Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler siyah ankastre aldim kötü mü yaptim ya :(

merverose

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
43
1
34
Kizlar siemensten ankastre firin ve ocak aldim. Ocak dogalgazli ama cam. Cok hosuma gitti. Gri almak icin gittim fakat butun grilerde parmak lekeleri vardi esarbimin ucuyla soyle bi ailip kontrol ettim gizlice :) fakat cikmadilar.a siyahda daha hos duruyordu. Siyahta karar kildik. Ama herkes keske siyah almasaydin lekelercikmaz basin dertte artik tarzindan yorumlar yaptilar :'( cok moralim bozuldu ya. Siemenste ozel ttemizleyicisi varmis ondan alacgim. Daha kullanmadim ama moralim sifir. Kullanan varmi. Boyle seyler neden hep bnim basima gelir ki essenso seramik tava aldim kimse memnun degil. Schafer yemek takimicatal bicak aldim kimse memnun degil. Off offf cok begenerek aliyorum hep boyle seyler oluyo yaaa vah benim kotu sansim :'(

Ben de sizin yerinizde olsam siyah alırdım:)) Ama kullanmadığım için yorum yapamıyorum.Siyahın kullanımı mobilya da bile zor diyorlar.Çok asil duruyor bana göre... Schafer çatal bıçak takımını kullanıyoruz.Gayet memnunuz.İlk çıktığında alanlardanım:))

Hışşşt moral bozmak yok.:)Siemens kaliteli bir marka.

Bilmiyorum insallah iyi olur ya tsk guzel

Bilmiyorum iyi olur ins ya tskler guzel yorumunuz icin

Bende hummali bi arastirma icindeyim siyahtan cogunluk cok sikayetci ama arkadasimin birinde teka digerinde silverline var . Ikiside kurulamiyor silverline cizik içinde tekada cizikte yok bu birazda markasiyla alakali galiba
Ben galiba cok begenmesemde beyaz cam alabilirim

Ben de alacak olsam kesinlikle siyahi tercih ederdim hic moralini bozma gule gule kullan tatlim

Ben 3 yıldır siyah kullanıyorum.Çok şık bulduğum için almıştım.Temizliği çok rahat.Siyah kullanan hanımlara bir püf noktası vereyim bana dua etsinler.Ocağa herhangi mutfak için püskürtmeli mutfak spreyi sıkıp silin son anda elinize bir iki tane peçete alın ve onunla kurulayın bez değil selpak peçeteler varya onlarla hemen kuruttuğu için lekeden eser kalmıyor.Birşey olsa ocağıma yine siyah alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…