Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

geçmiş olsun hadiiii darısı başımıza ben bişi sormak istedim düşük doz demişssin ya hani ne kadar düşük ben mesela en fazla 30 kullandım günde. neredeyse 4 ay oldu başlayalı ama iki kutu 20lik bibuçuk kutu 10luk kullandım. aldğım doz daha çok az. bi de şimdi yüzümde bir sürü kırmızı lekeler var onlara bişi yapmam gerekiyormu ?? çok kötü duruyorlar (

Benim değerlerim tahlillerde hep yüksek çıktı yediklerime falan dikkat ettim hep ama bir türlü değerlerimi düşüremedik
Ben günde 20 mg kullandım ama o bile çok geldi. Bir gün aldım bir gün almadım.
Bir gün aldım 2 gün almadım doktorum bu şekilde değerleri kontrol altına aldı
Önemli olan 6 ayda bitmesi değil zaten dedi, önemli olan senin için yeterli dozu alman dedi
Kiloma ve yaşıma göre hesaplama yaptı
Benimde yüzümün bazı yerlerinde kırmızı lekeler var
Doktorum ilaç bitiminden 2 ay sonra çağırdı işte, geldiğinde onlarıda düzelticez sen bakımlarını ihmal etme kremlerini sür dedi
Krem dediği de normal nemlendiriciler, güneş koruyucular falan filan

ben yaklaşık 1 yıl kullandım . yan etkileri cok fazla olan bi ilaç ama sonuç mükemmel oluyo . her güzelliğin bi zahmeti var denemeye değerr

Ben hiç böyle bir şey duymadım daha önce ne iğnesi oluyor ki ?

bende hiç duymamıştım ama ilacı farklı şehrde olduğum için kendi doktoruma yazdmadm farklı doktora yazdırdım. iğne verdi 1 tane sivilcelern ateşini braz alıcak diye bende düşüncesizlik yapıp doktoruma sormadan yaptırdım. doktorumla görştüm ona hiç gerek yok ben hastalarıma vermiyorum o ilacı dedi. zarar vericek mi bana dedim kesn bşy söyleyemem ama sivilceleri artıradablir dedi (( kortizon iğnesiymiş. siz siz olun aynı doktorunuzda devam etmeye çabalayın derim.

zifirii üzüldüm bu duruma bence de en iyisi sürekli aynı doktora devam etmek tabi emin oldguunuz ev güvendiginiz bir doktora. benim şikayetlerim azaldı biraz artık sadece pudra sürüyorum güneş kremi üstüne .eskiden fondoten de sürerdim.lekeler azalıyor sanrım farketmeden arkadaslarım da sölemeye basladı.dermatix kremle cukurlarda azalıyor gibi hafiften 2 ayda sonuc veren bir kremmiş gerçi.bir tane yeni sivilce var regl döneminde oldugumdan cıktı sanırım ama küçük. kollarımdaki kuruluk azaldı. ellerim de azalıyor giderek. 7 ekimde kontorole gideceğim.

hiç sorma canm ya büyük talihsizlk yaşadm kendi doktoruma gitmştim oda ilacın kendi reçetesini vermeyi unutmuş bnde fark edemedm tabi hiçbir eczane ilacı vermedi bende üni. okuduğm yerde gittim doktora oda iğne verdi nasıl böyle bir hata yaptım hala anlamadım umarım kötü sonuç doğurmaz çok korkuyorum. senn adına çok sevndm tatlım darısı bzlern başına inş. peki o kremi kullanmak için doktor belrli bi ayı beklemş miydi hani biraz kullan daha sonra izler için krem vericem demş miydi yoksa sen şikayetçi olunca mı verdi canım??

ouww ilk defa duydum bunu ama bir kere yaptırdın sanırım bundan sonra yaptırmazsan çok etkisi olmaz diye düşünüyorum aman bundan sonra doktoruna danışmadan bişey yapma...

Organlarinizda tipki birer makina gibi kullanim omurleri var siz bu ilacla organlarinizi fazla calistirip yoruyorsunuz cok zorunlu olmadikca kullanmayin cok ciddi vakalarda son careniz olsun derim.kesinlikle doktor onerisiyle kullanin.

ouww ilk defa duydum bunu ama bir kere yaptırdın sanırım bundan sonra yaptırmazsan çok etkisi olmaz diye düşünüyorum aman bundan sonra doktoruna danışmadan bişey yapma...

ewt bi kez yapıldı ama onu veren doktorda cildiyeciydi sanırım ona güvenerek doktoruma sormadan yaptırdım.şuan resmen diken üstünde gibiyim inşallah kötü bişey olmaz.

Son düzenleme:
kızlar elimde egzama başladı.bu durumu yaşayanlar hangi kremi kullandılar ve tedeviden sonra geçiyormuymus?doktoruma da ulaşamadım.moralim çok bozuldu görünce

kızlar elimde egzama başladı.bu durumu yaşayanlar hangi kremi kullandılar ve tedeviden sonra geçiyormuymus?doktoruma da ulaşamadım.moralim çok bozuldu görünce

moralin bozulmasın tatlım korkulacak bişey yok doktoruna söyle krem vericek hemen soramazsan ben kullandığım kremle losyonu söylerm çok iyi geldi şimdi hepsi geçti ama 2 kez tekrarladı belki sonrasında yine devam edecek ama korkma kremlerle halloluyo:)

moralin bozulmasın tatlım korkulacak bişey yok doktoruna söyle krem vericek hemen soramazsan ben kullandığım kremle losyonu söylerm çok iyi geldi şimdi hepsi geçti ama 2 kez tekrarladı belki sonrasında yine devam edecek ama korkma kremlerle halloluyo:)

çok normal canım korkma, bende çıkmadıkları zaman şaşıyorum ürederm yazdı doktor onu sık sık kullanıyorum iyi geliyo hatta bi ara dirseklerime doğru çıkmıştı ama geçiyo 3-4 gün içinde, benim birde elimin üstünde yara çıkıyo sanki yanmış sıcak su dökülmüş gibi sızlıyo ama sabrediyorum
peki yüzümüzdeki kırmızı lekeleri nasıl götürücez? ben doktora sordum güya 4. 5. aydan itibaren geçecekmiş ama çok inandırıcı gelmedi sizlerde lekeler ne durumda

kızlar ben aknetrend kullanıyorum ama karaciğerlerimi bitirmekten korkuyorum gerçekten ileride ciddi bir rahatsızlık yaratır mı???

kızlaar benim tedavim bitti ama 6000 dozaj ile bitti ve yüzümde hala bir tane sivilce var ve yeni çıktı. normal mi bu sizce :S Lüüüütfen acil cevap bekliyorum

canlarım çookkk teşekkürler siz olmasanız ben ne yaparım ohh be içim rahatladı.doktorun telefonları hala cevap vermiyor.yarın bir hastaneye gideyim olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…