Göz Makyajı Siyah far almak istiyorum marka ismi verirseniz sevinirim:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cicilibicili87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
333
4
36
Merhaba arkadaşlar ben siyah far almak istiyorum fakat gözümün üstüne bulaşmasını istemiyorum yani sürdüğüm zaman üstlere çizgi gibi durmucak bildiğiniz marka varsa ismini yazarmısınız:1rolleyes:

geçenlerde ablamın dior farının siyahıyla bir makyaj yaptım, hayran kaldım sonra
tavsiye ederim mutlaka
toz far düşünürsen taylorun pigmentleri var

taylor made minerals isimli firmanın toz farları diyeyim, ıslak kuru kullanılıyor...
netten aratırsan sitesini inceleyebilirsin...

flormar rezalet. 1 saat dayanmıyor. yeminim var flormardan oje hariç bir şey almayacağım ne alsam hüsran. rengini beğenip alıyorum allık far kalem neyse sonra pişman oluyorum. max factor tekli farlar, şu ana kadar yine en uzun dayanan farlarım oldu.

Flormar tekli farı derim kesinlikle harika..sabahtan akşama kadar ne bulaşıyor ne toplanıyor ben çok memnunum..

göz kapağına bulaşıp bulaşmaması biraz da göz kapağının yapısıyla alakalı

Tabi ki..farı sürerken ya göz kapağının değmediği yere kadar süreceksin yada komple değen yere kadar kapkara boyayacaksın böylece değsede bişey farketmiyor..
ben flormarla bugün öğle 12 de yaptım göz makyajımı daha demin çıkardım aynı sürdüğüm gibiydi..

yağlı göz kapakların varsa burda yazılanlardan pek çoğu ile hüsrana uğrarsın söyleyeyim.yağlı oolduğunu varsayarsak eğer krem far veya kalem farları göz önünde bulundur derim.mac pigment(parlak),mac tekli farları,estee lauder pure color ve krem farı iyidir.ayrıca şahsi favorim mac paint pot ların blackground 'udur:) birde bulması zor ama toz farlarda krayolan harikadır.gramajıda çok fazla yani uygun bir ürün

yağlı göz kapakların varsa burda yazılanlardan pek çoğu ile hüsrana uğrarsın söyleyeyim.yağlı oolduğunu varsayarsak eğer krem far veya kalem farları göz önünde bulundur derim.mac pigment(parlak),mac tekli farları,estee lauder pure color ve krem farı iyidir.ayrıca şahsi favorim mac paint pot ların blackground 'udur:) birde bulması zor ama toz farlarda krayolan harikadır.gramajıda çok fazla yani uygun bir ürün

X