aydınlatma için beyaz bir far ve açık gibi bir far ile muhteşem bir göz makyajına sahip olabilirsin .Birkaç örnek foto;

$1.jpg $2.jpg $3.jpg

Son düzenleme:
Canım siyah farı tek olarak gözaltına sürebilirsin,ıslatıp eyeliner gibi kullanabilirsin.Ama bence en iyi kullanım alanı gölgelendirme ve smokey eyes uygulamalarıdır.Siyah fara ek olarak aydınlatma için beyaz bir far ve açık gibi bir far ile muhteşem bir göz makyajına sahip olabilirsin .Birkaç örnek foto;

Eki Görüntüle 165758 Eki Görüntüle 165759 Eki Görüntüle 165760

sonuncuyu cok beğendim cok saol canım paylasımın için ama benim gözlerim cok koyu kahve siyah gibi yani modellerin hepsi renki gözlü bende de öyle güzel duru mu ki acaba

Benim gözlerimde bal rengi ama ten rengim çok açık bu nedenle çok fazla smokey eyes makyajı yaparım bu birazda ten renginle ilgili.Bence aynanın karşısına geçip bir deneme yap.Birde tavsiyem ten rengine göre nude bir rujla tamamla makyajını

vala cnaım tenim de esmer yani :KK9: denedim de sanki dayak yemişim gözüm morarmıs gibi gelio bana :KK60:

He he allah iyiliğini versin güldürdün benide o zaman o siyah fardan kurtul.Yerine daha uygun renk bir far al

Son düzenleme:
beninde gözler koyu kahve ve tam bir esmerim ama göz makyajımı hep bu şekilde yaparım siyah far vazgeçilmezimdir .... bence sen alışkın olmadığın için sana öyle geliyordur aslında güzel olur

insallah bana öyle geliodur cünkü cok hosuma gidiyor bu tarz koyu makyaj :KK1: bigün ciddi bi şekilde deniim bari resim koyarım :KK9:

kesinlikle sana öyle geliyordur canım yap makyajını foto da koy görelim eminim çok yakışacak:)

Eki Görüntüle 165758 Eki Görüntüle 165759 Eki Görüntüle 165760

Bunlar cokkkkk guzel... Cok begeniyorum ama ben yapamiyorum... Beyaz tenliyim, bana mi yakismiyor, yoksa ben mi beceremiyorum anlamadim...:26:

screamaway beyaz tenlilere çok yakıişıyor smokey eyes makyaj. Tavsiyem göz makyajı için kaliteli bir fırça seti al birde smokey eyes için 4lü bir far seti al ve deneme yap.Makyaj videolarından da yararlanabilirsin.Çok faydalı oluyorlar

screamaway beyaz tenlilere çok yakıişıyor smokey eyes makyaj. Tavsiyem göz makyajı için kaliteli bir fırça seti al birde smokey eyes için 4lü bir far seti al ve deneme yap.Makyaj videolarından da yararlanabilirsin.Çok faydalı oluyorlar
slm canım benimde çok hoşuma gidiyor siyah far ama daha hiç kullanmadım almadım bende beyaz tenliyim gözlerim iri ve kahve ama bu far nasıl kullanılır smokey bu nedir bana yardımcı olurmusun hangi marka ve nasıl bir şey almalıyım :26::26::26:

Gardenia smokey eyes dumanlı göz makyajı demek ilk yazdığım cevapta 3 adet örnek resim koymuştum bak şimdi videoda ekleyeceğim.Smokey eyes için tek bir far yeterli değil ayrıca smokey eyes için illa siyah tonları kullanmak zorunda değilsin.Marka olarak bir tavsiye istersen en kolay ulaşabileceğin iki marka loreal ve flormar $flormar.jpg $loreal.jpg

Ben yurtdışından mineral far alıyorum hem daha pigmentli hem daha kalıcı,eğer internetten alışveriş yapıyorsan nyx smokey eyes setini tavsiye ederim
$nyx.jpg
Şimdi gelelim makyaj videosuna
[video=vimeo;15259632]http://vimeo.com/15259632[/video]
Ama tavsiyem acele etme bu kız çok uzun zamandır makyaj yapan bir pro.Yavaş yavaş yapmaya başla

Son düzenleme:
Bunlar cokkkkk guzel... Cok begeniyorum ama ben yapamiyorum... Beyaz tenliyim, bana mi yakismiyor, yoksa ben mi beceremiyorum anlamadim...:26:

canım yakısır neden yakısmasın biz beceremiyoruz ve gözümüz alısık olmadığı için öyle gelio bence

Gardenia smokey eyes dumanlı göz makyajı demek ilk yazdığım cevapta 3 adet örnek resim koymuştum bak şimdi videoda ekleyeceğim.Smokey eyes için tek bir far yeterli değil ayrıca smokey eyes için illa siyah tonları kullanmak zorunda değilsin.Marka olarak bir tavsiye istersen en kolay ulaşabileceğin iki marka loreal ve flormarEki Görüntüle 165828 Eki Görüntüle 165829

Ben yurtdışından mineral far alıyorum hem daha pigmentli hem daha kalıcı,eğer internetten alışveriş yapıyorsan nyx smokey eyes setini tavsiye ederim
Eki Görüntüle 165831
Ama tavsiyem acele etme bu kız çok uzun zamandır makyaj yapan bir pro.Yavaş yavaş yapmaya başla

cok tesekkürler paylasımın için :KK66::KK66:

Gardenia smokey eyes dumanlı göz makyajı demek ilk yazdığım cevapta 3 adet örnek resim koymuştum bak şimdi videoda ekleyeceğim.Smokey eyes için tek bir far yeterli değil ayrıca smokey eyes için illa siyah tonları kullanmak zorunda değilsin.Marka olarak bir tavsiye istersen en kolay ulaşabileceğin iki marka loreal ve flormarEki Görüntüle 165828 Eki Görüntüle 165829

Eki Görüntüle 165831
canımm çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun hiç bir fikrim yoktu bu konuda tekrar çok sağol:KK71::KK71::KK71:

Birşey değil ben çok seviyorum dumanlı göz makyajını kadını çok gizemli ve çekici hale getiriyor

siyah far benimde vazgeçilmezim düğünümde bile siyah tı makyajım ve çok güzel olmuştu yakışanlar kesinlikle kullanmalı farklı bir hava katıyor

X