sivri çene

Bisektomi acılı bir işlem değil mi acaba ya .yanaktan yağ alıyorlardı sanırım.
Evet yanaktan yağ alıyorlar ama işin ehli olması gerek bi doktor vardı ahh keşke bulabilsem yüz asimetrisini düzeltiyor ama öyle bütün estetikleri yapmıyor keyfi yapılan bişektomi liplift hepsine karşı bi genç kız mesaj atmış bu doktor a hocam hayatım karardı bişektomi oldum yüzüm uzadı insan içine çıkamıyorum diye ss almış hikayede paylaşmıştı bunuda yazayım eğer yaptırmak isteyen varsa çok iyi araştırsın 🤲🌺
ayy canım çok teşekkür ederim senin güzelliğin o estetiğe bende karşıyım ama çenem erkek gibi geliyor bana 🙉😂 çok tatlısın
🌺Sende çok tatlısın ☺️
Ama çokda sorun edersen bi plastik cerrahla görüş belki başka küçük dokunuşlarla çenene müdahale edilebilir
İnşallah istediğin gibi olur

Çok Avrupai düşünüyorsun ama bu değin olsa ben de uzak dogudan birisiyle evlenip çocuk yapsaydım 😂Romantizmin içine etseydi adam yemek yerine salyangoz yedirirdi bana

O bebek değil karizma maşallah ya. ayy sarılar boşver cokta yakışıklı değiller. Bende uzak doğudan birisiyle cocuk yapsam Romantizmin zirvesinde, ben güzel bir yemek beklerken: o gunun menüsü olarak salyangoz çorbası ikram eder. tektaş beklerken de aikido dersi ayarlamıştır bana😂😂😂😂erkek her yerde erkek ya erkeksiz hayat en güzeli bence 🤫🤫

Ay çok korkunç izledim de
Bayiltmislr kızı .kesip biciyorlar

Bi bilgim yok maalesef
At yüzü gibi oluyor surat yanaklar içine çöküyor flan. Aman uzak durun

Evet yanaktan yağ alıyorlar ama işin ehli olması gerek bi doktor vardı ahh keşke bulabilsem yüz asimetrisini düzeltiyor ama öyle bütün estetikleri yapmıyor keyfi yapılan bişektomi liplift hepsine karşı bi genç kız mesaj atmış bu doktor a hocam hayatım karardı bişektomi oldum yüzüm uzadı insan içine çıkamıyorum diye ss almış hikayede paylaşmıştı bunuda yazayım eğer yaptırmak isteyen varsa çok iyi araştırsın 🤲🌺

🌺Sende çok tatlısın ☺️
Ama çokda sorun edersen bi plastik cerrahla görüş belki başka küçük dokunuşlarla çenene müdahale edilebilir
İnşallah istediğin gibi olur
teşekkür ederim cnm herşey gönlünce olsun inşallah

Bence hiçbir sorun yok.
Elmacık kemikleriniz düşük, o sebeple alt taraf size çıkık geliyor.
Doğru makyaj tekniği ile çok kolay halledebileceğiniz bir şey.
Kendinizi kesip biçtirmeyin ne olur, ihtiyaç olsa neyse ama yok.
Olabilir yoo asla kesme biçme yaptırmam botox olumlu ama o bile belli değil bunca yıl böyle yaşadım nede olsa Sağlıklıyım çık şükür sadece botoxu araştırıyorum

X